Kocsma/Offoljunk

DeletedUser

Vendég
Ha egy játékos megszerezte, akkor minden világon látszik a neve mellett.
 

DeletedUser6544

Vendég
csak az adott világba, hiszen ott építette fel az összes csodát (szerintem)
 

DeletedUser

Vendég
Szerinted :)
A valóságban minden szerveren látszik.

Még jó hogy, hiszen ezért dolgoztunk :D

mod:Csak egy kérdés, Alfán felépítette valaki a hét csodát?
 

DeletedUser6544

Vendég
:D
a K.O.Elv.... (nem tom pontosan a nevüket, de felépítették)
 

DeletedUser

Vendég
torta_0.gif

Boldog Születésnapot Kívánok a Magyar Grepolisnak! :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez egy igen nagy hatással bíró díj!

Gratulálok a Grepolisnak!
 

DeletedUser

Vendég
Azért mindenképpen örülök, hogy a Grepolis nyerte meg ezt a versenyt! A mezőny elég erős volt szerintem, a Travian már évek óta működik, és az egyik konkurenciája a Grepolisnak... Jó játék, csak lassabb, picit másabb, de semmiképp sem lebecsülhető! Az Ikariam sem egy gyenge játék, habár nem szeretem túlzottan, nem tud lekötni... Az eRepublic egy időben, a magyarositás megléte ellenére is sok magyar felhasználót szerzett! Egy időben nem lehetett úgy az interneten böngészni, hogy ne akadtunk volna bele valamilyen hirdetésbe az eRepublicról! Ez a Desert Operations pedig Magyarországon még új játék, kipróbáltam, de valahogy annyira nem tetszik, hogy rögtön, a kezdéstől számítva körülbelül 7-8 percre abba is hagytam! Nem az én ízlésem.
A többi játékról nem hallottam, valószínűleg Magyarországra még nem érkeztek meg... majd idővel!
 

DeletedUser

Vendég
Abban egyetértek veled, hogy a Travian a Grepo konkurenciája (bár szerintem a Grepo simán veri). A travian egykor a legnépszerűbb volt a maga kategóriájában, ma már szerintem a Grepolis a legelterjedtebb (legalábbis nálunk). Az ikariam-ot kipróbáltam, de nem tetszett. Az eRepublikot valahogy nem tudnám egy kategóriába sorolni az előbbi 3-mal. Ezekbe városokat/falvakat kell építened és úgy harcolnod, ott van egy embered tudtommal és azzal élni mindennapi életedet a mai világban (kcsit átrendezve). A maradékról én nem hallottam még, ezért nem tarto(tta)m őket komoly vetélytársnak.
 

DeletedUser

Vendég
Amíg nem csökken a lakosság, addig szerintem nincs gond az Ufókkal :D
 
Fent