Tiltás/support, és aztán merre tovább?

DeletedUser

Vendég
Én úgy tom hogy a szövetség taglistáján a vezetők/alapítók ltárják hogy ki van letiltva.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Rosszul tudod. A letiltottakat rajtunk kívül senki nem látja. A vezetők csak annyit látnak, hogy ki inaktív. De az inaktivitás oka nincs jelezve.
 

DeletedUser

Vendég
Milyen adatvédelmi okai vannak annak, hogy nem hozzátok nyilvánosságra a tiltott acc-ok listáját?
A jogi háttérrel nem vagyok tisztában, csak azért furcsállom mert egy konkurens játékban simán közzéteszik, hogy ki miért és meddig van tiltva.
 

DeletedUser

Vendég
Az, ha a konkurencia a kútba ugrik, nem kötelez minket hasonlókra.

A tiltott fiókokat regisztráló játékosoknak megvan a joguk ahhoz, hogy ők rendelkezzenek afölött, értesíteni kívánják-e társaikat a tiltásukról, avagy csendben meghúzódnak. A szabályszegés lehet, hogy zsenánt, azonban a normákkal ellentétes magatartás. Mi ezt a jogot biztosítjuk nekik azzal, hogy az adataikat (nicknevüket, tiltásuk okát, időtartamát stb.) védjük az illetéktelen szemektől.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

A tiltásokkal kapcsolatos ügyintézés színtere az Ügyfélszolgálat!
Minden tiltással kapcsolatos hozzászólást törölni fogunk a Fórumon!

Tisztelettel:
Grepolis Support Team
 

DeletedUser

Vendég
Mint ahogy a fórumszabályzatban olvashatod, csak az ügyfélszolgálaton keresztül adhatsz be fellebbezést. Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

A tiltásokkal kapcsolatos ügyintézés színtere az Ügyfélszolgálat!
Minden tiltással kapcsolatos hozzászólást törölni fogunk a Fórumon!

Tisztelettel:
Grepolis Support Team

Az én kérdésem általános közérdekű lehet, ha van rá mód ne töröljétek.

Írtátok, hogy akit kitiltottak, annak saját döntése, hogy értesíti-e a társait.
Abban az esetben, ha a játékon kívűl nem áll semmilyen kapcsolatban a társaival, van-e arra lehetőség, hogy a Supportot kéri fel, hogy a szövetsége vezetőségének küldjenek játékon belüli üzenetet (amilyet szoktatok küldeni az újdonságokról), hogy ő x-ideig tiltva van ?

Válaszotokat előre is köszönöm.
 

DeletedUser5832

Vendég
Üdv!

Szeretném megtudni mit tegyek ha egy játékos trágárul beszél mindenkivel és írtam egy levelet a vezetőségnek de csak annyit mondtak,hogy van egy fórum ami direkt erre lett kitalálva.Szeretném megtudni,hogy egyáltalán hol van ez a fórum és miért nem tudnak intézkedni ennek ellenében.Másokat simán kitiltanak egy szabály megszegése miatt ő meg nyugodtan beszélhet trágárul mindenkivel.Előre is köszönöm a választ.
Üdv:szandy219
 

DeletedUser

Vendég
Az üzenetnél van egy piros-felkiáltójeles-levél gomb, arra katt, írsz valamit (legalább 20 karakter)

pl.
Tisztelt Support!
(Ezért meg, meg ezért) jelentem ezt az üzenetet. (...)
Tisztelettel: ...

Elküldöd, az illető meg kapja a tiltást, ha minden igaz.
 

DeletedUser

Vendég
Abban az esetben, ha a játékon kívűl nem áll semmilyen kapcsolatban a társaival, van-e arra lehetőség, hogy a Supportot kéri fel, hogy a szövetsége vezetőségének küldjenek játékon belüli üzenetet (amilyet szoktatok küldeni az újdonságokról), hogy ő x-ideig tiltva van ?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Nincs ilyen lehetőség.
 

