Ufo

DeletedUser99

Vendég
:D

Az egyik klántagom a fórumon nagyon jogosan kérdezte:

"Légvédelmet hogy lehet csinálni?"

:D
 

DeletedUser

Vendég
Jó hogy nem mingyárt kis E.T. rohangálnak a faluban és fosztogatnak:D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem is nagyon tetszik :)
jó hogy foglalkoznak a játékkal és feldobták egy jó poénnal április elseje alkalmából
:D
 

DeletedUser

Vendég
Nekm jobban bejönnének mint a tehénlopó úrhajó:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Fejni:DTej nekik is kell:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tegnap egyezséget kötöttünk a perui grepolis játékosokkal.Tojókat exportálunk ezüstért cserébe.

A szükséges mennyiségű tápot már éjszaka lefűrészelték a gabonamezőinkről.
A tápos csirkét meg nehéz szállítani akkora a feje.Extra méretű tarajjal szállítjuk:)
 

DeletedUser

Vendég
Jó én benne vagyok, de azé nem ártana ha el is mondanák mi is ez?!...nem?
 

DeletedUser

Vendég
Hú bakker, na pont ezt akartam én is postolni. Bolondok napjára vicces, amúgy remélem nem marad benne a játékban :D
 

DeletedUser

Vendég
Ok azt én is látom, de mi a haszna vagy a célja, és mivel érdemeltük ki?!:)
 

DeletedUser

Vendég
1.Április elseje:D
2.Célja nincs,csak lopja tehenet:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Lol

Nekem is van UFO-m :D De tényleg ... lehet hogy azért van benn mert bolondok napja van? Vagy már volt akinek ez előtt is volt UFO-ja? :)
 

Moira

Ex-CM
Javaslom, mindenki vegye elő Cerberos alól a hét lakat kulcsait és megkűzdve Laokon kígyóíval, Héra féltékenységével és Nárcisszusz önimádatával orozza el a párkák szemét, lesse meg vele a gorgók lakhelyét és nyissa ki a láncaikat. Őket a sötét erő genetikailag módosítja, amely miatt nem kövé dermesztenek, hanem lézer sugarakkal a tehenek súlyát a 100-osra növesztve az ufókat földre kényszerítik. Onnantól már a milícia tudja mit kell tenni. Csak ne felejtsétek el Ariadné fonalával megjelölni az állatkákat, hogy mindenki saját ufót tudjon pecázni.
 

DeletedUser

Vendég
Admin már írt ellenszert, de az is szerintem Áprilisi tréfa semmi más, sehol nincsenek azok amiket leírt!:(
 

Moira

Ex-CM
Hát, a gond az, hogy mint a perui ezüst magyar tápos-csirke logisztikai feladatmegoldói nem váltak be az ufók, így a tehén testsúly mérés területen vetjük be őket. Persze, ahogy írtam, a parasztok halászati képesség fejlesztőinek is megfelelnek. A multifunkcionalitás minden esetben követelmény.
 

DeletedUser

Vendég
Én meg csak Teréz anya:)P.,. így nem is tudom követni a tápos csirke halászatának fejlesztésére tett javaslatodat:)))
 

DeletedUser

Vendég
jupppijeeee!!!

Sikerült a katapulttal eltalálnom az ufót!

Kifejlesztettem az akadémián a szerelőket és megbütykölték az UFO járgányt.
Most már tudok vele támadni is. :D
 
Fent