Kocsma/Offoljunk

DeletedUser

Vendég
Először nem tudtam, hogy hogyan kell elküldeni a hozzászólást :D
 

DeletedUser

Vendég
Sok gondom van ezzel a fórum kinézettel
1.A nevem nem bfff5 amit a bejelentkezésnél kiír.
2.A második:néha nem reagál a HSZ küldésre
3.Ronda
 

DeletedUser

Vendég
Mi a fene ez?! :eek:

Legalább akkor be lehetne állítani, hogy a régi fórumkinézet is lehetséges legyen :(
Egyébként nekem sem tetszik. Sokkal barátságtalanabb és nehezebben kezelhető.
 

DeletedUser

Vendég
Én először azt hittem rosszul írtam be a linket :D

De valamit kitalálhatnának, mert nem is tudom értelmezni (főleg másfél éves megszokás után) ezeket az új jeleket. Arról nem beszélve, hogy a smiley borzasztó rondák :mad:
Mintha a XXI. századból a XIX. századba estünk volna vissza nagyságrendileg :p


Egyébként csak minket sújtanak ilyenek csapások, hogy most a változatosság kedvéért a fórum lett tönkrevágva, vagy elfelejtették beállítani a kinézetet? :(
Bezzeg német sógorainknál minden rendben van... pontosabban legalább a kinézet 90%-ban ugyanolyan maradt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem a fórum így nem rossz, csak a háttérrel van a bajom. A fehér/kékesfehér helyett lehetne inkább valami grepoliszos, mert így egy idegen játékos azt sem tudja, hogy hol van. Szerintem, ha a háttér nem fehér, hanem vmi grepolis kép lenne akkor szerintem tök jó lenne a fórum. :)
 

DeletedUser

Vendég
A régi jobb volt. De a köztesnél ez még mindig jobb.
Meg legalább emlékeztet egy szemernyit a régi fórumra, bár szerintem a smiley-kat meg kellett volna réginek tartani :(

Nincs lehetőség a régebbi fórumverzióra? :D
(miért van az, hogy a legújabb verzió egy idő után 90%-ban sokkal rosszabb, mint egy korábbi? szinte mindenben tapasztalható ez) :eek:
 

DeletedUser6544

Vendég
azért, mert a régit már megszoktad. Ezt is meg fogod és akkor ez is tetszeni fog.
 

DeletedUser

Vendég
Hát lehet.
De ha egy megszokott helyére egy újat (rosszabbat) betesznek, azt sokkal nehezebb megszokni.

Ha eddig mondjuk 6.00-kor keltél, akkor ha utána 5.20-kor kel kelni, akkor elég nehezen fogod megszokni.
Fordítva már könnyeben menne :)
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés

A versenyeknél mikor fog indulni megint rajzverseny vagy képverseny?
 

DeletedUser1598

Vendég
Ez nem ilyen, hogy minden évben legyen rajz, meg képverseny. Mindig valami újat találnak ki, ha egyáltalán kitaláénak valamit...
 

DeletedUser

Vendég
Jó lenne valamilyen verseny :)

Értem. Jó lenne valamilyen verseny.
Remélem nemsokára valamikor majd lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Viszont még van némi javítanivaló a fórumon.

Például szerintem sokan azt sem tudják, mit jelent az a "What's new?" (egyébként ha arra kattintasz, kiadja az olvasatlan hozzászólásokat)

Illetve ha nincs új akkor is angolul írja a szöveget. Lehet, hogy a régi "sajnáljuk nincs új hozzászólás blabla..." :D szöveg pontos angol fordítása, de azért sokaknak akkor is lehet, hogy problémát jelent :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy a legjobb az lenne, ha az egész fórum magyar lenne, mert akkor azt biztos ,hogy mindenki értené.
 

DeletedUser6544

Vendég
az szerintem is nagyon jó lenne. Sokszor nem tudom h mi mit jelent
 
Fent