Az Achillesz világ jövője

Legyen végjáték (csodák kora) az Achillesz világon?


  • Összes szavazó
    199

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Sokan úgy írkálnak itt, illetve szavaznak, hogy fogalmuk sincs még a játék menetéről se... a csodák kora nem egyenlő a világ bezárásával, a csodák után is ugyanúgy megy tovább az egész amíg a játékosszám le nem csökken túlságosan.

Akik pedig azt írják, hogy itt nem csodát építeni akarnak, hanem játszani... könyörgöm, gondolkodjatok már, milyen játék az aminek van eleje, közepe, viszont vége nincs, se végjáték, se győztes, se cél, szóval abba fogják hagyni idővel a társak/barátok is és mikor az abbahagyók sorát látjátok hónapokon/éveken át, ti is végjátékot akartok majd.

Az Achilles nem végtelen világnak indult, hanem HŐSI világnak, másfajta játékmenettel, másfajta befejezéssel, ez utóbbi valamilyen oknál fogva nem lehetséges, ez a szavazás arról szól legyen-e csodaépítés vagy ne, a világot elöbb-utóbb úgyis bezárják, mivel kevesen játszák már most is (ha nem így lenne nem lenne itt ez a szavazás most) és még többen fogják abbahagyni rövid határidőn belül, csodázástól függetlenül.

Szerintem a kérdés eleve nem jól lett megfogalmazva, azokat akik a csodázás ellen szavaznak összevonták azokkal akik ténylegesen végtelen játékot akarnak. Tehát vagy egy 3. opció kéne, vagy egy másik szavazás.
 

DeletedUser10623

Vendég
Nemmel szavaztam!!!

Akik csodázni akarnak, azoknak ott a többi világ.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nem terveztem, de szeretném megindokolni a határozott IGEN szavazatom.

Egyrészt, ez a világ némileg több mint 3 éve zajlik. Ezt a játékot kifejezetten nem 200 fölötti városszámokra tervezték, ez érződik azon, amennyit a rendszer gondolkozik egy-egy hosszabb városlista betöltésénél. Amint az a hasonló MMO stratégiáknál szokott lenni, egy-másfél éves kifutású egy-egy szerver.
Másrészt, a hosszú futási idő miatt sok csapat szétesik: megváltozott élethelyzetek miatt kénytelenek egyesek befejezni a játékot (ennyi idő alatt halálesetek, világvégére-költözések, munkahelyváltások, születések mind-mind történnek) és ez az ittmaradókra is morálromboló hatással van: bőven vannak olyanok, akik azért fejezték/fejezik be, mert elfogytak körülöttük a társaik.
Jelen helyzetben a játék már régesrég nem a játéktudásról és az ügyességről szól: ha jelen vagy, nem tudnak mit kezdeni veled, ha eltűnsz egy időre, szétszednek. És még csak ez sem számít: mi történik, ha 1-2(-10-20-30) városodat elfoglalják a sok százból? Semmi. A legkomolyabb korlátozó tényező a kultúrszint és az idő.

A fentiek miatt gondolom, hogy igencsak ráférne erre a világra a végjáték, aztán aki akar, marad, aki nem, az mehet.

Mik az alternatívák?

Teljesen egyetértek a Talpakkal abban, hogy a szép ígéretek beteljesülése, miszerint a Hősök Világa másfajta befejezést kap, nem a legózós csodaépítést, jobb lenne. A jelenlegi fejlesztői hozzáállást hanyagnak és a játékosokat semmibe vevőnek tartom. Micsoda kifordult világ az, ahol a prémiumos portrék újrarajzolása fontosabb, mint egy izgalmas végjáték bevezetése, amit esetleg a játékosok élveznének is?

Megértem őket ezzel kapcsolatban, de sajnos az nem volt választható opció, hogy legyen végjáték, legyen befejezés, de NE csodaépítés. Meggyőződésem, hogy sokkal több egyetértő szavazat születne.

