Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Értem,köszönöm a válaszokat. Akkor ez végülis elég kétélű fegyver,mert ugye mindenkinek van holtideje amikor nem tud gépnél lenni vagy figyelni rá. Munka,szórakozás,éjjel alvás,stb. Ha olyankor beül az ellefél gyarmival akkor ez mind nekik kedvez. Pláne ha még kapitány is van a tulajnak akkor elég nehéz kiszedni őket onnan. Persze ha meg olyankor jönnek mikor online akkor előny,de az okos játékos kifigyeli mikor nem az és olyankor támad. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!


Én a fejlődésel vagyok bajba. Már már 3 éve játszok és ismerek olyan játékost aki nem prémiumozik és még is nagyon gyorsan fejlődik, ez nem értem. Sokkal tapasztaltab vagyok és még is kő köröket ver rám a fejlődésel. Szóval valaki segítene nekem, hogy gyorsabban fejlődjek.
Egy célzás kéne, hogy mit fejleszek először és hanyasra.:cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Sziasztok!


Én a fejlődésel vagyok bajba. Már már 3 éve játszok és ismerek olyan játékost aki nem prémiumozik és még is nagyon gyorsan fejlődik, ez nem értem. Sokkal tapasztaltab vagyok és még is kő köröket ver rám a fejlődésel. Szóval valaki segítene nekem, hogy gyorsabban fejlődjek.
Egy célzás kéne, hogy mit fejleszek először és hanyasra.:cool:

Üdv!

Az első tanácsom, hogy biztosíts nyersanyagforrást!
A farm nem biztosíték! Ne épülj rá!
Ha gyorsan akarsz fejlődni, akkor próbálj időzíteni, tehát ne legyél fenn egész végig.
Ha az utolsó fejlesztésnek vége van akkor lépj fel.

Hogy mit hányasra fejlessz?
Ezt befolyásolja a városod beállítottsága.
Ha "kezdő" vagy akkor ne specializálódj szerintem.
Konkrét szintet nem tudok mondani, ezt mástól kell megkérdezned!
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Az első tanácsom, hogy biztosíts nyersanyagforrást!
A farm nem biztosíték! Ne épülj rá!
Ha gyorsan akarsz fejlődni, akkor próbálj időzíteni, tehát ne legyél fenn egész végig.
Ha az utolsó fejlesztésnek vége van akkor lépj fel.

Hogy mit hányasra fejlessz?
Ezt befolyásolja a városod beállítottsága.
Ha "kezdő" vagy akkor ne specializálódj szerintem.
Konkrét szintet nem tudok mondani, ezt mástól kell megkérdezned!

Ez mind szép és jó, a tau-n első 100-ba benne voltam de nem értem azt, hogy mire elérem a háromezer pontot, adig egy játékos aki nem prémiumozik, az 5000 pontot na ezt em értem
 

DeletedUser

Vendég
A nyersanyagmennyiség és a hatékony időkihasználás a kulcsa a gyors fejlődésnek. Nekem a Pí-n 140 városom van, a műn több mint 160 volt, de ha gépnél voltam, akkor 20 perceseket sarcoltam. 5-10 városig 5 perces sarcok szigorúan. Az építéseknél mindig arra törekedtem, hogy ne legyen holt idő. Ha sok nyersid van, akkor folyamatosan tudsz építeni, sereget gyártani. Többet fogsz tudni támadni, több hp-d lesz, hamarabb tudsz újabb városokat foglalni. Az elején a szigetküldetéseket nagyon jól kell kihasználni. Szinte mindegy milyen sorrendben fejlesztesz kezdetben. 5-7 nap alatt illik egy 3-as sebességű szerveren a 21-25-ös falig, toronnyal eljutni. E mellett arra törekszem, hogy mielőbb foglalni tudjak. A bányáim 20-23-as szintnél megállnak, csak a végén húzom azokat, amikor már minden mással megvagyok.
 

