Szövetségi jogosultságok

DeletedUser

Vendég
most már kicsit szeretném tisztábban látni melyik jog mit jelent...
főleg h a vezető meg az alapító pontosa mit tehet, mit jelent...pl egy vezető kirúghat egy alapítót?

a belső fórum láthatósága a rejtett fórumokat jelenti szövetségen belül?

ált milyen posztokhoz milyen jogosultságokat szokás osztani? mit szokott kapni egy alaptag?(láttam már toborzót, diplomatát...gondolom nem csak a diplomáciát v csak a meghívóküldést kapják)
 

DeletedUser

Vendég
Hétvégére tervezem a Wiki ezen részének átalakítását, de egy rövid összefoglaló:
Alapító= legfelső vezetői szint, majdnem olyan mint a Vezető, de őt nem tudja senki kirúgni, csak egy másik alapító.

Vezető= Hasonló az alapítóhoz, de mint előzőben írtam, alapítót nem tud eltávolítani a szövetségből, továbbá minden joggal rendelkezik a következő felsorolásból.(+ tudja módosítani a tagok jogosultságait(Alapítót nem tudja))

Meghívások= Ezzel adod a játékosnak a tag meghívási jogot

Diplomácia= Magyarán diplomata, joga van konföderációkat ajánlani, felbontani, elfogadni.

Körlevél= körelvélhez való jog

Fórum moderátor= Joga van a Szövetségi fórumban a postokat törölni, vagy módosítani.

Hozzáférés a belső fórumhoz= Rejtett fórumhoz hozzáférés
 

DeletedUser

Vendég
köszi szépen ez igy röviden tömören én azt hiszem mindent megválaszolt....

majd talán tényleg írhatnál arról, hogy mi a szokásjog ilyen vezetőség/posztok témában. kezdő klánnak hasznos lehet vmi mintát alapul venni...pl az is érdekelne hogy területi megosztottságban levő szövetségek hogyan idomítják ehhez a vezetőség posztjait.
még egyszer és előre is köszi:)
 

DeletedUser

Vendég
Ebben nem tudok segíteni, mert ezt mindenkinek magának kell eldönteni, hogy kinek és milyen jogot ad, és hány vezetőre van szüksége a működéshez.

Ha erre jár egy szövetségi vezető, ő megoszthatja a tapasztalatait, én nem tudom megmondani erre mi a jó rendszer.
 

DeletedUser

Vendég
köszi tényleg, még egy utolsó kérdés az előző körhöz; egyszerű vezér kinevezheti magát alapítónak, vagy akkor a vezéri poszt számára az alapító tabu, nem változtathat a jogain és magát sem nevezheti ki azzá ha jól értem?
 

DeletedUser

Vendég
az alapító tud adhat alapító rangot, a vezér csak másokét tudja és az alapító rang tabu...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok szeretnék kérdezni valamit..

Ha a szövetség alapítóját kizárták és bebarbárosodik mi lesz a szövetséggel megszűnik???
Illetve mi lesz a jogokkal,a vezér átveheti az alapítói jogokat,vagy alapítani kell egy új szövetséget?
 

DeletedUser1598

Vendég
Az alapítói jogot úgy tudom, nem lehet már kiosztani ezután... A szövetség viszont tovább működik, csak alapító nélkül:)
 

DeletedUser

Vendég
Amennyiben a szövetségnek az alapítója törlődik a rendszerből, úgy a játék maga jelöl ki egy tagot véletlenszerűen a szövetségből alapítónak.
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól emlékszem, akkor ha van vezető, azt jelöli ki alapítónak.

Egyébként talán a legrégebbi tagot. (De lehet hogy tök véletlen kiválaszt csak egyet és az akár egy 221 pontos inaktív is lehet :D)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!! Lenne egy olyan kérdésem, hogy csak vásárolva szerezhetek aranytallért?? Nincs rá más megoldás, mert nem tudom, hogy mire van a kapitány meg az ilyenek!!! Lenne még egy kérdésem, hogy hogyan tudok én mondjuk valamelyik szövetségi társam mellett kiállni? Azt automatikusan csinálja a gép, vagy nekem kell valamit csinálnom??? Előre is köszönöm a választ!! Sziasztok
 

DeletedUser

Vendég
Fórum

Sziasztok!

megkaptam a fórum moderátor jogot de mégsem tudom hogy kell új fórumot csinálni leírnátok nekem?

Tengermély tisztelettel: Titus-Tatius
 

DeletedUser

Vendég
Sehogy. Ahogy a Súgóban is olvasható: új fórumfül létrehozásához alapítói jog vagy vezérjog szükséges.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.Azt szeretném kérdezni hogy vezető vagyok a klánban,de a jogosultságokat nem tudom változtatni mert nem engedi a gép.Van ötlet hogy miért?
 

DeletedUser

Vendég
Nyilván mert nem akarod lefokozni magadat, alapítói jogot meg csak alapítói joggal rendelkező játékos adhat. :)
 

DeletedUser

Vendég
A Vezér is alapító? Idáig vezér voltam és mióta ujra kezdtem azóta nem megy.De a Beta világban is vezér vagyok és ott is hiába nyomok a gombra nem csinál semmit,csak ugyan azt adja vissza.Miért?
 
Fent