Ufo

DeletedUser

Vendég
Nekem is nagyon tetszik ez az UFO-s balhé, sőt a logot kifejezetten szupernek találom.:D
Bár egy kicsit frusztrál, hogy lopják a teheneimet és nem tudok ellene tenni semmit. Persze amíg nem az embereimet lopják......
 

DeletedUser

Vendég
Valamit követelni kéne a játék üzemeltetőitől mert a gabonakörök termeléskiesést okoznak:D
 

DeletedUser

Vendég
Látod még normális válasz sincs, akkor mit követelhetnél?..nem érted és más sem, Őket ez nem érdekli:)..találd ki, vagy lépj túl rajta! Április 1 van ennyi!..én így fogom fel, tőlem szalagálhatnak akár a marslakók is! Nem a játékba illő, így nem tehetnek benne kárt sem!
Az angol szerveren nincs ilyen!
 

DeletedUser

Vendég
ha ráküldöm Zeuszt a villámjával, az csak eltalálja és remélem lezuhan
kipróbálom a szomszédnál és megkérdem sikerült-e:D
ha igen akkor mehet a saját falura;)
 

DeletedUser

Vendég
Remélem húsvét hétfőn nem egy nagy nyúl fog ugrándozni a poliszomban.
Egyébként nekem tetszik ez az UFÓ-s dolog.
 

DeletedUser

Vendég
ufo.jpg
 

DeletedUser

Vendég
:(

Engem nagyon idegesít, mert amúgy szeretem nézni a városképet, de ez bezavar, mert másodpercenként jön... Na meg a termelést is rontja, és nem értem, hogy passzol ez a témához.:mad:A Sims-ben vannak hasonlók, a barátnőm mesélte, hogy egy szellem fosztogatja a házát, vagy hogy egy UFO elragadott valakit... Meg ma már egy csomó idióta viccet csináltak velem. Akadályversenynél végre győztünk, mire közölték velünk, hogy ez egy blöff versenyszám volt, és érvénytelen az egész...:eek: Húsvétkor meg majd vérnyulak támadják meg a tanyát?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
UFO Bug

na igen mint mindenki tudja az ufók lopják a teheneket. ha IE be átrakod a képet 100% ról nagyobbra pl 125% ra akkor lefagy az ufó:D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon bejött ez az ufós történet, jól feldobta a reggelemet :)

Köszi a Support figyelmességét!... ezért kaptok egy piros pontot ;)
 

DeletedUser

Vendég
Éljenek az UFO-k. Remélem maradnak... majd megdumálom velük, hogy a nyersiket is szállítsa át az ellenséges falvakból hozzám. ( mert olyat is lehet ám... 'UFO diplomácia' fejlesztés kell hozzá )
 

DeletedUser

Vendég
XD ezek az UFOk! Nagyon jók. Mondjuk azt nem igazán értem, hogy pont UFOk? Na mindegy! Kedves és jópofa dolog volt szóval remélem minden ünnepkor lesz valami ilyesmi! Pl: A nyári szünetnél a hoplitáimat lerohanják a gyerekek :)
 

DeletedUser

Vendég
Már izgatottan várom, hogy mit hoz a Grepolis nyuszija a településeinkre.
 

DeletedUser

Vendég
Ne parázzatók már!

Nemigaz, hogy mindent elhisztek :)

Nem ront az semmit és nem is fog lezuhanni, egyszerűen egy jó hecc április 1. alkalmából, és amint látom sokakat sikerült is megviccelni. Én például nagyot röhögök ezen a pánikon hogy segítség lopja a tehenet, bá sztem nem is tehén. Röhej hogy ennyi könnyen beetethető ember van :)XDXP:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent