Az Achillesz világ jövője

Legyen végjáték (csodák kora) az Achillesz világon?


  • Összes szavazó
    199

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Ez egy olyan kérdés, amely már régóta foglalkoztatja a játékosokat, és amelyben sok megkeresés érkezett felénk.
Amikor eldőlt, hogy a hősi világok nem váltották be a hozzá fűzött reményeket, akkor az a döntés lett végleges, hogy nem lesz végjáték ezen a világokon. Ám többen jelezték, hogy erre nagy lenne az igény, így az a jelen megállapodás a vezetőséggel, hogy ha az aktív játékosok nagy többsége egy fórum szavazáson azt kéri, hogy mégis engedélyezzük a végjátékot, úgy erre lesz lehetőség, mert külön engedélyt kapunk rá.

Ami fontos, hogy itt valóban a tényleges játékosok nagy többségéről kell, hogy szó legyen, mert elég kivételes az engedély is, a miért folyamodunk. A szavazásnak pedig itt kell történnie, de nem szabok határidőt neki, hanem folyamatosan nyomon követem az állást. Remélem, hogy minél több játékos fejti ki a véleményét a dologgal kapcsolatban, és hogy mihamarabb végleges döntést tudunk hozni az ügyben.

Köszönjük mindenki részvételét!

Tisztelettel
a Grepolis csapata
 

DeletedUser10114

Vendég
Szép jó napot.

Szeretném megkérdezni, hogy ugye, csak olyan szavazhat, aki játszik e világban? Hiszen nem lenne fair, hogy olyan szóljon bele, akinek nincs köze, nem ott játszik.
Megjegyzésem, kérdésem abból adódik, hogy a szavazók nem mindegyikét találom Achillesz játékosai között.

Tisztelettel,
Jani
 

DeletedUser1886

Vendég
Kedves Játékosok!

Igennel szavaztam. Mert ez óriási lehetőség mindenki számára. Nekünk, akik a kezdetektől vagy már nagyon régóta játszunk itt egy olyan visszavonulás lehetőségét jelenti, amely méltó az eddigi nagy csatáinkhoz, győzelmeinkhez és kudarcainkhoz.
Azoknak pedig, akik most, vagy nemrég regisztráltak ide szintén olyan távlatokat nyit meg, amely eddig nem volt: elérhetővé válik számukra az elitbe kerülni, megvívni ugyanolyan nagy csatákat, amelyeket mi is megvívtunk. Büszkén adhatjuk át a helyünket azoknak, akik utánunk következnek. Ennek reményében várom mind a régi, mind az új játékosok igen szavazatát.
 

Moira

Ex-CM
Azért tettem láthatóvá név szerint, hogy kik szavaznak, hogy ne az legyen, hogy egy a világon egyáltalán nem aktív többség határozza meg a világ sorsát.
 

DeletedUser102

Vendég
igennel szavaztam :) mert le ült a játék lapos lett méltó vissza vonulás a régi játékosoknak:)
 

DeletedUser8965

Vendég
Gratulálok azoknak akik végig vitték, és kijár nekik a végjáték ez nem is kérdéses.
MIvel oly régóta játszanak és kitartottak mellette, amire sokan közülük, köztük én is nem voltunk képesek!

üdvözlöm a -A-KGB- szövgit!;)

L
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg ne legyen személy szerint pont azért jöttem át ebbe a világba mert nincs világcsoda,nincs időhöz kötve hanem folyamatosan lehet játszani
végül azt kérném hogy azok akik nem játszanak ezen a világon azok ne is szavazzanak
Üdv: Man666
 

DeletedUser9137

Vendég
Igennel szavaztam: annak idején arról volt szó, hogy lesz a hősi világoknak vmi féle végjátéka... bár akkor még ha jól emlékszem vmi a szokásostól eltérő, újfajta végjátékot tervezgettek a fejlesztők...
 

DeletedUser10571

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni ezzel kapcsolatban, hogy mikorra várható a csodázás?Mert ahogy nézem elég nagy fölénnyel szavazzátok meg a dolgot.
 

DeletedUser10571

Vendég
Sziasztok
Körülbelül mikorra várható a csodák kora?
 

DeletedUser10342

Vendég
Szép volt, jó volt, de egyszer minden elmúlik és ez alól az Achilles világ sem kivétel, tehát jöjjön a végjáték.
 

DeletedUser10578

Vendég
sziasztok
igennel szavaztam egy tisztességes végjátékot várok már
 

DeletedUser7874

Vendég
Szervusztok!
Igennel szavaztam, bár az a gyanúm, minek!
Roppant kevesen szavazunk a szerver létszámához képest, és el fogják vetni a dolgot a vezetők!!!!!
Kizárt dolognak tartom, hogy össz-vissz 45 lennénk aktívak ezen a világon.
 

DeletedUser

Vendég
Várom a csodák korát!
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser8833

Vendég
Sziasztok !
Én nemmel szavaztam mert szerintem ehez a világhoz méltatlan befejezés lenne !!
Akkor laposodna el igazán ha neki kellene állni legózni !
Azt kijelenthetem hogy ennek a világnak nem lesz nyertese és vége sem mert szövetségemmel éppen annyi csodát fogunk felépíteni amennyi ahoz szükséges hogy a világ ura senki se lehessen .
 

DeletedUser9537

Vendég
Nemmel szavaztam, bár régóta nem játszom már Achillesen. Valamilyen lezárás kell, de em véletlen utálja az emberek többsége a csodakort. Az, hogy nem támadsz nem védekezel, csak a csodát töltöd, és véded a csodát, de se fejleszteni, se csatázni se semmi mást nem lehet. Jóformán megöli a játékot. Régebben vot egy igéret az egyik fejlesztőtől, már nem tudom hol olvastam, abban arról volt szó, dolgoznak azon, hogy a csodakor helyett valami más lezárás legyen, akkor azt írták ehez idő kell. Ez ha nem tévedek kb 2 éve volt. Jó lenne tudni, van e még tervben valami ilyesmi, és ha van akkor milyen szakaszban, vagy kb mikor lesz belőle valami. Én kiváncsian várnám, mit találtak ki. Megmondom őszintén, ha kell húzom én a csodát ezerrel, de nem egy világot hagytam már ott röviddel a csodakor előtt vagy éppen röviddel utánna.
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Fent