A másik verzió az, hogy határozott döntés születik arról, nem lesz végjáték, nem lesz lezárás sosem. Ennek hatására rengetegen le fognak lépni hónapokon belül, és olyan szellemjárás lesz a világon, amit még a csodák kora utáni harci világokon se gyakran látni. Nem hiszem el, hogy sokan vannak az igazi játékosok között, akik azt élveznék, hogy 2-3-4 naponta, amikor megtermelődik egy kultúrszintjük, elfoglalnak egy újabb szellemet.
Ebben a világban egyetlen komolyabb háború zajlik, ez a foglalási és a harcipont-statisztikákból szépen látszik. Van pár közepes intenzitású konfliktus és mindenfelé apróbb csetepaték. Rég elmúlt már a világ tüze és ereje. A deklarált befejezetlenség erre a mostani parázsra öntene egy nagy vödör vizet.

Még egyszer leszögezem: rendkvül boldog lennék, ha bármilyen más, tisztességes lezárást lehetne választani a csodázás helyett. A lassú elsorvadás viszont a csodázásnál is sokkal rosszabb forgatókönyv és méltatlan vég az úgynevezett "Hősök Világának".

Javaslom, hogy szavazzunk igennel.

lorantka
 

DeletedUser

Vendég
Néhány adat kiegészítésképp:

Az Achillesen jelenleg kb 50.000 város van.

A szavazás jelenlegi állása kb 6500 városnyi igen és kb 4300 városnyi nem.

Az tisztán látszik, hogy az egyes szvetségek nem szavaznak szét, ha teljes szövetségeket számolunk a megnyilvánulások alapján, az kb 15.000-15.000 városnyi szavazatot jelent.
 

DeletedUser1886

Vendég
Szép estét!

Sandorna megjegyzésével teljesen egyetértek: néhányan úgy szavaznak, hogy fogalmuk sincs, mire is adják a voksukat. De szeretnék eloszlatni még egy tévhitet: mi, akik a csodaépítés és végjáték mellett szavazunk, MI SEM SZERETJÜK A CSODAÉPÍTÉST. Nem ezért játszottunk, nem ezért harcoltunk. Dehogy akarunk mi csodát építeni! Csakhogy jelenleg nincs más alternatíva! Az ígéretek ellenére végjáték-ügyben egyetlen előre mutató lépést sem láttunk a tulajdonosi csapattól. Már az is érdekes felfogás, hogy létrehoztak egy hősi világot anélkül, hogy annak minden ciklusára koncepciójuk lett volna. Ezt mutatja az is, hogy játék közben kerültek bevezetésre olyan elemek, amelyek azt a célt akarták szolgálni, hogy a játék maga nagyobb élményt nyújtson. De már írtam, hogy bizonyos városszám felett egyszerűen elveszíti a jelentőségét. Szinte minden elemébe belenyúltak már ennek a játélknak, csupán a vég... csak azt nem sikerült valahogy megoldani. A kérdésem továbbra is az: MIÉRT? Az egyértelműen látszik, hogy a játékosok nem rajonganak a csodaépítésért. Volt egy csapattársam (sajnos már nagyon régen ő sem játszik), aki azt mondta: harcos vagyok, nem kőműves. És én egyetértek vele. Ezt a játékot a csaták miatt játszom, és rajtam kívül még sokan mások is.
Nézzük például btomy-t, vagy frixy-t, vagy rajtuk kívül még 1-2 határozott NEM-el szavazót: állításuk szerint a kezdetek óta játszanak itt és ezt a statisztika alá is támasztja. Kérem megnézni, mennyi városuk van... valamint összesen a játékuk során annyi harci pontjuk, amennyit én egy komolyabb napi támadással össze tudok hozni. Kérem a játékosokat, és kérem a tulajdonosokat, support csapat tagjait is, vessenek egy pillantást a grepostatra. Mert én megteszem, szinte naponta. Számomra ebből 1 dolog látszik világosan: EGYRE KEVESEBB A HARCOS, és egyre több az olyan játékos, akik csak várostározók. Vagyis gyűjtögetik a szellemmé váló harcosok városait, de egyébként ezen kívül szinte semmi mást nem csinálnak. Őket arra kérem, ne oktassák ki azokat, akik végigharcolták ezt a szervert, és ne ők akarják megmondani nekem, hogy hová menjek és ott mit csináljak. Ezen a szerveren játszom, ennek a sorsát szeretném eldönteni.
 

