Rendzserhiba

DeletedUser7537

Vendég
Azzal egyet értek,hogy nagyobb volumenű hibátlan netes játékot készíteni szinte lehetetlen feladat.Gondoljunk csak a rengeteg féle böngésző 1000 és 1 változatára!Most őszintén!Zavar az valakit,ha pl. 20 percet tölt 1 városában és amikor frissíti az oldalt,akkor a rendelkezésre álló nyersanyag 5-6-tal eltér a korábban jelzettnél?Vagy számolja-e vki.,hogy 237 katona,13 szállító és 3 jelző készítésekor pontosan vonta-e le a gép a nyersiket?Ugye,hogy nem?Ezek olyan hibák lehetnek,mint amikor a pék kevesebb sót tesz a kenyérbe.
De itt lisztet nem rakott bele!!! Mégis megpróbálja eladni pénzért!Hogy lehet egy terméket úgy piacra dobni,hogy nem szimulálnak rajta szélső értékeket?Volt előzetes kalkuláció,hogy kb. mennyit bír a játék?Egyáltalán,tesztelte vki?
Sajnos ezt a történetet visszacsinálni már nem lehet.De a jövőre nézve igen komoly változtatásokat kellene eszközölni a cégnél,ha sorozatosan előfordul ez a hiba.Mert ez a játék lényegét és célját érinti és teszi tönkre.Tényleg fel kéne függeszteni a játékot,amig el nem hárítják ezt a Fatal Errort.Ezért pénzt elfogadni -hogy is mondjam - etikátlan.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Tegnap a Lambda szerveren volt hiba! A gyarmi ideje hamarabb beert mind kellett volna (10 mp-vel hatra dobta a gyarmi erkezeset) e miatt nem sikerult a foglalas! Kerem hogy egy Supporter vizsgalja meg az ugyet. Tegnap 17:42:40-17:43:00 kozott volt a hiba ismetelem ezert nem sikerult egy foglalas amibe sok egyseget aldoztunk bele.

Koszonom
 

DeletedUser8286

Vendég
Csak egy tipp. Az időzítés elleni szabály szerint a rendszer a támadásokat +/- 10 mp-el tolhatja előre vagy vissza. Ezért a támadás tervezésénél ezt is figyelmbe kell venni. Miután elndult a gyarmi azonnal meg kell nézni az érkezés időpontját (mert lehet, hogy a rendszer 10 mp-vel előrébb teszi) és lehetőség szerint korrigálni. Nem tudom mi történt pontosan, ez csak egy felvetés részemről. Ha csak néhány mp-en múlott a dolog nem biztos, hogy hiba történt.
 

DeletedUser

Vendég
Amint olvastam végig a teljesen jogos felháborodástól a kevésbé megértendő hozzászólásokat, azt tapasztaltam, hogy sokan azt hiszik, ebben valamilyen idegenkezűség, tudatos eljárás van. A válasz egyértelműen nem. A játékot többszörösen is védik, az áttörése szinte a lehetetlennel egyenlő.

Leírtátok, hogy kár ért benneteket. Teljesen jogosan. Ezért többször, láthatóan is elnézést kért a játékvezetés. Minden telhetőt meg fognak tenni e hiba kijavításában, ezt elhihetitek, és most nem csak a magyar játékvezetésre gondolok.

Sajnos ebben a helyzetben csak azt tudnám elképzelni, hogy az érintett játékosokat, akik ebben az intervallumban valamilyen kárt szenvedtek, egy kis arannyal kárpótolják. Ezt bizonyosan sokan preferálnák, nem csak a játékosok közül, és igen jó benyomást is keltene, de most ne menjünk bele Marketing-es dolgokba.

Ahogy totyakos igen ideillően leírta, ami elromolhat, az el is romlik. Igen, ezt tudomásul kell venni. Én más ország grepolis-án játszok, és tudom mit jelent akár egy másodpercre való figyelmetlenség (jelen esetben természetesen nem figyelmetlenségről beszélünk), ezért TELJES MÉRTÉKBEN átérzem a helyzeteteket.

Remélhetőleg mihamarabb pont kerül az "i"-re, de addig sajnos, hogy egy kicsit továbbfolytassam Moira igen tetszetős hasonlatát, összeszorított kézzel kell ülnünk a rendelőben, és várnunk, hogy minden rendbe jöjjön.

De ahogy Moira is említette, nem csak egy helyen fordulnak elő ezek a hibák:

DxxA.jpeg


Sajnos itt is veszekedés van, mert sokan aranyat használtak, de mindenki visszakapja azt az aranyat amit elhasznált, és itt visszagörgették az időt. Bármilyen fájdalmas is, ez itt már nem lehetséges.

Remélhetőleg mindenhol tisztázni fogják a hibát.

Köszönöm a figyelmet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én sem hiszem hogy idegenkezűség van, meg ami elromolhat el is romlik.
Én úgy gondolom sose volt jó igazán és itt a gond, indulnak az új szerverek nyakra főre új szerver kis csaták nincs gond.
Akkor van gond, ha nagyobb mennyiségű adatot kéne feldolgozni, de nem is kell csodát támadni nálunk kb 50-70
támadás volt időzítve és gond volt nem is kicsi.
A sajnálómmal nem én például nem sora megyek, meg ha adnak pár aranyat azzal se. Bár a szándékot lehetne értékelni, de itt
szó esett semmilyen kompenzálásról konkrét kérdés után se.
Itt nem az a gond később jön meg egy jelentés vagy nem tudom az éjszakai világítást bekapcsolni, itt a játék lényege
nem működik rendesen. Először törölni akartam magam, de csak szabira menetem, hátha valami csoda történik és lesz javítás, de
elég nagy a csend :( Csak ezért vagyok szabin lassan egy éve játszom a semmire elhasználom a szabimat lemaradok egy évi
munkámat teszik tönkre. Ha akarnák se tudnák kompenzálni. Én így látom...
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok mióta megjött a frissítés azóta nem tölt be rendesen a játék ez mért van?
 

DeletedUser

Vendég
Minden eset kivizsgálásra kerül, ha azt a megfelelő helyen kezdeményezed (Főoldal - Support menüpont, vagy a játékon belül Beállítások panelen Ügyfélszolgálat menüpont)
 
Fent