Isteni erők

DeletedUser

Vendég
a mai nap folyamán már 3 oldalnyi jelentés van villám; pestis és rengés varázsból. Délelőtt 10 óta folyamatosan jönnek az ártó varázsok, ez már levédhetetlen
 

DeletedUser8943

Vendég
Csak két városnévvel szólnék hozzá a témához: 54enerősködjbrumi és gyengékharca azátkok. Javaslom a városok névadója előtt átlapozni a Magyar helyesírás szabályai című bestsellert!
 

DeletedUser2483

Vendég
a mai nap folyamán már 3 oldalnyi jelentés van villám; pestis és rengés varázsból. Délelőtt 10 óta folyamatosan jönnek az ártó varázsok, ez már levédhetetlen

Nemsokára beérik egy földrengés. Válaszd ki te, melyik városodra szeretnéd kapni! :)
 

DeletedUser5063

Vendég
Hát erről szól a játék többek közt.Ha szabálytalan lenne,akkor arról a support gondoskodna.Én nem láttam semmilyen ártó varázsról való korlátozást.
 

DeletedUser8461

Vendég
Hát erről szól a játék többek közt.Ha szabálytalan lenne,akkor arról a support gondoskodna.Én nem láttam semmilyen ártó varázsról való korlátozást.

Mert nincs is. Eppen ezert talaltak ki. Bar en kicsit pocsekolasnak tartom a folyamatos foldrengest, mert abbolaz aldasbol jo sok jelzot lehetne csinalni.

De nezzuk a jo oldalat, legalabb hoz egy kis aktivitast a forumra. :)
 

DeletedUser

Vendég
egyik sem az én városom és azon gondolkodtál hogy másképp nem fér ki a városnévben
és mivel szeretett főnökötök egy gyenge játékoska másképp nem tud harcolni csak így
Mellesleg az a 3 város ott rég BORG város volt és város cserével oldottuk meg hogy megtudjuk védeni
Kedveskéim ! (K)

Elérkezett a játékbeli kedveskedések ideje !
eras1965 nem fér a bőrébe, nem elég hogy lepakoltak 2 provokáló falut a szigeteinkre,hanem áldásokkal is próbál kihozni a sodromból!
Nagy tisztelettel kérlek benneteket védjük meg a MEDVÉK becsületét és viszonozzuk neki a kedveskedést!
Kvázi Villámot, rengést ,pestist,kolerát ,vudubaba szurkálást,lavinát, vulkánkitörést,leprát,cunamit kérek eras1965 összes falujára.
Bízom a csapat erejében és összetartásában,kérlek benneteket a fórumba (hadügy /vudu megtorlás) jelezzétek vissza a kedveskedő áldásotokat ,hogy együtt gyönyörködhessünk klánunk respektjében!

Számítok rátok!
maradok változatlan tisztelettel
Maci a vudu szakértő
 

DeletedUser2483

Vendég
Körlevél megosztása nyilvános fórumon mennyi fair play???
 

DeletedUser

Vendég
:)

egyik sem az én városom és azon gondolkodtál hogy másképp nem fér ki a városnévben
és mivel szeretett főnökötök egy gyenge játékoska másképp nem tud harcolni csak így
Mellesleg az a 3 város ott rég BORG város volt és város cserével oldottuk meg hogy megtudjuk védeni

nem értem miért kell sírni...
az ártó varikat is ki lehet védeni

azon viszont elgondolkodtam, h honnan van meg neked egy másik szöviben kiküldött körlevél...
 

DeletedUser

Vendég
Milyen fair play-ről beszélünk vajon,mikor az első számú varázslatot épp a mi városunk kapta,és ráadásul ide olyan körlevelet tettél be,amit pont nálatok nem küldtünk ki!Tehát akkor minden amit ti csináltok egyenes,és lehetséges,a másokat alázó videó is,(amit érdekes módon már eltüntettetek),de ha visszanyal a fagyi,akkor meg körbesírjátok a fórumot ,és halálosan sértve érzitek magatokat?Ti beszéltek egyenes játékról,akik mindennek elmondjátok privátban a másikat,és kémek viszik ki az infót?Hát gratulálok a BORG életérzéshez!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Olyan küldte át a körlevelet aki nem ért egyet a szeretett főnökkel,
Próbáld kivédeni egyedül egy majd 100 tagú szövetséggel szemben ha az akadémiát nem nézzük.
Nem sírok csak felvetettem a kérdést, ha sírnék viszonzást kértem volna a tagjainktól és a konfö partnerektől.
 

