Szövetségi jogosultságok

DeletedUser

Vendég
Vegyétek fel velünk a kapcsolatot az Ügyfélszolgálaton keresztül!
A további teendőket ott tudjuk megbeszélni.
 

DeletedUser

Vendég
A játékon belül a Beállítások/Ügyfélszolgálat fülön, vagy a játék főoldalán a Support linkre kattintva.
 

DeletedUser

Vendég
toborzás

Sziasztok,vki tudja,hogy kell toborozni grepolison? SÜRGŐS!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Klánba vagy katonákat? Klánba úgy kell, hogy írsz egy levelet, akit meg akarsz hívni a szövibe.
Katonákat pedig NPC falvakból tudsz toborozni, ha ki van fejlesztve az akadémián...
 

DeletedUser

Vendég
szia! ez nem válasz lesz,hanem kérdés a szövetséggel kapcsolatosan.elvállaltam a hadvezéri
rangot:(mivel jár ez,és mi a dolgom? a szövfórumon belüli koordinálást?): most csinálok ilyet elöször,és a fórumba is ez az elsö.köszönöm válaszodat:duduka
 

DeletedUser

Vendég
Minden szövetségben más dolga van a Hadvezéreknek. Itt biztos nem fogunk tudni pontos választ adni. Javaslom, hogy kérdezd meg a Szövetség vezetőit, hogy mik a feladataid.

Hadvezér általában: A Hadvezérek szervezik meg és koordinálják a hadjáratokat és támadásokat. Ők szedik össze az embereket, akik részt vesznek bennük. Ők választják ki a célpontokat a vezetőséggel egyeztetve és ők mondják meg, hogy ki mikor indítsa a támadásokat.
 

DeletedUser8110

Vendég
Hello azt szeretném kérdezni hogy miért nem tudok jogosultságot szerkeszteni...eddig tudtam és most az a baj hogy a "Jogosultság szerkesztés" helyén nincs semmi....nincs mire kattintani..talán bugg?...Jelzem Alapító vagyok...Előre is köszi.
 

DeletedUser8143

Vendég
Ha még megvan az alapítói rangod, és nem engedi, akkor jelezd a supportnak az ügyfélszolgálaton (beállítások->ügyfélszolgálat).
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés: a szövetszég ablakban ugye van egy olyan fül, hogy áttekintés na annak a jobb oldalán lévő kis “belső hirdetmények„ablak szerkesztéséhez milyen jogom kell legyen?
 
Fent