Elérhetetlen grepolis világok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
és már homokórázik újra előröl..
köszönöm szépen
én szabira megyek amíg nem lehet normálisan játszani
 

DeletedUser

Vendég
Na, nekem is.... Ez már nem normális! Mikor tudunk újra játszani normálisan? Mivel kárpótolnak minket az elvesztett városok, elbukott foglalások miatt?
 

DeletedUser

Vendég
nem tudom leírni de az egyik vezetőnk írt
bocsánatot kérnek,meg,hogy nem ők tehetnek róla
ok,írjunk a németeknek
de ők meg nem válaszolnak
 

DeletedUser

Vendég
Remélem azzal mindenki tisztában van, hogy kitiltási ügyeket a fórumon tilos megbeszélni.



Ez az egyik, a másik meg az, hogy ez a topic a hétvégén nehezen elérhető világok miatt lett nyitva. Előfordulhat, hogy nem várt hiba történt, amiről persze jó lenne tudni (utólag), vagy éppen elnézést kérnie a Support csapatnak, de nem ők tehetnek arról, hogy ezt történt.
Nekem például semmi gondom nem volt a belépéssel, és nem is "homokórázott".

Lehet, hogy tilos megbeszélni, de ez a sztori az én kíváncsiságomat is felkeltette.
Egy kevésbé ráérő játékos 1 év alatt hoz össze 30 várost, amit bukott az illető, ahogy olvasom.
Tehát 1 évnyi munkáját tették tönkre.
Erről kétlem, hogy a support tehetne, meg arról se, hogy nehezen tudunk belépni, de azért én is szeretném látni, hogy kárpótolják az illetőt, ahogy az bárhol szokás az életben, és hogy magyarázatot adnak, miért homokórázik nekem minden szerver, még az angol tesztszerver is.
 

DeletedUser5060

Vendég
Ismételten nem lehet belépni.
Igen, kibírtuk - de ez idő alatt egy csomó veszteségünk lett.

A szupport válaszolhat, de itt NEM az ellenőrzési szolgálat tájékoztatására lenne szükség. Ez rendszerhiba. Talán valaki szülje már meg, hogy mi a bánatos bigyó történik.
Már egyszer megesett. Oké (nem az, de legyen)
Most újra. Ez már napi rendszerességgel így lesz? És bukunk rajta egy csomót?
Az aktuális világban KÜLÖN kérdés/kérésre a szupport kegyes kegyeskedett egy bocsi levelet küldeni
Ezt kb a hajunkra kenhetjük.

Sokan sok aranyat áldoznak a játékra.
Most tisztelettel megkérdezném: mit kapunk a pénzünkért?
Jelenleg úgy jellemezném: egy rakás végterméket. És én kérek elnézést.

Tájékoztatás meg nem kapunk. Csak lapítást.
A kitiltások meg mennek. Hála Imhotep-nek :) legalább az működik :)
 

DeletedUser

Vendég
Ezeket a város veszteségeket nem is lehet rendesen, igazságosan kárpótolni!
 

DeletedUser

Vendég
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser

Vendég
A Google Chrome nem tudta betölteni a weblapot, mert a(z) hu.grepolis.com túl későn válaszolt. Lehet, hogy a webhely leállt, vagy lehet, hogy az internetkapcsolatával vannak problémák.
A weboldal újratöltése
Nyomja meg a frissítés gombot az oldal betöltéséhez szükséges adatok újraküldéséhez.
Erre gondolt: http://pl.grepolis.com/start?
Erre gondolt: http://de.grepolis.com/start?
Ugrás ide: http://grepolis.com/
Keresés a Google-on
 

DeletedUser

Vendég
na én leléptem
ha estig se lesz jó és valahogy bejutok törlöm magamat,mert,hogy minden nap ez menjen az nem állapot
 

DeletedUser9437

Vendég
Ez jó kérdés időztve kellene várost védeni ahol nincs ellenség!
Akkor mostmár ott lesz a tag meg
 

DeletedUser

Vendég
Mivel egyesek be tudnak lépni, mások meg nem, az lenne a legtisztességesebb, ha befagyasztanák a problémás világokat, hogy ezzel ne adjanak visszaéléshez lehetőséget mások számára. Szerintem ez így fair-play.

Küldjenek ki minden játékosnak e-mailt, hogy a belépés mindenki számára le lett tiltva 1 hétig, és addig próbálják meg helyrehozni a dolgot.
 

DeletedUser9437

Vendég
Akkor mostmár ott lesz az ellenség a tag meg aki bukott a világ másik végén kap várost?
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékosok!

Sajnos, megint technikai hiba miatt elérhetetlenek a Grepolis szerverei, a javításon már dolgoznak az Innogames szakemberei, addig a türelmeteket, megértéseteket kérjük.
Megkérem a Játékosokat, hogy csak és kizárólag moderált, közlésre szánt formában tárják a közösség elé a mondanivalójukat, ellenkező esetben nekünk kell moderálni.
Soha, és semmilyen esetben nem fogunk egy konkrét szankciós ügyet a közösség elé tárni, és arról másnak sem fogunk felvilágosítást adni.
A support felé a hibajegy rendszeren keresztül vezet a legbiztosabb út, konkrét eseteket ott tudunk az érintettekkel megbeszélni.

Porphyrion
 

DeletedUser

Vendég
kb.2x100000 nyersitől estek el az aktívak
nem is beszélve a feleslegesen elvesztett egységekről,városokról stb.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent