Szövetségi jogosultságok

DeletedUser

Vendég
A vezér nem alapító.

Ha mindegyik pötty zöld nálad, csak akkor vagy alapító.
 

DeletedUser

Vendég
Sikerult vezérnek vissza rakni.De a gép még mindig nem engedi egyik vilégban sem hogy a jogosultságokat változtassam.Miért?
 

DeletedUser

Vendég
Akkor fogalmam sincs.

Nekem is van vezetői rangom, de nem próbáltam ma még rangokat állítgatni :)


Állítottam pár címet. De nekem működött.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Az egyik szövetségi társamnak minősthetetlenül trágár üzenetet írt valaki.
Hogyan és hol lehet az ilyet jelenteni?
Másik játékban ahol játszom az üzenetek mellett van erre lehetőség, itt nem találom. Nem régóta játszom még itt, de szeretnék segíteni a nálam is kezdőbb szövitársamnak.
Köszönöm, ha segítetek.
 

DeletedUser

Vendég
itt is van egy levél és felkiáltójel lesz a megkapott levél mellett
 

DeletedUser

Vendég
[URL="http://kepfeltoltes.hu/view/110402/822661341n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg"=http://kepfeltoltes.hu/view/110402/822661341n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]A felkiáltó jel[/URL]
 

DeletedUser

Vendég
én a szövetség egy alapítói joggal rendelkező tagja vagyok de nemtudom h hogy kell megváltoztatni valaki rangját vagy jogosultságát. hiába kattintok a Jogosultságok szerkesztése gombra, nem történik semmi.
elöre is köszönöm a válaszokat.
 

DeletedUser

Vendég
A jogosultságok szerkesztésére kattintva a taglistánál a különböző jogosultságok bepipálható négyzetei jelennek meg.
Amelyiket bepipálod, azzal a joggal fog a tag rendelkezni, ha vezetőit pipálod be (az alapítói rangot kivéve) az összes jogot, ha az alapítóit, akkor pedig mindet automatikusan bepipálja :)

Itt különböző címeket is adhatsz a tagoknak (pl. T00 altengernagy) :)

Jó rangosztást! :)
Utána ne felejts rámenni a "jogosultságok mentése" gombra sem ;)
 

DeletedUser

Vendég
Ja, és vigyázz, hogy olyannak adjál jogot akiben megbízol
 

DeletedUser

Vendég
kérdés

Sziasztok.
A kérdésem az ha az alapító már több mint 1-hete nem volt játékban,és mondjuk már nem lesz,akkor új szövit kell alapítani vagy,valakit ki jelöl a gép alapítónak??:)
 

DeletedUser

Vendég
Ha törlődik az alapító regisztrációja, akkor a rendszer automatikusan kijelöl egy tagot, akinek az alapító rangot átadja.
Másik lehetőség, hogy kiírtok a fórumon egy szavazást, ahol a szövetség tagjai megszavazhatják, hogy ki legyen az új alapító. Természetesen azt nem fogadjuk el, hogy ketten szavaznak, és lezárjátok a szavazást. Minden tagnak meg kell adni a lehetőséget, hogy szavazhasson.
A szavazás eredménye alapján adjuk át az alapítói jogot a legtöbb szavazatot kapott játékosnak.
 

DeletedUser

Vendég
q

Azt szeretném kérdezni hogy ha vezető vagyok 2 világban,akkor miért nem tudom a jogosultságokat változtatni??
 

DeletedUser

Vendég
sw

Sziasztok.Az alapító nem volt már 2-hete,most felugrott de nem válaszol semmire. nem nőnek a pontjai.Viszont alapító csak ő van,most mit lehet tenni?
Alapítói jogok nélkül nehéz tovább vinni a szövit.
Előre is köszönöm a választ.:):p
 

DeletedUser

Vendég
1.) Írj az ügyfélszolgálatra, hogy inaktív az alapító
2.) Szavazzátok meg a szövetségben, ki legyen az új vezér (pl. 24-36-48 óráig tartson a szavazás)
3.) Miután megvan az eredmény, ismét írj az ügyfélszolgálaton a supportnak, hogy XY-t megszavazták alapítónak.

3b/4.) A support ez alapján kijelöli az új alapítót (vagyis megoldja a problémát) :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Csak akkor írjanak ki, ha felajánljuk, ez nem minden esetben történik meg. (Pl. Mégis aktív az alapító)
 

DeletedUser

Vendég
Ja értem. Szerencsére nekem ilyen problémám még nem volt (főleg, hogy jómagam is alapítói joggal rendelkezek) :)
 

DeletedUser

Vendég
q

Sziasztok.
Az alapító régóta nem játszik,ki írtuk a szavazást ,45 aktív főből 13 szavaztak idáig,ha nem szavaz mindenki akkor mi lesz??
Nem szeretnénk új szövit alapítani mert akkor odavan minden amiért idáig dolgoztunk.Tehát most mit csináljunk?:)
 

DeletedUser

Vendég
Egyszerű. Ha napokig nem volt képes valaki szavazni, azt nem a ti bajotok.

Írsz a supportnak, hogy ez az eredmény, sajnos csak 13-an voltak képesek szavazni.

Ha én kiírnék egy szavazást, ami mondjuk 1 hétig tart, akkor ha az alatt 10 szavazat érkezett, az szerintem ugyanolyan értékű, mintha 300 szavazat jött volna :)
 

DeletedUser

Vendég
a

Sziasztok.
Alapítónk azóta sem jelentkezett,a szavazást ki írtuk 3 nap alatt 19 szavazat jött.Hova kellene pontosan írni hogy meglegyen változtatva az alapító??
 
Fent