Mitológiai lények

DeletedUser

Vendég
Amilyet csak szeretnél. A Súgóban találsz az Istenekről egy rövid összefoglalót, az alapján döntsd el :)
 

DeletedUser

Vendég
:DSzerintem Athénét vagy Zeuszt
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
a kaszárnyában rákattintasz a + jelre az egységek mellett és ott elöjönnek azok az egységek, amiket még nem gyárthatsz, rákattintasz a mitológiai egységre és megtudod milyen szintü templom kell hozzá

nem tudodk hidrat kesziteni!!Holott a templom,kikoto,nyersanyag,aldas mind megvan hozza!!De megsem jelenik meg a kaszarnyaban....:(Miert???
 

DeletedUser

Vendég
hali
miért van az hogy ha két városban azonos az isten ,és ha az egyikben áldást kérek a másik városomban is eltűnik ugyanaz a pont?????
 

DeletedUser

Vendég
Mert megsértődik az isten, ha átszenteled akár egyetlen templomát is.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Kinek van tapasztalata védelemben a kentaurokról és a pegazusokról? Mennyire érdemes fejleszteni őket más egységek rovására?
 

DeletedUser

Vendég
A pegazusok nagyon jó védők, de ha a védendő várost, ahova küldöd őket, nem Athéné uralja, akkor értelmetlen a képzésük.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Ha pl. hárpiát küldök támadni, és vannak a támadott városban védő hajók (pl.biremma) akkor harc nélkül megsemmisülnek vagy bejutnak a szárazföldre?
Köszönöm előre is.
 

DeletedUser

Vendég
A hárpia repülő egység, így a hajók nem képeznek előtte akadályt.
 

DeletedUser3575

Vendég
sziasztok!A Városvédelem támadó áldás?Szerintem az mivel ha egy általad támadot,kitakaritott várora huzod fel,megakasályozza hogy egy rakás szekeret,védelmező gyalogságot varázsoljanak eléd.
 

DeletedUser

Vendég
ok az nagyom jó de te nem tudod hogy kell venni istenségszörnyeket?(hérát akarom medúzát hárpiát és a többit)

Áthelyezve! Minden kérdésnek van megfelelő topic, amiben fel lehet tenni! szerk. - Erpi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egyszerű. Felépíted elég magas szintűre a templomot (pl medúzához ha jól tudom 12-es kell), megvárod, hogy kigyűljön elegendő áldás és nyersanyag, aztán bemész a barakkokba és képzel egyet, kettőt, vagy amennyit tudsz.
 

DeletedUser

Vendég
Ha egyik városomat megtámadják ahol Zeusz uralkodik, akkor az ottani tengeri egységeket megvédeni szeretném, Hidrával nem is lehetséges? Köszi! :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Most tapasztaltabb játékosokat kérdezem! :D

A szimulátor mennyire ad pontos eredményt, ha a bónuszoknál minden jól van beállítva?

Sokszor tapasztaltam, hogy jobban járok ha a mitológiai lények magas emberszámát más egységre költöm. A szimulátor szerint jobban járok, hogy a harcban is, azt nem tudom! Mindenesetre általában jobban járok, ha az 1 emberes egységeket választom a mitológiai helyett, mivel nyersanyagban és áldásban is jobban járok... Egyedül medúzánál tapasztaltam pozitív eredményeket, bár hádésszal és az ő szörnyeivel nem próbálkoztam!

ketch
 
Fent