Kérdés

DeletedUser

Vendég
Nekem volna 1 érdekes kérdésem !
A játék folyamán folyamatosan az alábbi mondatot kapom (pirossal írva):invalid Response
(...)

Azt jelenti: érvénytelen válasz, tehát a játék nem tudja végrehajtani az utasítást.
Ha a kémkedéssel van problémás, akkor ellenőrizd, hogy mennyi ezüst van a vermedben. Van-e vermed? Mekkora?
Figyelem! Az éppen úton lévő kémlelés is beleszámít a veremben lévő összegbe, tehát nem tudod visszatölteni amíg be nem ér.
 

DeletedUser

Vendég
A fórumot frissítette az InnoGames, sajnos nem tudom hol lehetne beállítani, de az nekem is kellene. (módosítom: Megtaláltam. Miután rányomsz a "What's New"-ra, utána nyomj rá rögtön alatta a New Postra, és máris előjön a régi oldal.[...]

Dragon ezt megtaláltam én is, nem is ezzel lenne a gond.

De annak az activity streamnak semmi értelme, mert úgy láttam csak azt írja benne, hogy "XY válaszolt a Z témába" (ez angolul, tehát valószínüleg sokan nem is értik)
Ergo betettek egy teljesen értelmetlen időhúzást a fórumba :(

Bár gondolom van aki nem tudja egyáltalán ennek létezését, de régen volt egy "új hozzászólások" gomb valahol felül, ebből lett ez a "what's new?" most meg már nem is rögtön az új hsz.-ekre visz... (amit pedig azért talán megértene a többség)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7961

Vendég
Helló támadtam túlélte az egységem jönnek vissza vertzek sok katonát miért nem kaptam harci pontot????????
 

DeletedUser8143

Vendég
Nem lehet, hogy miliciákat győztél csak le? Azokért nem jár harci pont.
 

DeletedUser7961

Vendég
Na ezt válaszoljátok meg 100 hoplitát 87 parittyást .és 25 karforgatót győztem le és egyetlen egy harci pontot se kaptam ez hogy lehet ????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

DeletedUser7961

Vendég
Már meg lett bocsánat hogy idegess lettem de ki se írta. :(( még egyszer bocs
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Lehetséges, hogy a rendszer még nem írta jóvá a harci pontjaidat, vagy nem is vetted észre a változást.
De ha biztos, hogy nem kaptál harcipontokat, akkor keresd fel az ügyfélszolgálatot, ők majd fognak tudni segíteni.

Beállítások/ügyfélszolgálat
 

DeletedUser7961

Vendég
Köszi már nem kell már meg vannak de ki se írta hogy kapok.
 
Fent