DeletedUser8833

Vendég
Sziasztok!

Sokan úgy írkálnak itt, illetve szavaznak, hogy fogalmuk sincs még a játék menetéről se... a csodák kora nem egyenlő a világ bezárásával, a csodák után is ugyanúgy megy tovább az egész amíg a játékosszám le nem csökken túlságosan.

Akik pedig azt írják, hogy itt nem csodát építeni akarnak, hanem játszani... könyörgöm, gondolkodjatok már, milyen játék az aminek van eleje, közepe, viszont vége nincs, se végjáték, se győztes, se cél, szóval abba fogják hagyni idővel a társak/barátok is és mikor az abbahagyók sorát látjátok hónapokon/éveken át, ti is végjátékot akartok majd.

Az Achilles nem végtelen világnak indult, hanem HŐSI világnak, másfajta játékmenettel, másfajta befejezéssel, ez utóbbi valamilyen oknál fogva nem lehetséges, ez a szavazás arról szól legyen-e csodaépítés vagy ne, a világot elöbb-utóbb úgyis bezárják, mivel kevesen játszák már most is (ha nem így lenne nem lenne itt ez a szavazás most) és még többen fogják abbahagyni rövid határidőn belül, csodázástól függetlenül.

Szerintem a kérdés eleve nem jól lett megfogalmazva, azokat akik a csodázás ellen szavaznak összevonták azokkal akik ténylegesen végtelen játékot akarnak. Tehát vagy egy 3. opció kéne, vagy egy másik szavazás.

Kedves sandorna !
Én végig olvastam mi áll az igen mellett : Igen, csodákat akarunk és egy lezárást

Számomra egyértelmű hogy a lezárás = vége
 

DeletedUser1886

Vendég
Ezen hozzászólásomat ugyanúgy írom most a játék vezetőségének(Grepolis csapata),mint az itt lévő összes játékosnak!
Azt véleményem szerint is mindenképpen el kellene ismerni ha valaki itt évek óta játszik és felkerűlt a Ranglista elejére,ezért az álláspontom a következő!
Most is azon a véleményen vagyok,h.NE zárják be ezt a világot,viszont azok akik a föntebb írt Ranglista elején van így ha az a valaki szeretné már abbahgyani itt a játékot,akkor méltó elismerésűl kapjon valamilyen komoly medált és mivel ez a Hősök világa,kerűljön be mondjuk pl.a HŐSÖK CSARNOKÁBA és tőrlődjenek úgy a városai,h.azt senki ne tudja foglalni!Természetesen aki most legelől van az a hősök csarnokában is legyen úgy elismerve,h.ő volt az Első,Második,stb.. aki beléphetett oda!Ezzel úgy gondolom,h.méltóképp el lenne ismerve mindenki érdeme aki itt játszott és ért el komoly sikereket,míg akik továbbra is itt játszanak,azoknak meglenne az a céjuk,h.ők is bekerűlhessenek az igazi Elit közé,amiért végülis megalakult ez a világ is az elején,h.ide csak azok kerűlhessenek be akik máshol már"letettek valamit az asztalra"!
Mi a véleményetek ezen felvetésemről...?
Ugyanúgy kérdezem most a Tisztelt játékostársaimat,mint ahogy a Tisztelt Grepolis Csapat vezetőségét!
Üdvözlettel:predator6000

Kedves Predator és többiek!

Én nem akarok újabb plecsnit, van belőle elég. És tudom azt is, hogy a csapatom nélkül soha nem jutottam volna odáig, ahol vagyok. Csapatban játszom, nyerni is csapatban szeretnék. Vagy velük, vagy sehogy.

