Mitológiai lények

DeletedUser

Vendég
Üdv!
Ha mondjuk poszeidónnál csinálok lényeket, és utána átváltok hérára, akkor a lények megmaradnak?
 

DeletedUser

Vendég
Nem maradnak meg. Az összes isteni lényedet bukod és az áldáspontod is nullázódik.
 

DeletedUser461

Vendég
És mindezek tetejébe :
Mitológiai lények nem támogathatnak olyan várost ahol nem az ő istenüket imádják
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés

Azt értem,hogy mitológiai lények eltünnek ha Istent váltok de...
Zeusznál van pl. harci szekér ha azokból már hivtam le párat azok is eltünnek?
 

DeletedUser

Vendég
nem! a harci szekerek megmaradnak. mint ahogyan megmarad a nyersanyag is, amit heratol kaptal, stb.
csak a mitologiai egysegek tunnek el.
 

DeletedUser

Vendég
Arra lennék kíváncsi, hogy minden mitológiai lény elfogyaszt x áldást, mert eddig azt hittem az csak előfeltétel, hogy egyáltalán gyártani lehessen, de ha egyszer elköltöttem rá mondjuk a hárpiára a 130-at, utána folyamatosan lehetne gyártani. Szóval 3 hárpia nekem 3x130 áldást fogyaszt el?
 

DeletedUser

Vendég
Minden egyes hárpiára ki kell fizetni a 130 áldást. Igen. 3 hárpia a nyersanyagokon túl 3x130 áldásba kerül.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Azt kérdezném, hogy mitológiai egységeket hogyan kell képezni?
Mert csak azt írja le, hogy mit tud, de azt, hogy mennyibe kerül, illetve mik a feltételek azt nem írja le.
Üdv: Vacak1
 

DeletedUser

Vendég
a kaszárnyában rákattintasz a + jelre az egységek mellett és ott elöjönnek azok az egységek, amiket még nem gyárthatsz, rákattintasz a mitológiai egységre és megtudod milyen szintü templom kell hozzá
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
A hárpiához és a medúzához hányas templom kell?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
A hárpiához 5-ös, a medúzához 10-es szintű templom kell!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha az istenem Poszeidon, akkor ugye 1 mitológiai lény a kaszárnyában, 1 pedig
a kikötőben lebzsel. A másik 3-mal ellentétben. Ebben az esetben mindkét lényt ki lehet fejleszteni? A többinél pedig csak egyet?
 

DeletedUser

Vendég
A Mitológiai lényeket nem kell kifejleszteni, csak a megfelelő szintű templom kell hozzá.
Minden Istennek 2 lénye van.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor átfogalmazom. Mindkét lényt le lehet gyártani?
Minden istennél? És csak egyszer, vagy a feltételek teljesülése esetén akár többször is..?
Köszi.
 

DeletedUser

Vendég
Mindkettőt, többször, egyszerre, bárhogy, ha az egyéb feltételek teljesülnek
 

DeletedUser

Vendég
Hidra

Az h. melyik lényhez hányas templom kell meg mekkorra kaszárnya azt hol találni? Már van 22 es templomom de még mindig nem tudok hidrát létrehozni. ???
 

DeletedUser

Vendég
Hydrát a kikötőben keresd, mert tengeri egység.

Dragonrk
 
Fent