DeletedUser

Vendég
Milyen fair play-ről beszélünk vajon,mikor az első számú varázslatot épp a mi városunk kapta,és ráadásul ide olyan körlevelet tettél be,amit pont nálatok nem küldtünk ki!Tehát akkor minden amit ti csináltok egyenes,és lehetséges,a másokat alázó videó is,(amit érdekes módon már eltüntettetek),de ha visszanyal a fagyi,akkor meg körbesírjátok a fórumot ,és halálosan sértve érzitek magatokat?Ti beszéltek egyenes játékról,akik mindennek elmondjátok privátban a másikat,és kémek viszik ki az infót?Hát gratulálok a BORG életérzéshez!
Az éjszaka leszedtetek 7 szintet a falamból /nem reklamáltam miatta / csak viszonoztam. Erre jött az egész napos varázs ami még mindig tart :)
Bocsánat a körlevélért, csak egy apró bizonyíték arra hogy nem mindenki ért egyet veletek
 

DeletedUser8943

Vendég
és azon gondolkodtál hogy másképp nem fér ki a városnévben

Nekem is volt egy városom, aminek azt a nevet szerettem volna adni, hogy Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Legkedvesebb Matróza! Viszont igazad van ez sem fért ki, így lett a város neve: "RÓZA"!
A problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket, de ha Te/Ti az ártó varázslatok kivédését sem tudjátok megoldani, mit is várjon egy buta Medve városnév tekintetében!?
 

DeletedUser

Vendég
Nem is érzem indokoltnak a reklamációt,nem kértük,hogy így legyen,a ti döntésetek volt,hát megkaptátok.Mi sem kértünk szövis segítséget,a 3 klán ugyanolyan,mintha egy lenne,és a panaszáradatodból ítélve,még mindig többen vannak azok,akik egyetértenek,mint az az egy kis gyáva,aki nem.
 

DeletedUser

Vendég
Kellemeset

Igen ezen én is elgondolkodtam... Bár nem lepödök meg semmin hiszen az terjeng hogy minden szövi forumját látják... nah már ugye most mélyen tisztelem a supportságot de nem lehet valami kerek ha mindenhonnan kapják... Én csak reménykedek benne hogy nem ad ki az ügyfélszolgálat dolgokat... :)

Igen ezek az árto varázslatok érdekes dolgok, én is kaptam épp eleget annak idején. :)
ilyen ez a játék nem tartom harcos üzemmodnak de a szabályok engedik.

Aki ismer tudja hogy én mennyire borg szimpatizás voltam... de az még mao idejében volt és Yag idejében.... nah ök fair játékosok voltak és gyöztek de ez a köntörfalazo játéka a borgnak és hogy mindig azona szerveren van a baj ahol ök vannak rejtélyes, lehet érdemes lenne változatatni pár szaályon nemtudom min de sok sok ember kedvét veszik el a játéktól...
 

DeletedUser

Vendég
valahogy vita lett egy kérdésből.....
feltettem egy kérdést hogy szabályos-e, nem panaszkodtam, nem fordultam a szövetségem tagjaihoz, sem a konfö partnerekhez
hibáztam hogy itt kérdeztem és nem a suportnál úgy látszik
csak a tényeket írtam le hogy egyedül nem tudom kivédeni és nem is akarom, majd éllegózgatók itt párnapig, ennek örülnek majd azon ellenfelek akikkel becsületes harcban szoktunk játszani.
Azon gyengék meg akik nem tudnak foglalni csak ártani varázzsal legyenek boldogok, és ne gyávázzanak le egy olyan játékost aki nem ért a politikájukkal egyet ugyan akkor becsületesen támadja a szövetségünket.
 

DeletedUser8461

Vendég
Körlevél megosztása nyilvános fórumon mennyi fair play???

Ugy latom ezt a fair play dolgot mindenki szabalyba rogzitettnek erzi. Uzenetek masolasa, arto varazslatok hasznalata, szovetsegek kemkedese, masik jatekosok provokalasa stb. mind megengedett dolog (az utobbi persze a kulturat hatarokon belul). Mindenki aszerint ertekeli a fair playt, amelyhez a korabbiakban hozza volt szokva. Ezek megengedett dolgok, meg kell emeszteni.

Igen ezen én is elgondolkodtam... Bár nem lepödök meg semmin hiszen az terjeng hogy minden szövi forumját látják... nah már ugye most mélyen tisztelem a supportságot de nem lehet valami kerek ha mindenhonnan kapják... Én csak reménykedek benne hogy nem ad ki az ügyfélszolgálat dolgokat... :)

:confused:


Mellesleg a szovetsegek maganugyeit az adott forumtemaban intezzuk, ott jobban attekintheto, eserdekes is lenne egy ilyen vita.
 

DeletedUser

Vendég
valahogy vita lett egy kérdésből.....
feltettem egy kérdést hogy szabályos-e, nem panaszkodtam, nem fordultam a szövetségem tagjaihoz, sem a konfö partnerekhez
hibáztam hogy itt kérdeztem és nem a suportnál úgy látszik
csak a tényeket írtam le hogy egyedül nem tudom kivédeni és nem is akarom, majd éllegózgatók itt párnapig, ennek örülnek majd azon ellenfelek akikkel becsületes harcban szoktunk játszani.
Azon gyengék meg akik nem tudnak foglalni csak ártani varázzsal legyenek boldogok, és ne gyávázzanak le egy olyan játékost aki nem ért a politikájukkal egyet ugyan akkor becsületesen támadja a szövetségünket.

Hát,ha nem számítottál rá,hogy esetleg másoknak is lesz véleménye,akkor tényleg nagy hiba volt ide betenni a
sírdogálást.Nem is tudom,mire számítottál.Az meg de nagyon érdekes,hogy minden játékos egyből normális,aki valami kis részrehajlást mutat irányotokban....jajmár,tényleg én kérek elnézést! :cool:
 
Fent