Kedves Spencer!

Megértem az indokaidat. De a világ lezárása nem automatikus a csodák után sem. Ahogy nincs garancia arra se, hogy nem kerül lezárásra csodák nélkül. Nekem az a véleményem, hogy ha valaki megnyerné a szervert, akkor az nem úgy van, hogy győzelem, aztán puff, másnap már nincs játék.
 

DeletedUser

Vendég
Szerbusztok!!

Nem tudom mit is írjak ill. hogyan ne sértsek meg valakit....
Végre van 1 világ ami megy rég óta, és menjen is.
Miért jó úgy kb:18 hónapig játszani gyors és rövid sikerek azt menni másik világba, hiszen vannak olyan más internet játékok amik 4-5-6 éve mennek megállás nélkül.
Miért jó olyanokat támadni akik 1 kezdő új világban kezdenek játszani először életükben és mindjárt az elején jön 1 profi aki 09'-óta tolja játékot azt elveszi másik kedvét?
Ez a világ pont az ellenkezője itt lehet megmutatni ki is vagy igazán valójába mert ide a profik jöttek komoly szövetséggekel hátuk mögött az elején minden Magyar Grepolis világból és vannak is belőlük még 1 páran, támadjuk és támadnak minket nekem nem kell szellem városokkal harcolni az elejétől fogva.
Nem hiszem azt sem mindenkinek 300 városnak kell már lennie...., ahhoz társaknak és kitartásnak kell lennie.
Nekem is volt lejtőm amikor befejezésen gondolkodtam, de az itt meg ismert emberek komoly barátok lettek ehhez pedig időt kellene adni, könnyű annak aki rég játszik más világokat megjárta mássokal, Nekem személy szerint ez a Én világom meg 54 társamnak meg kb 150 ellenségemnek aki meg meg unatkozik itt annak lehet nincs elég "piros város mellette.
Az ilyen ne a világot zárja be gondolván ez a "Ő világ" ha nem kérje meg a társait kezdjék el a városait elhordani mint ahogy tette más ellenségünk és teszi is Pl: Katka82.
Nincs jogod még azért sem, mert ÉN személy szerint áldozok anyagiakat is, Én dolgozni járok el, vagyis ne vedd el a játékomat amiért ÉN fizetek és munka előtt, alatt vagy utána pedig élvezem a munkám gyümölcsét vagyis játszom.
És ezzel szerintem Mások is így vannak,mert a "Grepo" inkább komoly felnőtteknek való játék a top 50-ben biztos vagyok benne mind 30 feleleti játékos v.az közeli akik már apukák-anyukák v. nagypapik és nagymamik.....
NE LEGYÉL ÖNZŐ , MERT EZ NEM A TE JÁTÉKOD.. CSAK 1 KIS RÉSZE VAGY AZ EGÉSZNEK!!!!


Tisztelettel:
Zsolt
 

DeletedUser

Vendég
Kedves spencer!

Én azt is végigolvastam, amit sandorna írt.
Segítségül egy ábra, hogy megértsd te is
Screenshot_1.png
(remélem helyesen töltöttem fel)

A lényeg a következő: a fenti szavazásban keveredik két döntés.

Az egyik tengelye a CSODA VS NEMCSODA, a másik pedig a VÉGJÁTÉK VS NEMVÉGJÁTÉK.

Azok, akik szeretnének végjátékot, de csodát nem, hogyan döntsenek? Mivel a fenti szavazásban még csak állásfoglalásként sem szerepel ez a lehetőség, illetve erre a szavazólapra nem lehet nemiszerveket rajzolni, véleményem szerint masszívan el van szabva az egész.