DeletedUser

Vendég
A hatályos adatvédelmi jogszabályok és az Általános Szerződési Feltételekben rögzített adatvédelmi szabályok alapján nem adhatunk ki információt más játékossal kapcsolatos eljárásról. A tiltással kapcsolatban minden esetben csak az érintett játékossal kommunikálunk.
 

Moira

Ex-CM
Annyit hozzátennék még ehhez, hogy a játék elején senki sem láthatta, hogy ki van kitiltva és egy frissítés hozta be azt, hogy a szövetség vezetői láthatják a tiltottak megjelölését.

Valóban nincs jogunk arra, hogy ilyen adatokat kiadjunk, viszont a fellebbezési út a tiltás alá került játékosoknak nyitva áll:
1) eljáró szupporter
2) szupport vezető
3) német tulajdonos
sorrendben.

Adatvédelem oka
1) személyes adatnak minősülnek azok az adatok, amely alapján eljárunk és azt a magyar és német törvények is védik
2) nem akarjuk megbélyegezni a játékosokat, hiszen mindenki tanulhat a hibákból

Remélem, hogy ez segít valamelyest.

Moira
 

DeletedUser

Vendég
Annyit hozzátennék még ehhez, hogy a játék elején senki sem láthatta, hogy ki van kitiltva és egy frissítés hozta be azt, hogy a szövetség vezetői láthatják a tiltottak megjelölését.

Valóban nincs jogunk arra, hogy ilyen adatokat kiadjunk, viszont a fellebbezési út a tiltás alá került játékosoknak nyitva áll:
1) eljáró szupporter
2) szupport vezető
3) német tulajdonos
sorrendben.

Adatvédelem oka
1) személyes adatnak minősülnek azok az adatok, amely alapján eljárunk és azt a magyar és német törvények is védik
2) nem akarjuk megbélyegezni a játékosokat, hiszen mindenki tanulhat a hibákból

Remélem, hogy ez segít valamelyest.

Moira

Szia,el,nézést,hogy ide írok,de nem igazán tudom,hova kellene,még ,nem nagyon,értem,de olvastam,ha egy internetet,használok,valakivel,az jelezni,kell,oda vissza,ez,már félig megoldva,mert a másik,öt,napra tiltva,de,nem tudom,hol,lehet,azt be,írni,a közös használat,csak,hétvégére szol,˘!és lenne,még,más gond is ami,még megoldásra,várna,mielőtt,le telik,5 nap,mert ,nem,szeretném,ha gondok,lennének,köszönöm,mert olvastam,a szabályokat,köszönöm,ha válaszolsz,és el,nézést,hogy ide írtam.
 

DeletedUser

Vendég
A hatályos adatvédelmi jogszabályok és az Általános Szerződési Feltételekben rögzített adatvédelmi szabályok alapján nem adhatunk ki információt más játékossal kapcsolatos eljárásról. A tiltással kapcsolatban minden esetben csak az érintett játékossal kommunikálunk.

szia remélem nem gond ha ide is,írok,itt,sok,a szabály,megértem,de lehet,helyre,hozni,ha,küldesz,egy,levelet,és,olvasod ,a választ,is,mert tetszik,a játék,de ha meg,lát valamit,a,játékos,és bele ugrik,aztán,olvas,,szép,napot
.
 

DeletedUser

Vendég
A Beállításokban fent van egy olyan, hogy "Internet hozzáférés megosztása", oda kattints és oda írd be a másik nevét. Viszont olvasd el, mi van oda írva, mert vannak ezzel kapcsolatban szabályozások (mármint, hogy mit tehettek egymással és mit nem).
 

DeletedUser

Vendég
A Beállításokban fent van egy olyan, hogy "Internet hozzáférés megosztása", oda kattints és oda írd be a másik nevét. Viszont olvasd el, mi van oda írva, mert vannak ezzel kapcsolatban szabályozások (mármint, hogy mit tehettek egymással és mit nem).

köszönöm,azt,is olvastam.
 
Fent