Tiltás/support, és aztán merre tovább?

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Valaki segítsen! Kaptunk egy tiltást a párommal. Közös gépről játszunk részben, lévén otthon egy gép van egy internettel. Én mellette a melóhelyemről még tudok játszani. Amint elkezdtük a játékot, be is jelentettük, hogy közös IP-ről játszunk, a profilunkon megadtuk a másik játékos nevét. Nem volt köztünk semmiféle flottakapcsolat.
Az egyetlen kapcsolat ami volt közöttünk, hogy egy gépről játszunk, ami van amikor abban nyilvánul meg, hogy hazaérünk melóból, belépek, elrendezem a városom, kilépek, párom belép, ő is elrendezi amit kell, és ez megtörténik még párszor a nap folyamán.
Ehhez képest kaptunk egy tiltást, én újra kezdhetem, párom végleges tiltást kapott, a szöveg valami ilyesmi: a játék az egy játékos egy fiók elvére épül, .....
Ezt eddig is tudtuk. De mit követtünk el?
Írtam a support oldalon én is, a párom is. De semmi visszajelzés, hogy írtunk volna, hol lesz olvasható a válasz, vagy akármi. Azt sem tudom hol keressem ha válaszolnak. Mindemellett fizetős játékos vagyok. Azt gondolom, ekkor már talán lehetne normálisan is szolgáltatni.
Valaki segítsen már legyen szíves, merre induljak, hogy választ kapjak a történtekre. A kitiltottak, tiltsanak, de adjanak már rá értelmes magyarázatot!
 

DeletedUser

Vendég
Tiltás ellen mindenkinek joga van a fellebbezéshez. Ez kizárólag a belső ügyfélszolgálat keresztül lehetséges, máshol nem áll módunkban adatot kiadni az esetről (Adatvédelem). Amennyiben írsz, és válasz érkezik erre, akkor a megadott emailcímre egy üzenet fog érkezni, ami a linket tartalmazza a kérelmedhez.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
csalás!!!!

Tiszteletteljes kéréssel fordulok a játékvezetőséghez, mint A Vér Kötelez szövetség tanácsadója.
Egy héttel ezelőtt bevettük klánunkba egy szlovatt nevű tagot, aki valamilyen módon - fogalmunk sincs, hogy hogyan -, alapítói , vezetői jogokkal ruházta fel magát. Nem is ismerjük az egyént, leveleinkre nem válaszol, csak rugdalja ki a tagjainkat a szöviből. Nem tudunk ellene mit tenni, mert alapítói!! joga van.
Hogy tehette ezt meg? Kérjük hogy segítsetek, és távolítsátok el szövetségünkből.
Erdei Bagolyok szöv.vezető
zoenia szöv.vezető helyettes
Excalibur11 tanácsadó

Kérjük mihamarabb intézkedjetek, előre is köszönjük.
 

DeletedUser

Vendég
Ilyen esetben az ügyfélszolgálaton keresztül vedd fel velünk a kapcsolatot.

Dragonrk
 

DeletedUser1598

Vendég
Üdv!
Ha egy játékos sértegeti a szövetségem és egyik tagját (név szerint!!!) a profilján, jár érte kitiltás?
Ha igen, akkor azonnal eltűnik a faluja, vagy csak szellemváros lesz belőle(tehát lehet még foglalni:rolleyes:)?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!
Ha egy játékos sértegeti a szövetségem és egyik tagját (név szerint!!!) a profilján, jár érte kitiltás?
Ha igen, akkor azonnal eltűnik a faluja, vagy csak szellemváros lesz belőle(tehát lehet még foglalni:rolleyes:)?

Hetekig voltam Messaliba HUNszabi profilján :) (gamma) Én inkább megtiszteltetésnek vettem, hogy megér neki a személyem annyit, hogy a saját bemutatkozásán is RÁM irányítja a figyelmet ;)
 

DeletedUser

Vendég
Ilyet jelenteni kell az ügyfélszolgálaton keresztül. Leírtak súlyossága alapján büntetjük az ilyen játékosokat, illetve töröljük az erre vonatkozó részeket a profilból.

Dragonrk
 

DeletedUser1598

Vendég
HUNszabi tényleg nem akárki:) A Hádész Harcosaiban van benne... (Messaliba, ez tetszik:D) Gondolom kinyírt téged...:)
 

DeletedUser1598

Vendég
Egyik játékos, aki mellettem van a szigeten, hogy ne írjak neveket, ilyesmiket írt:

"Akit utálok ebben a játékban: xy
És az egész klánját, XY(klánnév), milyen dedós név! De mindegy... Hülyék azok mind"


Nem tudom, ez mennyire durvának számít...
 

DeletedUser1598

Vendég
Az előbb említett sértő profilt (ha Gammán vagyok), akkor a Gamma/Szabályszegések-nél kell jelenteni?
 

DeletedUser1598

Vendég
Ok, köszi, akkor jól tudtam. Jelentettem. Remélem az Ügyfélszolgálat minél előbb cselekszik, csak ki ne töröljék a falut, mert pont azt akarom foglalni:cool:
 

Moira

Ex-CM
Az eredeti hozzászólásra szívesen reagálnék:

Sosem lehet folyamatban lévő ügyben adatokat kiadnunk, csak azoknak, akikkel kapcsolatos az ügy. Ezt már kifejtettem a fórumon, hogy miért így van. Ezt nem csak minekünk kell betartani, hanem a játékosoknak is.

Amikor valakit tiltunk, azt nem csak úgy, haphazard módon tesszük. Bár ezt is leírtam valahol, sosem árt ismételni. Kb 8 különböző dolgot nézünk meg, hogy az stimmel-e. Sosem tiltottunk senkit csak azért, mert egy gépen játszanak. Egész kollégiumok játszanak egy gépen adott esetben. Ezzel nincs gond. Több tényező együtállása mentén viszont jogosnak véljük a tiltást. Fellebbezés esetén természetesen többen is kivizsgáljuk az esetet és együttesen áttekintjük (több szem, többet lát alapon) és úgy hozunk döntést. Ez ellen még mindig lehet fellebbezni, de azt már csak az anyacégnél. Oda viszont csak tényleg indokolt esetben írjatok.

Remélem, hogy ez mindenkinek nyújt egy kis rálátást, emlékeztetőt arra, hogyan kezeljük az ügyeket.

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
Nem. Adatvédelmi okokból nem hozzuk nyilvánosságra, mely fiókokkal szemben volt eljárás és került kiszabásra szankció.
 

DeletedUser

Vendég
Tehát akkor elképzelhető, hogy aki a szövetségből szó nélkül abbahagyta az tulajdonképpen tiltva lett?
 

DeletedUser

Vendég
Mint ahogy az is, hogy egyszerűen csak megunta a játékot, vagy kórházba került, vagy megnősült/férjhez ment, vagy elfelejtette befizetni az internetszámlát.
 
Fent