(politikai tartam miatt moderált rész)

Szerk: (hopp egy korábbi verziójú ábra :D és még csak nem is tudom, hogyan kell kiszedni :) )
 

Csatolmányok

  • 1RxoCXo.png
    1RxoCXo.png
    13,8 KB · Megtekintések: 25
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves sandorna !
Én végig olvastam mi áll az igen mellett : Igen, csodákat akarunk és egy lezárást

Számomra egyértelmű hogy a lezárás = vége

Csodák és utána lezárás, ha eléggé lecsökkent a játékosok száma, ugyanúgy ahogy a többi világban is működik a folyamat.

És azt végig olvastad mi áll a nem mellett? Elgondolkodtál rajta, hogy a "végtelen" meddig lesz az? Amíg 1000 alá csökken a játékosok száma? Vagy 100? Szerinted üzemeltetni fognak egy világot ami semmi bevételt nem hoz? Szerinted ennyi játékos megéri a fáradságot, hogy kifejlesszenek külön nekünk egy végjátékot ami nem csodázás?

Mindenképp vége lesz egyszer, 1 hónap múlva, 1 év múlva, 10 év múlva... de vége lesz, nem lesz másféle lezárás, vagy csodaépítés vagy semmi, csendes törlődés... nem igazságos szerintem se, de el kell fogadnunk, ez egy üzleti vállalkozás, nem jótékonysági szervezet ami azért üzemel, hogy mi játszhassunk, ha úgy döntenek, hogy nem éri meg, akkor senkit sem fog érdekelni a véleményed, ahogy az enyém se, lekapcsolják a világot és kész, ha tetszik ha nem!
 

DeletedUser8833

Vendég
Kedves igennel szavazók !

Mi jól érezzük magunkat a játékban így ahogy van !!
Lara én is alapító vagyok és szerintem városszámmal is hasonlóan állunk , nekem is jönnek levelek skypos megbeszélések a család + a játékra is jut időm . Igaz sok időmet veszi el de szeretem ! Nagyon jó a társaság a (Csapatunk) szívesen töltöm velük a szabadidőmet és ez fordítva is igaz .

Eta világon végigcsináltuk a csodás dolgot ahol pont ez miatt surlódások léptek fel ! NEM AKAROM MÉGEGYSZER!!!!!!
Nagyon örültünk neki hogy itt nincs és ez maradjon is így ! Az megint teljesen más ha egy harcorientált végjátékot kapnánk vagy ha úgy dönt a grepolis vezetősége hogy le kapcsolja a szervert ! Azt elfogadjuk .
Tiltakozunk az ellen hogy mások akik nyűgnek érzik a játékot hogy szabaduljanak tőle ránkeröltessék az akaratukat !!!!
Aki be akarja fejezni a játékot az tegye meg mi nem akarjuk főleg ilyen módon NEM !

Azt viszont indítványoznánk hogy ha valakinek szellemmé válnak a városai maximum 1 hét erejéig maradjanak meg és utána tünjenek el !
Ezzel el lehetne kerülni azt hogy kényszerűségből el kelljen aktív tagoknak foglalni belső részeken .
Tudom elég morál romboló ez nekünk sem tetszik szívesebben visszük a piros városokat !!

Sandorna lehet itt forgatni a szavakat a vége ugyan az !
Nem csak nekünk fejlesztenék ki a hősök végjátékát ugyanis minden országban nyitva van egy ilyen világ !
Szerintem aki játszani akar ezen a szerveren az tud tudtommal ti sem unatkoztok van kivel harcolni .
Ha a játék üzemeltetőinek meg nem éri meg fenntartani ezt a szervert rosz szájízzel de tisztelettel elfogadjuk .

Üdvözlettel Spencer
 

DeletedUser9302

Vendég
Sziasztok!

Aktívan játszom Achillesen, és én nemmel szavaztam.
Szeretném ha a szervernek lenne egy hozzá méltó izgalmas és eseményekben gazdag végjátéka.
Én NEM szeretnék ezen a szerveren is a világcsodákkal bajlódni.
Igaz ebből is szép harcok kerekedhetnének, de rengeteg ellenérvem van, amit most nem szeretnék részletesen kifejteni.

