Bug, vagy csak hülye lennék?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
tamadni barmilyen varost lehet, nem szamit milyen istennek hodol.
tamogatni, erositeni viszont csak olyan mitologiai egysegekkel lehet, amelyek a annak a varos istenenek a lenyei...egyszeru... :)
 

DeletedUser

Vendég
ezen a mitológiai dolgon olyan egyszerüen lehet segíteni
küldesz normál katonákat más városba támogatásra és külön küldöd a mitológiai egységeket, ha már annyira akarod öket is küldeni.
a normál katonák biztos bejutnak, a lényekre meg van 50% esélyed, de legalább biztos nem az egész hadsereged vág hátraarcot a kapuknál :)
 

DeletedUser

Vendég
érdekes

Sziasztok,

az első oldalon olvastam egy problémát, ami azt ecsetelte, hogy a kaszárnyában írja az egységet viszont gyakorlatban viszont nincsenek sehol.

na most ez van velem is, a kaszárnya írja, hogy van 25 szekerem. viszont sehol sem találom őket. néztem agorában, nincsenek támogatásba küldve.

ez elég zavaró.... azok az egységek nekem nyersanyagba kerültek. ha nem is sokba, de nem voltak ingyen.:)


értelmes választ viszont nem találtam, vagy csak átsiklottam rajta. Ha valaki tud valamit erről, kérem jelezze.:)
 

DeletedUser

Vendég
Arra értettem,hogy ameddig odaértek meg voltak!:)
Amint jött a jelentés semmi infó nem volt benne,és nem látom a visszatérő seregem sem.
Kaszárnyában ott van a létszám,de gyakorlatilag nincs.

Nem lehet, h elkülted a seregeid, h támogassák az adott falut?
:)
 

DeletedUser

Vendég
megoldódott a problémám. legyártottam 1 újabb szekeret, amint kész lett rendelkezésemre állt az összes, ami addig nem.
 

DeletedUser

Vendég
Na én újra elkezdtem az oktató modot de tudjátok ott van magátol add 6 kardforgatot de csak a népeséget vonta le na nem emlékeztem hogy mennyi kardforgatom volt megnéztem a legutolso jelentésem (teljes seregel támadtam) és ugyanannyi kard forgatom volt mint amennyi akkor is volt
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ő azt nézte hogy mikorra lessz kész nem azt hogy hány perc.

Ha csak a városban nézed az időt ott többet ír de ha beméssz a szenátusodba ott ki adja a pontos fejlesztési időt.
 

DeletedUser

Vendég
Ezt most nekem írtad? Mert ha nem akor idézd hogy kinek írod mert akor nem lehet tudni
 

DeletedUser

Vendég
Ezt most nekem írtad? Mert ha nem nekem idézd hogy kinek írtad!
 

DeletedUser

Vendég
Heló!

Mit érdemes fejleszetni, hogy a fejlesztési pontjaimat ne nyomjam el feleslegesen?

Köszi a választ!
 

DeletedUser

Vendég
Kaszárnyával van a gond...Csak kardforgatót tudok csinálni....semmimást.Egységeket betudom hozni de nemtudom kifejleszteni őket.
 

DeletedUser

Vendég
Az összes egységet, a kardforgatón kívül elöbb az akadémián kell kifejlesztened, mielött gyártani tudod öket, és a kaszárnyát is magasabb szintre kell húznod ( a lovasokhoz 10.szintre, a szekérhez 15-re)
 

DeletedUser

Vendég
Kitiltás

Sziasztok!Azt szeretném mondani, hogy itt kitiltatni lehet-e?Ha igen akkor szeretnem Csonix nevu felhasznalot!Ez a felhaszni az enyem volt!Csak elloptak már ezer ponton felül volt és én fejlesztettem, csak én nem más!És csak azt akarom, hogy ha ez a sajátom volt bannolják...mert én fejlesztettem és ha nem lehet az enyém akkor, másé se legyen!

Ha meghalgattok irjatok levelet hogy lehete kitiltatni?
És ha lehet minden moderatornak nagyon szépen köszönöm!
Üdv. csongyyy!
 

DeletedUser

Vendég
Hiába írod be mindenhová, nem lesz gyorsabb az intézése.
Csak teleszemeteled a fórumot. Ráadásul vörössel írva. Phhh..
 

DeletedUser

Vendég
Vedd fel a kapcsolatot az illetékes suporttal, ezt Beállítások/Ügyfélszolgálat, alatt tudod.(azt a szervert jelöld be, ahol volt a városod)

Még egyszer valahova leírod ezt, bant fogsz kapni a fórumról.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Az én kérdésem az lenne hogy elfoglaltam egy várost ahol most kiír 100 parittyást és 1 gyarmatosító hajót ami elméletileg ott van. Bár én nem gyártottam le egyiket sem és a támadás menünél sem jelzi ki...
Természetesen nem bevédés! De a kaszárnyában és a kikötőnél kijelzi...
Láttam hogy máshol is feltünt(valószínűleg ez a hiba) de nem tudom hogy megoldódott-e vagy sem?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mással már fordult elő ilyen? Támogatásba küldtem védőket, de a szállító hajóim nem engedi vissza hívni, mert ezt írja ki:


A hátrahagyott szállítóhajók kapacitása nem elégséges!

Most ilyenkor mi van?
 

DeletedUser

Vendég
Csak azokat a szállítóhajókat lehet visszavonni, amikre már nincs szükség, a maradék csapatok hazaszállításához. Ha neked 100 egység katonád van támogatásban más városban, akkor 5 szállítóhajónak mindenképp ott kell maradnia, különben a csapatok nem tudnak hazamenni. (természetesen priccsek fejlesztés nélkül)

Dragonrk
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent