Mitológiai lények

DeletedUser

Vendég
sziasztok

Nem tudom kifejleszteni a hárpiámat sem a templomom 10-es-

A kaszárnyában nem tudom kiképezni, a nyersanyag pedig meg van hozzá]
 

DeletedUser

Vendég
És ha a másik városban még nem választottak istent? Akkor tudok oda mitológiai egységet küldeni?
 

DeletedUser

Vendég
Más mitológia lény v nem?

Hy!

Nekem lenne egy fogós kérdésem :

Mikor foglalok, és 1 másik városomból köldök támogatást, és Ő másik istenséget használ akkor visszaküldi a támogatást, hogy nem járt sikerrel, mivel másik istenséget használ. Viszont ha már gyarmatosító hajóval küldöm a mitológiai lényeket, akkor is visszaküldi és sikertelen a foglalás, v akkor már maradnak, v csak azokat küldi vissza? Nem egyszerű kérdés, de vaki biztos járt már így.

Előre is thx : szaniszló ;)
 

DeletedUser

Vendég
Nemrég teszteltem ezt, mert már felmerült a kérdés. Ha foglalással küldöd a mitológiai lényeket, akkor ott fognak maradni a városban, de ha után küldesz még támogató csapatokat(amibe van mitológiai lény), azok vissza fognak fordulni, mert a város maga még mindig más isten imád, de a foglalás támadásnak minősül, ezért maradhatnak ott.
 

DeletedUser

Vendég
Mantikór

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem hogy azt olvastam a mantikórt nem kell hajóba tenni hogy átmenjen másik szigetre mert repül.

Igaz ez?

Üdv: Lui
 

DeletedUser

Vendég
Igen, igaz.

Ezt egyébként a kaszárnyában, az egység leírásánál is láthatod.
 

DeletedUser

Vendég
Eltűnnek, ahogyan az áldáspontok is, ezért érdemes elkölteni őket előtte.
 

DeletedUser

Vendég
Kuklopsz hatékonysága

Azt szeretném kérdezni, h. a kuklopszoknak joval nagyobb a támadoértékuk mint a katapultoknak és mind a ketto távolsági. Szoval hatékonyabb a Kuklopsz a falakkal szemben mint a katapult?
 

DeletedUser

Vendég
A falakkal szemben egyedül a katapult ér valamit. Más egység a falat nem is támadja.

Ha már isteni forrást szeretnél falra használni, arra a földrengés alkalmas.
 

DeletedUser

Vendég
... summás 350 áldásért cserébe...

kezdődik a 4 szavas mese :)
 

DeletedUser

Vendég
Foldrengés

A szovetségbol tobben is kuldhetnek foldrengés varázslatot egy városra?
 

DeletedUser

Vendég
Igen, de az egyes földrengések között 2 órának el kell telnie.
 

DeletedUser

Vendég
2. város

Hali! A második városomba, mijen istent imádjak? Az 1.-be már Hérát imádom
 
Fent