Tiszteletem!
 

DeletedUser8427

Vendég
Sziasztok!

Ritkán írok ide,de úgy gondolom most elmondom a véleményem.
A kezdetek óta játszom ezen a világon a csapattársaimmal együtt.Kisebb nagyobb sikerekkel.
Szeretjük ezt a szervert.
Sajnos sok minden megváltozott a kezdetek óta,és nem csak olyanok regisztrálhatnak ide akik tettek le az asztalra más szervereken.
Ha most még a csodaépítést is bevezetik akkor ez a szeró sem lesz különb a többinél.
Mindenki tegye a szívére a kezét és mondja azt hogy a csodák felépítése után (Amikor valakik nyertek) ugyan olyan izgalmas maradt az adott szerver.
Aki ezt állítja hazudik!
Való igaz hogy nehéz már 200-300 várossal játszani,és mindegyiket végignézni.
Azonban akik még játszanak tudják, hogy még mindig lehet 40-50 várossal frontvonalban foglalni.
Az pedig nem nevezhető magas városszámnak.
A többi városból amúgy sem ér be semmi a távolságok miatt.Szóval a 200-300 város csak "papíron" annyi. 40-50-el kell foglalkozni.

Elhiszem hogy sokan elfáradtak,beleuntak.Viszont sokan vannak akik nem!
Legen vége egyszer a szervernek,de az ne a sablonos csoda építés legyen,hanem a beígért speciális végjáték amit régóta vár mindenki.
Moira azt írta fentebb ,hogy idén pont kerül a dolog végére.
Szerintem ha eddig tudtunk várni éveket,akkor most már ezt a kis időt kibírjuk.

A szavazatom: NEM.
 

DeletedUser9549

Vendég
Sziasztok én nemmel szavaztam mert és szeretek itt is játszani
 

DeletedUser

Vendég
Kedves lara és a többi igennel szavazók!

Mi aki egyre többen NEMMEL szavazunk JÁTSZANI ÉS HARCOLNI szeretnénk továbbra is!Ameddig csak engedi a játék vezetősége!
Tőlünk"Csondarálóktól"is sokan adták fel a játékot de aki akar az marad és játszik tovább!

Tisztelt support!

Ha esetleg kevesebb pénz folyik be ebbe a játékba mint amennyi kellene azért,h.nyereségesen fent lehessen tartani ezt a világot,akkor kérem írják meg,h.mennyi az a minimum összeg amennyivel minden itt játszani akaró játékosnak hozzá kellene járúlnia a játék fenntartásához,ezt írják meg nekünk körlevélben vagy valamilyen más módon és részemről okés a dolog,én beszállok amennyivel kell!

Ui:Most is azt mondom,h.ez a világ Hősi világnak indúlt,ahová csak más világokban sikereket elérők jöhettek az elején...így jöttem én is....a legjobbak menjenek a"Hősök Csarnokába"és ha bárhol máshol játszanak ezután a világ után akkor ezt tudják kirakni,h.láthassa mindenki!Fog ez annyit érni,mit ha a világ ura lenne bármelyik csapat is!SŐT sztem többet is!

Ha ez a világ bezárúl,vagy a csodák kora jön el,akkor én pl.biztos h.az utóbbit nem várom meg,én törölni fogom abban a pillantban magam innen és a legózást meghagyom nektek akik unjátok a harcot!
Aki maradni szeretnének azoknak további harcokban és izgalmakban gazdag játékot kívánok...akik pedig csodázni és bezáratni a világot,kellemes legózást abban pillantban ahogy ez létrejön nektek!
Többet nem szeretnék és nem is fogok hozzáfűzni ezután a témához,mivel ezzel elmondtam mindent amit mondani szerettem volna.
 

DeletedUser

Vendég
Csak még annyit,h.a spencer által írt harcorientált végjátékot én is teljes mértékben támogatom!
Ha vége kell lennie ennek a világnak,akkor ezt HARCOSOKHoz MÉLTÓN nyerje meg ezt a világot az a szövi amelyik a legméltóbb rá...többiek pedig ugyanígy HARCOSOKHOZ MÉLTÓAN veszítsenek,nem pedig mint"kőművesek"!
 

