Elérhetetlen grepolis világok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser5060

Vendég
Üdv

Kaphatnánk tájékoztatás az ügyben, hogy mikor tudtok úrrá lenne azon a hibán, ami a grepolis oldalára való belépést akadályozza?
Megköszönnénk.

vj
 

DeletedUser

Vendég
meg,hogy mivel kárpótoltok minket,mivel hétvégén egész szépen lehet fejlődni,de ti ezt se teszitek most lehetővé
 

DeletedUser

Vendég
544 pontod van
neked lehet nem fontos,de nekünk az lett volna
 

DeletedUser

Vendég
én pl e miatt több időzítést nem tudtam elküldeni
 

DeletedUser

Vendég
én azt írtam,hogy neked nem olyan fontos,mert még nem csaták múlnak 1-2 óra kihagyáson még..
 

DeletedUser

Vendég
nocsak még az adminok bocsánatot se kérnek
na ez azért túlzás
 

DeletedUser

Vendég
Bosszantó hogy egész nap nem lehet rendesen belépni, ha meg mégis akkor csak homokóra
A szövetségben több város lázad nem lehet védelmet küldeni időzíteni a védelmet, de ugyan úgy a támadásokat sem lehet összehangolni
Mert az még hagyján hogy nem lehet sarcolni és pótolni a seregeket, de a város foglalások már bosszantóak (teljesen mindegy hogy foglalás vagy vesztést nézve)
 

DeletedUser5524

Vendég
Hello!
Valami korrekt választ várunk
Hősökön nagyon sok gondot okoztatok ezzel...
János kitiltása méltatlan lépés volt! Aki meglépte szégyellje magát
Előbb tegyétek rendbe ezt a sz@rt
Lee
 

DeletedUser5524

Vendég
Moira vagy mi is a neved...
"A tiltást nem én eszközöltem, hanem a rendszer automatika. Sajnos jelenleg van egy hiba, amely miatt ha valaki böngészőn kapja meg a kód kérését, és utána mobilon játszik, akkor a rendszer úgy értékeli, mintha még mindig böngészős játszana. A tiltást természetesen feloldottam."
Ez milyen szabály?
Gépek döntenek a játékosok felett!?
Ha ez így van kérlek légy becsületes és azonnal mondjál fel a cégnél!
Tudok Neked jó állást biztosítani, megfelelő izzadságos munkát, de itt nem vagy alkalmas!!!
Lee
 

DeletedUser10341

Vendég
kinek kosszonhetem meg ezt a szivast?
s hogyan karpotol a rendszer miatta?
kb 30 varos buktam a rendszer miat mi ezek szerint egy nagy szar!
ejjl 1-kor tiltotak 3 korul irtam a supportnak s 20 ora mulva oldotak fel a zarolast holott a foglalasi rend 12-ora
seregem nagyat levadasztak
en mgertem a suppi egyedul van ezen a szerveren de azert hamarabb feloldhata volna a tiltast!
nagyot szivtam ennyi varost egy ev alat ha veszttem volna!
s most csak ugy levan irva megy tovabb az egesz?
holnap megint kitilt a rendszer s megint ezt eljatszodjuk?
hogyan koszonjem meg nekik?
s egyaltalan valamilyen formaba karpotolnak az egesze?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5524

Vendég
Support!
Válaszolj itt, hogy mindenki lássa, mire készüljenek fel a gép hiba miatt a játékosok!
Küldj ki értesítést levélben, hog ymit kell tennie a játékosoknak a gép hiba miatt, hog yne zárják ki Őket automatikusan.
Ne szórakozz. légy olyan körültekintő és következetes, ahogy azt a munkaköri leírásod megköveteli.
HA elhallgattok dolgokat, azt nem bocsájtja meg senki!
(...)
ÉS a többi support tagokat, aki grepon játszanak azonnal tiltsátok le, eligazodsz remélem!

(...)
de először is egy méltó szintű bocsánatkérő levelet ide, hogy mindenki olvassa!
És továbbíthassa bárkinek, hogy nem csalókról van szó!
Ennyi év után, ennyi fáradtságot követően ez a minimum.

Lee
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
csoportosan írni kell a német supportnak,ez tűrhetetlen.
 

DeletedUser9156

Vendég
Remélem azzal mindenki tisztában van, hogy kitiltási ügyeket a fórumon tilos megbeszélni.

Tilos a fórumon, konkrét kizárásos ügyek kitárgyalása. A moderátorok tiszteletben tartják a játékosok azon képességét, hogy a jövőben szabálykövető magatartást tanusítanak. Kérünk, ti is tegyétek ezt.

Ez az egyik, a másik meg az, hogy ez a topic a hétvégén nehezen elérhető világok miatt lett nyitva. Előfordulhat, hogy nem várt hiba történt, amiről persze jó lenne tudni (utólag), vagy éppen elnézést kérnie a Support csapatnak, de nem ők tehetnek arról, hogy ezt történt.
Nekem például semmi gondom nem volt a belépéssel, és nem is "homokórázott".
 

DeletedUser9156

Vendég
Még egyszer mondom, tilos kitiltási ügyeket a fórumon kitárgyalni. És ha kérhetném ti se tegyétek, ugyanis tiltással is járhat. Ha nem hiszitek olvassátok el a Fórumszabályzatot. További szép napot.
 

DeletedUser5524

Vendég
NA ne!
Nem okos-tojásokra vágyom, hanem konkrét válaszokra!
nem gyerekek vagytok már, hogy tiltásokkal kelljen itt hadakozni.
HA nem tud normális játékmenetet biztosan a szerver gazdája, és pont azt a játékost tiltja le, akit 1000 támadnak, az nem hogy furcsa, de gyalázatos is!
Lee
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent