Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser10110

Vendég
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha Artemisz " Illúziójára " rárakok egy " Bölcsességet " , akkor milyen egységeket fogok látni?
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Akkor megjelenik neked, hogy illúzió volt, nem fogsz egységeket látni. :)
 

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok!!

Bocsánat ha a Grepónak ma van az 5 éves szülinapja akkor a TORTÁN mért van 3 Gyetya??:)
 

DeletedUser8461

Vendég
Jó észrevétel. Ez a kép még a 3. születésnapról maradt, és ezek szerint nem volt kedvük változtatni rajta.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Fi világon, a "Zsákmány" fejlesztésnek hibás a leírása, így tévesen fejlesztettem ki. A hibát már itt jelentettem, de van lehetőség a fejlesztés semmissé tételét kérni. Így roppant mód nincs rá szükségem.

Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Jeleztem nekik a hibát, álláspontjuk szerint "mindenkit ugyanúgy érint" az "értelmezési hibához vezethető" elírás, tehát így jártam, mindazokkal együtt, akik tévedésből fejlesztették ki és egy számukra haszontalan fejlesztéshez jutottak, ahelyett hogy ezen fejlesztési pontokat egy számukra hasznosabbra fordíthatták volna.
 

DeletedUser102

Vendég
Azt szeretném kérdezni olvastam valahol hamarosan érkezik a Tribal Was2 tő .De mikor lehet tudni:Ha jól látom már Lengyel Német Frarcia Olasz Angol szerver is van??:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Azt szeretném kérdezni olvastam valahol hamarosan érkezik a Tribal Was2 tő .De mikor lehet tudni:Ha jól látom már Lengyel Német Frarcia Olasz Angol szerver is van??:)

Nemrégiben nyílt meg a publikus béta (teszt) szerver.
Elviekben már az összes elérhető országba tudsz regisztrálni a bétára, de ebben nem vagyok biztos.

Az, hogy mikor jön magyar béta azt nem tudom.
 

DeletedUser102

Vendég
A Béta teszt szerver már lassan két hónapja megy kevesen kaptak Kucsot hozzá én vagyok Ja Amerikai is van már közel 10 Országba lehet regizni Mora irta valahol hogy hamarosan jön:)
 

DeletedUser9302

Vendég
A Béta teszt szerver már lassan két hónapja megy kevesen kaptak Kucsot hozzá én vagyok Ja Amerikai is van már közel 10 Országba lehet regizni Mora irta valahol hogy hamarosan jön:)


De már nyílt olyan béta is ahova nem kell kulcs nem?
 

DeletedUser8461

Vendég
Igen, már 14 országban érhető el a játék, és már nem kell kulcs a regisztráláshoz, bárki játszhat.

A magyar verzió pontos indulásáról nincs, de megkockáztatom, hogy még ezen a héten, vagy legkésőbb a jövő héten elindul.

Majd itt lehet rá regisztrálni:

http://hu.tribalwars2.com

De amint elindul a magyar verzió, a többi InnoGames játékban, így a Grepolis-ban is lesz hirdetmény róla.
 

DeletedUser102

Vendég
Köszi Igen már 14 Országba lehet regizni:A Tesz szerverre kellet előre regizni s csak aki kapott kulcsot az léphetett be :De a többi Országokba simán lehet regizni én már regiztem vagy 6 ba:)

Ide is regiztem egy kódott kér majd:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
A játékosoknak még nincs nyitva a játék, amikor elindul, a kulcsos bejelentkezést eltávolítják.
 

DeletedUser102

Vendég
Köszi)

Sajna a gépen van valami telepitve s nem engedi meg nyitni amit irtál privibe:(

Remélem a héten el indul:)
 

DeletedUser102

Vendég
Azt nem tudom olvasni:

Reménykedtem hogy verzió frisitéssel meg kapjuk Tribal wars2 is de sajna még nincs:)Meg Oktober 1 van:)

Ha jó látom már 18 Országba lehet játszani:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Még "csak" 16+a Beta szerver.

A játékoknak semmi ráhatásuk sincs egymásra, attól, hogy a grepóban frissítés van, az nem jelenti, hogy bármi más is történik ezen kívül.

Azt szerettem volna kérdezni, hogy emlékszel-e arra a játékra, amit még tavaly mutattál nekem, egy játéknak az előzetese volt, amelyben egy fejlesztő saját maga csinált egy játékot, amiben szép grafikával épületeket rakott le, ilyen erdős területen, az emberek ott dolgoztak a farmon, sétálgattak stb.
 

DeletedUser102

Vendég
Ja köszi de jó hogy irod mérges voltam nem irtam le a nevét. De olyan valamit olvastam lehet le állt nem kapott támogatást : Vagy nem engettk le tiltották:)Mért meg van ha igen ird már la a nevét:)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
A fejlesztésekben a "Városalapítás/foglalás" (régi foglalási rend ) ablakát nem tudom megnyitni és a kurzornyilára sem reagál (Fí). Ez az állapot már több napja fent áll, kérem mielőbbi segítségeteket !
Előre is köszönöm !
 

DeletedUser9070

Vendég
Üdv!

Igen, ez egy hiba, annak a fejlesztésnek a "buborék" információja hiányzik. Azonban, amint rendelkezésre áll az elegendő nyersanyag (12.00 Fa, 12.000 Kő, 16.000 ezüst) a fejlesztést elindító gomb meg fog jelenni, és el tudod a fejlesztést indítani.
Azt az információt kaptunk a fejlesztőktől, hogy a következő frissítésben ki fogják ezt a hibát javítani.

Porphyrion
 
Fent