DeletedUser1886

Vendég
Kedves Mindenki!

Azt látom, hogy sok szavazat jön a "nem"-re a Magyarok szövetségétől. Ezek szerint az ember azt hitetné, hogy harcolnak, napi csatáik vannak, kemény ellenfeleik, stb.
Nem szeretnék én sem senkit megbántani, ezért csak 4 adatot tennék közzé:

Magyarok szövetségének 1 havi támadó hp-je: 431.796 Tehát az egész szövetségé, 69 taggal, 1 teljes hónapban
és az én 1 havi támadó hp-m, egyedül: 477.812
Én ezt 236 várossal csináltam, a Magyarok szövetségének pedig 3.161 városa van... És mielőtt bárki azt hinné, hogy azért nem tudnak támadni, mert állandóan védekezniük kell, hát elmondom, hogy nem. Bár a védő hp-jük valamivel több, mint a támadó.

Szóval én nem mondom azt, hogy az az átlag, amit én csinálok. És azt is hozzátenném, hogy támadhatnék többet is, sokkal többet. Respektálom azokat, akik napi aktivitást mutatnak és tényleg azért játszanak, amiért én: a harcokért. De legalább legyenek őszinték azok, akik úgy szavaznak nemmel, hogy egyébként nem harcolnak: mi a céljuk? Miért akarják végteleníteni a világot? Miért nem harcolnak a építgetés, fesztiválozás helyett? Az elmúlt hónapban - ha jól számoltam - 88 szellemvárost foglaltak el. Bocsánatot kérem azért, mert éppen a Magyarok szövetségét néztem ki magamnak, de a számok nem szoktak hazudni. Ez minden, csak nem aktív játék. Ezért érdekel annyira, hogy mi a célja a szövetségnek? Városokat gyűjtögetni? Miért, amikor nem harcolnak velük?

Személy szerint sokkal tudnék értékelni egy harci cselekményekhez kötött végjátékot. Imádnám. :DD
 

DeletedUser1886

Vendég
Kedves lara és a többi igennel szavazók!

Mi aki egyre többen NEMMEL szavazunk JÁTSZANI ÉS HARCOLNI szeretnénk továbbra is!Ameddig csak engedi a játék vezetősége!
Tőlünk"Csondarálóktól"is sokan adták fel a játékot de aki akar az marad és játszik tovább!

Tisztelt support!

Ha esetleg kevesebb pénz folyik be ebbe a játékba mint amennyi kellene azért,h.nyereségesen fent lehessen tartani ezt a világot,akkor kérem írják meg,h.mennyi az a minimum összeg amennyivel minden itt játszani akaró játékosnak hozzá kellene járúlnia a játék fenntartásához,ezt írják meg nekünk körlevélben vagy valamilyen más módon és részemről okés a dolog,én beszállok amennyivel kell!

Ui:Most is azt mondom,h.ez a világ Hősi világnak indúlt,ahová csak más világokban sikereket elérők jöhettek az elején...így jöttem én is....a legjobbak menjenek a"Hősök Csarnokába"és ha bárhol máshol játszanak ezután a világ után akkor ezt tudják kirakni,h.láthassa mindenki!Fog ez annyit érni,mit ha a világ ura lenne bármelyik csapat is!SŐT sztem többet is!

Ha ez a világ bezárúl,vagy a csodák kora jön el,akkor én pl.biztos h.az utóbbit nem várom meg,én törölni fogom abban a pillantban magam innen és a legózást meghagyom nektek akik unjátok a harcot!
Aki maradni szeretnének azoknak további harcokban és izgalmakban gazdag játékot kívánok...akik pedig csodázni és bezáratni a világot,kellemes legózást abban pillantban ahogy ez létrejön nektek!
Többet nem szeretnék és nem is fogok hozzáfűzni ezután a témához,mivel ezzel elmondtam mindent amit mondani szerettem volna.