DeletedUser

Vendég
De mit hanyasra egy óra se kell hozzá de 1000 pontra felnyomom de aztán megált a tudomány.
Igazából egy support segítsége lenne a jó, méh ha privátban irna. pl:. Porphyrion
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Soha nem az első 1000 vagy az első 10K ponton múlik a dolog. Ne legyen holtidő, folyamatosan építs - szinte mindegy mit -, törekedj mielőbb a második várost megszerezni, folyamatosan gyártsd a sereget, mert az HP-t hozhat. Mindig legyen valami az építési sorrendben, mindig legyen képzés a kaszárnyában és a kikötőben. Nincs arra egzakt recept, hogy mit hányasra kell fejleszteni, főleg nem az elején. Azért vernek rád köröket, mert nálad van holtidő, nála meg nincs, vagy lényegesen kevesebb.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sajna inkább felhagyok a grepóval mert olyan hirnevem van, hogy napi 3 klánból rugnak ki.
gg senior te milyen világokon játszol még?
 

DeletedUser

Vendég
Én most csak a pí-n játszom magyar szerverek közül. Korábban játszottam a műn. Holland szerveren vagyok még.
 

DeletedUser

Vendég
De mért mensz a külföldi szerverekre ha van Magyar is! Amugy többen vannak?
 

DeletedUser

Vendég
Komplett magyar csapatok játszanak külföldi szervereken. Nem csak a hollandon, hanem angol, amerikai és francia szervereken. Van olyan külföldi szervre ahol 3 magyar csapat is van. nagyon egyszerű a magyarázat, ott találtak olyat, aminek a paraméterei kedvezőek a számára. Gondolj bele nálunk közel 6 hónapon át nem lehetett új foglalási rendű szerverre regisztrálni. Nyilván aki játszani akar, az játszik. Ha itthon ezt nem teszik lehetővé, akkor máshol játszik.
 

DeletedUser

Vendég
Komplett magyar csapatok játszanak külföldi szervereken. Nem csak a hollandon, hanem angol, amerikai és francia szervereken. Van olyan külföldi szervre ahol 3 magyar csapat is van. nagyon egyszerű a magyarázat, ott találtak olyat, aminek a paraméterei kedvezőek a számára. Gondolj bele nálunk közel 6 hónapon át nem lehetett új foglalási rendű szerverre regisztrálni. Nyilván aki játszani akar, az játszik. Ha itthon ezt nem teszik lehetővé, akkor máshol játszik.

És milyen Angol szerveren játszol tutsz linket küldeni, egyszer regisztáltam de 500 aranyal és 3000 pontosa várral kezdtem.
 

DeletedUser

Vendég
Azt tudom, hogy mindegy.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.Ez micsoda?
Képkivágásj.JPG
Beírjam a kódot?Nem valami adatlopó program?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Bocs a tudatlanságomért :) Kaptam három szövetségtől is meghívót. Balga módon kitöröltem az összes jelentést,most nem találom a meghívókat.Pedig megvoltak:))) Hol keressem őket,hol jelenik meg??
A választ előre is köszönöm. Ja,most tag vagyok egy szövetségben,tehát a szövetség kiírásra hiába kattintok,értelemszerűen a mostani szövim et dobja be. Tehát,hol vannak a meghívóim? :))
Üdv!
 

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!

Ha meghívást kapsz jobb oldalt kapsz róla jelentést.
Ha rákattintasz akkor behozza a Szövetség ablakot.
Ott van rá módod, hogy átböngészd a meghívásokat.
Itt van rá mód törölni is őket, ha kitörlöd újat kell kérned, vagy megvárni míg ismét meginvitálnak.

Ha már tagja vagy egy szövetségnek nem jelennek meg a meghívók.
Ha kilépsz belőle ismét megjelennek, viszont akkor megeshet hogy megbosszulják a távozásodat!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Van egy olyan gondom hogy tabletről fel szerettem volna lépni a grepora és valamiért egyből bezárja az ablakot. Beírom a felhasználó nevet és utána beírnám a jelszót és kilép magától. Ha meg új játék-ra nyomok akkor meg simán megy. Mi lehet a gond ?
 

DeletedUser9302

Vendég
Sziasztok! Van egy olyan gondom hogy tabletről fel szerettem volna lépni a grepora és valamiért egyből bezárja az ablakot. Beírom a felhasználó nevet és utána beírnám a jelszót és kilép magától. Ha meg új játék-ra nyomok akkor meg simán megy. Mi lehet a gond ?

Üdv!

Sajnos a tabletekhez nem értek.
Ellenben hasonló problémám nekem is volt.
Amennyiben (már ha tableton van) Internet Explorert használsz állj át egy másik böngészőre ugyanis a Grepolis már nem támogatja.
Személyes példából tudom, hogy nem szereti a Grepolis IE-t.

Tisztelettel: Darkest!
 
Fent