Új világ

DeletedUser

Vendég
Az újonnan induló világok nevei(Grepo-World):
NU
XI
OMICRON
PI
RHO
SIGMA
TAU
UPSILON
PHI
CHI
PSI
OMEGA
ATHENS
BYZANTHIUM
CORINTH
DELPHI
EPHESUS
gondolom nem sokat érdekel,de azért leírtam.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Én azt mondom,hogy felőlem is jöhetne már egy új világ,mert mindig lekések róluk,mindig közbe jön valami:DD
Nekem mindegy hogy régi vagy új foglalási rend lesz,azóta játszok,amióta az Alpha elindult.
De elsőnek az Angol oldalon játszottam,ahol nem tetszett,mivel nem tudtam angolul :DD
Meg azért gondolom,ha az elsők között lennék,biztos több barátot szereznék:))
 

DeletedUser

Vendég
Van 3 2-es sebességű világ, amire lehet menni. Nem hiszem, hogy indítanak még egy lassút.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Én azt mondom,hogy felőlem is jöhetne már egy új világ,mert mindig lekések róluk,mindig közbe jön valami: DD
Nekem mindegy hogy régi vagy új foglalási rend lesz,azóta játszok,amióta az Alpha elindult.
De elsőnek az Angol oldalon játszottam,ahol nem tetszett,mivel nem tudtam angolul : DD
Meg azért gondolom,ha az elsők között lennék,biztos több barátot szereznék: ))

http://grepolis.browsergamez.com/news/1/444-grepolis-new-world-omicron-ready-for-action.html

Omicron lesz szerintem az Új induló világ,ami igen csak lassúnak ígérkezik.

Szerintem meg Nű :p
Aztán Xi (Kszi) és utána Omikron :D

Egyébként ha lekésed a szerverindulást... 1 nap ide vagy oda nem sokat nyom a latba. Én alfán 1 hónappal később regisztráltam és bőven bekerültem a top300-ba. (nem prémiumoztam, nem multiztam, nem toltak nyersivel, szóval semmi ilyesmi)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6824

Vendég
LAssú világ nem kell!

A MAi rohanó világban..csak a gyors jöhet szóba!

..És Új foglalási rend..a régi szerintem elevult!

....JÖHET EGY szupergyors világ!..és legalább 200 fős szövikkel!!!!

üdv.
 

DeletedUser

Vendég
A héten új világ indul!! :)

Nekem mindegy ha gyors,ha nem gyors, akkor is jó lesz!:)
 

DeletedUser

Vendég
GO NY! Ha v 2 felett van, akkor bárhogy jó, a régi foglalási rend meg nem elavult szerintem...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!És azt lehet tudni,hogy normál világ lesz-e,vagy hősök világa?
A választ előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Egyértelműen harcos világ... Hősi világ nem egy hamar várható, egyedül tudtommal Angliában van kettő: Achilles és Bellerophon
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Hősi világ semmiféleképpen ne legyen!
Szövetségi létszám szerintem 100-200 fő maxnál több fölösleges, túl nagy szövetségek nem jók, mert akkor nem oszlanak meg az emberek, kevesebb harc van. Egy tengeren meg nagyjából semmi..
A LÁZÍTÓS rendszer maradjon, sokkal jobb, mint a régi, bár a Hősi világnál ezt volt ésszerű alkalmazni, de nekem nem jön be.

És a Műhöz hasonló lassúkodást rakjátok be, biztos, hogy nem megyek, alig lehet haladni, menni előre...20 óra egy építkezés meg ilyenek..a prémium túl nagy előnyben van-.-
Jester
 

DeletedUser

Vendég
Éppen ma gondolkoztam azon, hogy mikor fog indulni az új világ. Erre tessék! :)
 

DeletedUser102

Vendég
Holnap Kedd és semmi hir Uj világkról hét végén nem szoktak inditani:Meg szerver frisités is kedd semmi hir mi lessz benne????:)
 

DeletedUser

Vendég
Én sem vok a legtürelmesebb... amúgy mi pont tudjuk mit tartalmaz a 2.24 verzió (publik béta)....
 

DeletedUser2483

Vendég
Foglalási rend: régi. :(
Én ezt most kihagyom, nem értem miért kell ezt erőltetni!? Először a hősök világa régi foglalási renddel, most pedig ez. Mire lesz következő az új hóditási renddel ott pedig a többi paraméter lesz gázos...
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy nem mindenki rajong az új foglalási rendért.
Például én sem.

Az okokba most nem mennék bele, elég az hozzá, hogy a régi rend az ami Grepolis sajátosság. Ez adta meg többek között a hangulatát. Ezért is szerettük meg. Tudom, sokan emlegetnek benne logikátlanságokat. Ezen reggelig lehetne vitatkozni, feleslegesen.
Viszont tény, hogy egyrészt nagyobb taktikai szabadságot ad mind védekezésben mind támadásban. Egyszersmind agyanezen okból nehezebb is némileg. Az pedig csak hab a tortán, hogy a kicsiknek több lehetőséget ad, feltéve hogy elég aktívak.
Az új rendszeben pedig komolyabb szövetség komolyabb játékosától foglalni szinte lehetetlen.
 
Fent