Falu - Erő növelése?

DeletedUser

Vendég
Ha elolvasod az előtted lévő két hozzászólást, akkor rájössz, hogy nem jó, amit mondtál.
A szükséges kultúrpontok száma exponenciálisan nő a Pityu TV által ismertett képlet alapján.
Tehát a 20. szinthez kell 513 pont, és a 21. szinthez 570 pont.
 

DeletedUser

Vendég
hogy kell katonokát az az akivel támadok másokak

nah az kérdés hogy honnal szerezzek népet magamnak ??? irj és nézem =):)
 

DeletedUser

Vendég
A wikin megtaláltam hozzá a képletet: A következő kulturális szinthez szükséges kultúrpont számítása: n-edik kulturális szinthez (n-2)*(n-1)*1,5

hálás köszönet Pityu TV, ezt kerestem:)

a a hangulat mutatja hogy hány % hogy nem fog védekezni, de diplomácia nélkül 60% diplomáciával 55%-ig éri meg farmolni a falvakat

köszönöm edem101 - most már értem:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Helósztok!

Én nemrég óta játszom.Csupán pár napja.
De ez a farmolás, s erőnövelés számomra nem világos.Itt ILYenek mennek hogy 4000-6000 nyersanyagot hoztok el a faluból..

Én rámegyek a falura és ezeket dobja ki.: Sarcolás, kifosztás ,egységek, kereskedés, bővítés..Hogyan növelem az erejét??? pluszba még csapatokat is küldtök, nálam ezt abszolút nem jelzi, vagy nem látom...3-as szinten van a falu és 42 -et sarcolgatok 5 percenként..
Egy kis segítséget elfogadnék, mert hiába nézegettem a súgót is, nem jöttem rá a dolgokra. Előre is köszi.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a gyors válaszod, Rám a második verzió érvényes:)!
Thx

Heloka!
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok lehet kicsit furcsa kérdés lesz de nagyon kezdő vagyok azt szeretném megtudni miként tudok katonákat épiteni mert kaszárnyám már van de csak kiképezni tudom őket köszi a válaszokat
 

DeletedUser

Vendég
köszönöm az épitő jelleggű hozzáfüznivalódat megtettem elolvastam még a játék megkezdése előtt de sajnos ezt nem tartalmazza annyit ir hogy kiképezni tudok katonákat sokat segitettél köszönöm ilyen válaszokkal inkább melőzzenek

---

és ha jol olvastam ezt a forumot a cime archiv kérdések ebből mertem arra következtetni hogy arra találták ki ezt a fórumot hogy feltegyek kérdéseket még ha sokszor hülyeég is örülök hogy te ennyire értessz hozzá nem mindenkinek megy ugy a játék csupán ennyi

Ne idézd az előtted szólót és ne duplaposztolj! - szerk. Erpi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser102

Vendég
Bocsi! Röviden + jelel ki hozod a katonákat kat és ki irja Akadémia meg kaszárnyát mennyire kel fejleszteni:Minden kezdönek minden uj és ez a minimum hogy segitünk egymásnak:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Már bocsi, de a 3.6 Egységek képzése-nél minden le van írva :p
 
Fent