Ufo

DeletedUser

Vendég
Egyszerűen nem tudtam más címet adni a thread-nek de azért itt a probléma:

Ma reggel felkelés, be géphez tanya felett elröpül egy ufó.

Igen egy ufó.

Fel kap valamit valami zöld izével.

Igen fel kap valamit XD

Aztán húz is.

De még egy gabonakör is oda került az én szép kis mezőmre.

Ez most egy event? Mert Bugnak elég kidolgozott lenne és nem hinném, hogy a szövetségünkben (mert a fórumon sokak írták, hogy ugyanez volt) mindenkinek bugos lett a tanyája XD

Ez most mi akar lenni?

Mert annak örülök, hogy jobban néz ki a tanyám és, hogy nem csökken a népesség az ufó rablások következtében.

De egy ufó egy ókori játékban ahol még az istenek is éppen csak ébredeznek és szegény emberek még repülni se tanultak meg?

Ez röhej XD

Valamennyire bejön. De mi is ez?

GX
 

DeletedUser

Vendég
-

Jahjj tényleg mielőtt elfelejteném:

QEMXWktvAwJVUQ5IEAU3


GX
 

DeletedUser

Vendég
mi ez itt egy ufo elviszi a marháimat :eek: mit lehet csinálni hogy eltünteseem az ufokat meg a gabona köröket:confused:
 

DeletedUser

Vendég
heló mindenkinek!

én is az ufóval kapcsolatban írnék!:D miért van van előny hátrány vagy csak jól néz ki? nekem teccik amúgy :)
 

DeletedUser

Vendég
Április 1-e van:)..végig olvastam mindent de nem derült ki mi ez a jelenség, de mért pont a tanya felett köröz?
 

DeletedUser

Vendég
én anyit hallotam hogy rontja a bányák termelését meg 10 százalékal rontja a népeség korlátozását meg még anyit hogy majd le fog zuhani az akadémia melé:)
 

DeletedUser

Vendég
És azt mért tenné, főleg úgy hogy nem si lehet védekezni ellene?:)
 

DeletedUser

Vendég
Az egesz jatek SUPER de egy valamivel alrontotak azokal a ufokalamik lopjak a tehenyeket. Nem lehet vele valamit csinalni?
 

DeletedUser

Vendég
Támadnak az UFO-k!!!
Lerabolja a tanyámat és gabonakört is csinált :D
Ez az áprilisi tréfa?
:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Úristen!Most mi lesz?Április elseje van,jó reggelt barátom...-.-
 

DeletedUser

Vendég
Ufó vicc

Tudjátok mi ez ? Április 1-je bolondok napja . Ez egy vicc :D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
de ha lezuhn akkor kapunk egy uj fejlesztést hiperugrás 90 százalékal gyorsabak lesznek az egységek
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem aranyos az ufó!
Nem lehetne az anyóst küldeni a bárány vagy micsoda helyett?:D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem nagyon tetszik ez az UFO, remélem nem csak Áprilisi tréfa , s marad néhány napig.
 
Fent