Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser9229

Vendég
Üdv.

Megint érdeklődnék.

Ha teljesültek a csodák, és meg van a szerver győztes, mi történik? Vége a játéknak, vagy megy tovább a város gyűjtés, esetleg ...?

Köszönöm

Zola
 

DeletedUser

Vendég
A szerver addig nem ér véget, amíg (azt hiszem) 500 regisztrált játékos játszik rajta, szóval amíg megvan ez a létszám addig igen, megy az adok-kapok.
 

DeletedUser10049

Vendég
2 éve nem játszottam, nekem ahogy most kinéz a játék nem tetszik, sokkal jobb volt szerintem
Most jön a kérdés hovaaaaaaa tüntttt a városnézet bezárása gomb???? régen egy X gomb volt, miért volt szükség erre, hogy átrakják? gratulálok a készitőknek szétbarmoltak mindent ami nekem tetszett :(
Ez csak magánvélemény, ezért ne szidalmazzatok, de azért erre amit irtam azért kérek kulturált választ:)
 

DeletedUser

Vendég
A városnézetből már nem egy x-el, hanem a kör alakú minitérkép mellett újra feltámadt "Váltás stratégiai nézetre" gombbal tudsz kijönni.
 

DeletedUser10049

Vendég
A városnézetből már nem egy x-el, hanem a kör alakú minitérkép mellett újra feltámadt "Váltás stratégiai nézetre" gombbal tudsz kijönni.

Ez oké, de miért kellett kivenni az X-t, pont jó volt minden, ahogy volt, el is ment a kedvem a játéktól :(
 

DeletedUser

Vendég
Azért, mert a 2.0 elött így volt, s úgy néz ki a fejlesztők nem tudják eldönteni, hogy most 2.0 elötti állapotot akarnak vagy 2.0-s design-t, ezért most felemássá vált (s szerintem a 2.0 elötti grafikát hozták vissza ezzel kis újitásokkal, mert megvan a régi kép rólla, s alíg látok lényegbeli különbságet).
 

DeletedUser10049

Vendég
Azért, mert a 2.0 elött így volt, s úgy néz ki a fejlesztők nem tudják eldönteni, hogy most 2.0 elötti állapotot akarnak vagy 2.0-s design-t, ezért most felemássá vált (s szerintem a 2.0 elötti grafikát hozták vissza ezzel kis újitásokkal, mert megvan a régi kép rólla, s alíg látok lényegbeli különbságet).

Én mert megszoktam azt, hogy X-vel zárom be, és és nehezen szokok meg új dolgokat :(
Na de ne offoljuk szét, mert sok dolga lesz a Modik-nak :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.!
Szeretném megkérdezni tőletek, hogy lesz e új szerver. Ugyanis a Szigma belépet a világcsodák korszakába és kérdés az lenne, hogy indul e új.
Szóval lesz új világ? Egy supporter válasza lenne a legjobb.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Ezt senki sem tudja előre,de én szerintem az ősz elején fog indulni.Most zárt be 3 világ+a Szigmán lezáródott a regisztráció..Szóval van indok egy új szerver nyitására :D
De ez lassabb lesz régi renddel,ha jók a megérzéseim :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Ezt senki sem tudja előre,de én szerintem az ősz elején fog indulni.Most zárt be 3 világ+a Szigmán lezáródott a regisztráció..Szóval van indok egy új szerver nyitására :D
De ez lassabb lesz régi renddel,ha jók a megérzéseim :)

Én is szemptember elejére gondoltam, de remélem gyors ilág lesz mint az Üpsilon.:)
 

Moira

Ex-CM
Sajnos van olyan, hogy a support sem tud pontosabb választ adni, mint egy játékos. Nem kaptam még iránymutatást arra nézve, hogy mikor indul új világ. Amint tudom, hogy mikor indul, egyből kiírom a fórumra. Ezért szokott az lenni, hogy a világ kezdetének időpontját sokkal hamarabb tudom kihírdetni, mint azt, hogy milyen paraméterek lesznek. Ez utóbbi pedig attól függ, hogy pont akkor milyen világok lesznek épp elérhetőek. Mindenképpen számításba kell venni azt, hogy utoljára gyors világ indult, ahogy azt is, hogy az új elemek, mint az új isten, magasabb épület szintek, stb. izgalmasabbak egy gyors világon. Igen, ezek ellentmondó ösztönzések, így tényleg nem tudok pontosat mondani.
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha egy szerveen két nével játszok és kitaltanak mindketön, akkor lehet a kitiltot nével kezdeni egy másik szerveren? Ezt ugy értem hogy a szerveren kaőptam bant annó de másik világon játszhatok azzal a nével. Szóval hogy ha elkezdeném a legujabb világon ami holnap jön azzal kezdhetném. Nem bannolnának ki. Persze csak 1-el akkarok :) Régen nem tudtam a szabályokat multiztam szóval ha csak egyel menék akkor biztos nem banolnának ki engem.? Még ma kéne a válasz. Sorrí ha nem volam érhető. Egy support válasza kéne.
 

DeletedUser9302

Vendég
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha egy szerveen két nével játszok és kitaltanak mindketön, akkor lehet a kitiltot nével kezdeni egy másik szerveren? Ezt ugy értem hogy a szerveren kaőptam bant annó de másik világon játszhatok azzal a nével. Szóval hogy ha elkezdeném a legujabb világon ami holnap jön azzal kezdhetném. Nem bannolnának ki. Persze csak 1-el akkarok :) Régen nem tudtam a szabályokat multiztam szóval ha csak egyel menék akkor biztos nem banolnának ki engem.? Még ma kéne a válasz. Sorrí ha nem volam érhető. Egy support válasza kéne.

Tegyük fel nekem van 2 fiókom (jelzem 3 van :D) A fiók és B fiók.
A fiókkal játszom Szigmán és B-vel is beregisztrálok.
Szigmán kitiltanak és én B-vel befejezem Szigmán.
Ettől függetlenül B fiókkal én regisztrálhatok az új világra.

Az a lényeg, hogy egy világon csak 1 fiókod legyen!
 

DeletedUser

Vendég
Nem nem eről van szó. Én egyszer 3-al játszotam egyszer fejlődtem ugy gondoltam egyel befoglalom azt a ketöt de mindháromal fejlődtem ahogy csak tutam, és mind 3-ról kitiltotak egyszerveren Mű szerveren már nem tudtam semmit se csinálni mind a háromról letiltotak bantkaptam és soha töbet nem tudtam belépni azzal a három nevemel a mű szervere.... De ha az egyikel elkezdeném az ujvilágot ami holnap jön és csak azzal az 1-el játsazanék akkor nem tiltanálnak ki enge, mert egy korábi szerveren multiztam??
 

DeletedUser9302

Vendég
Ezt magyaráztam.
Lehet, hogy A B és C fiókoddal egy világra beregisztráltál, de attól még használhatod őket, de csak 1-et egy szerveren!
 

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok::)

Már nem csak aTeszt szerveren van Tribal Wars2 hanem Angol Németen is:Itt nálunk mikor lesz??:)
 

DeletedUser8461

Vendég
Felesleges, amint elérhető lesz a játék magyar verziója, egyből lehet már regisztráció után játszani, nincsenek már beta kulcsok.
 
Fent