Új világ

DeletedUser

Vendég
Amikor elindítják. Ez az InnoGames döntése, hogy mikor látják jónak. A Support majd úgyis beharangozza, ha tudni fogják az idejét, de előre sosem tudja senki sem.
 

DeletedUser

Vendég
Új világ akkor indul,amikor az Innogames GmBh. úgy látja,hogy egy világ már rég óta megy,vagy megtelt!Ők döntik el,hogy mikor indítanak új világot!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem hamarosan indulni fog.(Én reménykedek benne.) Ahogy néztem, kb 2 és fél havonta szoktak indítani, és ami azt illeti,az már nem soká itt van.
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos ezt így nehéz értelmezni!

Ha úgy vesszük,a Mű világ 2012.01.09.-én indult,ami már több mint 2 hónapja volt!

De "bezavart" a Hősök Világa,ami most indult Február végén,és lehet,hogy attól fogják számítani az eltelt időt!

Ebben csak az a gond,hogy oda az újonnan érkező játékosok,és/vagy azok a játékosok,akik nem akartak/nem tudtak menni a Hősök Világára,azoknak is kellene egy új világ,amin szintén kibontakozhatnak!
 

DeletedUser

Vendég
Szerény véleményem szerint, most egy viszonylag gyors világ kellene!!
Mert aki ma regisztrál, a lassú világokba mehet csak, lásd: , Kappa.
Szomorúan látom, sokan bele unnak, rengeteg az ott hagyott, vagy szellem város.
Én úgy gondolom: egy gyors világ feltétlen kell (anno az Epsilon) mert kedvet csinál!!
A lassúkba, hamar bele unnak!!! :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Hiába számolgatjátok, hogy átlagba mennyi idő telik el, mert nem azon múlik. SzabobalazsG kolléga nemrég valahol írta, hogy Alpha és Béta közt egy hét telt el. Akkor indítják el, amikor úgy gondolják, hogy el kell. Ez az InnoGames döntése.
 

DeletedUser

Vendég
Persze,ezt ők döntik el,de a játék elején azért indítottak több világot,hogy kedvet csináljanak a különböző beállítottságú embereknek a játék elején,ezért van ott egy 1-es,és egy 2-es sebességű világ!

De most már komolyan jó lenne egy gyors világ,hisz a Mű már régen megy,én sajnos abbahagytam :'(,bár 2 hónapja első voltam,és már unatkozom,és jól jönne most egy világ!

imádkozom hozzátok fejlesztők :)
 

DeletedUser

Vendég
Fejlődj Achillesen, és összecsaphatunk :D

Viccet fékretéve, Moira úgy indította el a Mű világot, hogy a régi világok lezárása miatt szükségessé vált hasonló paraméterű világok indítása. Ez alapján szerintem idő kérdése, és jön egy gyors(abb) világ.
 

DeletedUser

Vendég
Én jobban örülnék a lassabb világnak, de egy gyors világban is benne lennék.:))
 

DeletedUser

Vendég
Mint minden kezdő (akinek nem inge...) én is lassú világon kezdtem,és a kezdőknek tényleg az a legjobb!De ha most egy lassú világ jön,én a falba verem a fejem :p
 

DeletedUser6544

Vendég
Hát már nemsokára én is :D Kellen egy olyan mint Epszilon. Mondjuk olyat nem lehet, de hasonlót
 

DeletedUser

Vendég
Ez lenne a jó:

Szerversebesség: 4
Egységsebesség: 2
Kereskedelmi sebesség: 2
Szövetség taglétszám: 100
Morál: Nincs
Istenek: Mind az 5
Hódítási rend: Lázítás

Na....ez pöpec lenne XD
 

DeletedUser102

Vendég
A lázitás kivételével jó:A lázitás lassit sokáig tart:Az a jó mire fel kel a játékos nincs városa:):)
 

DeletedUser

Vendég
Ahhoz sokat kell aludni :)
12 óra a hódítás minimum ideje. Legalábbis valamelyik 3-as világnál ezt mondták.

Epszilonon 6 óra volt? Csak alphán voltam, ahol ugye 24 óra, szóval nem tudom :D


Most egyébként tényleg csak 2 világra lehet regisztrálni?? :eek:
A hősök világa ilyen szempontból nem érdekes, oda sokan nem tudnának belépni.
 

DeletedUser

Vendég
Nem,3-ra!

Kappa,Lambda,Mű!

És a lázítás 1000x jobb mint a régi foglalás!Remélem olyan többet nem lesz :p
 

DeletedUser

Vendég
Én is a lázítást szeretem.Érzéseim szerint hamarosan indul az új világ.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor remélem jól érzed!

De valahogy nekem is olyan érzésem van,mintha már évek óta nem indult volna új világ!
 

DeletedUser

Vendég
Valószínűleg fog indulni. Ha azt nézzük a 2.0 általánosítása előtt úgy 8-9 világra lehetett regisztrálni :)
És mindig van olyan szerver, ahol az újak még nincsenek túlzottan nagy lemaradásban. Szóval szerintem lassan jön egy ;)

Viszont én a régi foglalást jobban szerettem és szerintem mások is így vannak vele. Lesz is-is.
 
Fent