Kedves Predator és a nemmel szavazók!

Akkor hol vannak a harcok? És hol vannak a harcosok? Magadat is közéjük soroltad, hát talán akkor csinálni is kéne. Nem csak elméleti harcosokat szeretnék látni, akik akkor tudnak harcolni, amikor beszélni kell róla. Hanem tényleg, olyanokat kérek példának, akiknek látszik a statján!!! Megnéztem a tiéd: 1 hónap alatt 36 ezer támadó hp... 1 év alatt 17 olyan város, amit nem ismervén a szövetséged kapcsolatait azt mondhatom, hogy talán ellenféltől foglaltál, talán nem. A többi szellem és belső foglalás. Nekem ugyanez a szám 50. Úgyhogy ha valaki akár engem, akár a szövetségem más tagját legózósnak nevez, azt elég érdekesnek találnám. Ezen a szerveren beleértve minden egyes szövetséget és játékost, a szövetségem messze a legtöbb támadó hp-t szerzi folyamatosan.
Nagy szavak, amiket itt olvasok, hogy harcosok vagyunk, meg ilyesmi. Csak éppen a valóságban ebből semmit se csináltok meg. És számomra az a meglepő, hogy még el is hiszitek magatokról, hogy tényleg így van. Kezd ez nekem kicsit nevetséges lenni. És újra csak azt írhatom, nem bántásként írom, egyszerűen ezek a tények. Számokkal igazolható, alátámasztható tények.
Az meg, hogy fizeti akarsz azért, hogy a szerver fennmaradjon, hát vegyél több aranyat, támadj többet és akkor szükséged lesz minden prémiumra, talán még csapatgyártáshoz is felhasználsz néhány százat, és ha a társaid is ugyanígy tennének és sokkal többet támadnának... :D mert akkor nem verném el egyedül támadó hp-ban az egész szövetségedet.

És nem kérek több plecsnit, nem érdekel semmiféle plecsni. Nem azoktól vagyok az, aki. Egy plecsnim se nyert még meg csatát, vagy vett el várost az ellenféltől. :DD
 

DeletedUser10674

Vendég
sziasztok.
Én nemmel szavaztam.
szerintem kell egy olyan világ is ahol nem versenyre kell meni.
sokunknak ez is egy nagy család.:)
 

DeletedUser6121

Vendég
Sziasztok.

Én mindenkit arra buzditok hogy nemmel szavazzon.
Az meg hogy ki milyen statisztikát irogat az az ő dolga.

Csak egy kérdés:A Hyperboreában /békés világ/ abban mi a lényeg?

Azért kérdem mert akik itt igennel szavaztak hogy legyen vége minden áron ennek a világnak meghogy mindenki csak van mint a befött legozik szellemeket foglal/sajnos sokszor olyan helyeken lesznek szellemek amiket kényszerböl kell foglalni és nem azért mert hü de nagyok vagyunk és erösek/ akkor a békés világ végtelen lesz?

Ott ha csak egyszer belépsz egy nap és nem leszel szellem nem lehet egy várost sem elveszteni.

Tudom mert ott csak tengek lengek mint a beföt.

Tehát nem értem ezt.
A csodákrol meg nagyon negativan tudnák irni igy nem teszem.
Mint ahogy már itt elöttem irták nem kömüvesnek jöttem e világba.

Az meg hogy minden szövinek más és más a taktikája az legyen az ö dolguk.

Nem vagyunk egyformák/tessék elképzelni ha mindennap saját magaddal találkoznál!!/ hú de jo lenne igaz?

Sok jó barátra tettem szert az évek folyamán és tényleg ez is egy nagycsalád ahol megfér a barát és a neme ellenfél is.

Remélem még sokáig megmarad a szerver és lehet a nemes ellenfeleket zaklatni.

Tehát éljen a NEM.
 
Fent