Bug, vagy csak hülye lennék?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
szia, valaki bevedte azt a falut. a kerdojel azt jelenti, hogy volt bent sereg es neked nem sikerult mindenkit legyoznod.
 

DeletedUser

Vendég
Vagy éppen foglalja valaki. Te meg szépen belefutottál. És még az éjszakai bónusz is segített neki. Szal az a nagy sereg kb. fele annyit számított mint nappal:)
 

DeletedUser

Vendég
Ez kellemetlen!
Tanulság: ne éjszaka támadj, és főleg ne védővel.
kb 750 nel kevesebb embert vesztettél volna..
 

DeletedUser

Vendég
Köszi NightDragon!
korrekt!
Explorer-rel nem megy a tenger kereső!
Mozilla Firefox-al viszont igen!

jééé, kitágult a világ!;)

Dorkaa
 

DeletedUser1330

Vendég
Elírás

Hali, az akadémián találtam ezt:
'Emelő - 10%-kal csökkenti az építési sebességet a szenátusban.' - ez szerintem elírás, hisz gondolom 10%-kal növelni fogja az építési sebességet, ezáltal is hamarabb fejeződnek be az építések. :]
 

DeletedUser

Vendég
Eszrevétel

Ezt már én is észre vettem,csak gondoltam hogy nem nagy hiba! :)
 

DeletedUser310

Vendég
nem értem

Ma reggel kereskedtem a gammán,fát ezüstér.
Eddig OK,a fa elment az ezüst meg eltűnt,tehát nem érkezett meg.
MIÉRT?
3rnky91zyf9tdg112g9490q4wj1e8fm1.png
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes

Sziasztok
Ma támadtam egy 5300 körüli várost, a kémjelentés előtte a következőket mutatta:
fqobcznnt0f5yh30g53rpxru22mx8ibd.png


Amint látható nem egy nagy sereg, és bátorkodtam megtámadni ezzel a sereggel:
ta45agbdk1ed2lr3ukt969ov2qd98smr.png


Az hogy lehetséges h én minden szárazföldi egységet elvesztettem, mikor szimuláció alapján még úgyis simán nyertem volna, amelett h 18 as városfal és -18% szerencsém lett? És ha foglalás alatt lenne akkor hajókat is vesztettem volna, mivel a gyarmatosító hajónak 500 as védekezési ereje van.
Köszönöm előre is a válaszokat.
 

DeletedUser

Vendég
bedoltel egy regi trukknek... :)
ha valaki kemlelget engem es leleplezem a kemeit, vagy csak sejtem hogy valaki probalkozni akar, akkor elkuldom a sereg tobb mint 3/4 setalni, farmolni, hadd higgye a tamadom hogy nincs sereg bent a varosban...

termesztesen amikor tamad hazahivom oket... :p
 

DeletedUser

Vendég
Ezt ismerem, de összesen kétszer kémkedtem nála és mindig sikeres volt a kémkedés.
 

DeletedUser

Vendég
Javaslom, legközelebb nézd meg legalább a tanya szintjét.
Ekkora tanyával kb. 1360 embert tud ellátni (nem számolva az Ekét)
Ébredjen benned gyanú, hogy nem látsz mindenkit.
Lehet, hogy farmolni volt, vagy csak nem otthon tárolja az embereit, és meglátta, hogy jössz.
 

DeletedUser

Vendég
abban a pillanatban amikor megkaptad a piros jelentest ujra ra kellett volna kuld a kemet, lasd hogy mi maradt nala.

lenne nekem is kerdesem, ha mar tobbszor kemlelted miert kell 25.000 ezustel kemlelni valakit akinek 5 szintu verme van???
 

DeletedUser

Vendég
Lehet h nagy a tanya szintje, de tegnap támadtam meg először, leromboltam a flottáját, utána küldtem egy kisebb egységet gyengítés gyanánt, ma meg még mindig nem sikerült legyűrnöm és egy éjszaka alatt nem lehet ördöngős sokmindent csinálni.

Ez volt az első kémjelentés:
x2fozv8mtf4a77j9j3zmwd1ac1gb65ru.png


Ha visszanézitek a 2 ikat, akkor sztem elképzelhető h tényleg ennyi katonája van.
A kémkedést illetően, nem voltam biztos h veremszintenként csak 1000 lehet betenni, és csak 10 es verem után amennyit akarsz, de most erre választ kaptam. Köszi
 

DeletedUser

Vendég
sziaztok arsavin81 vagyok és ma este folyamatosan belsö hibát ír ki a gép!!Miért??
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem csak veled fordul elő. Az okát még nem ismerik, de ide kattintva segíthetsz megoldani a problémát.
 

DeletedUser

Vendég
Az a sanda gyanúm, hogy a milíciával nem számoltál. Csináltam egy szimulációt azokkal az értékekkel amit adtál csak hozzácsaptam még azt a 360 milicistát amiket a farm ad azon a szinten és bizony ha nem is sokkal, de elvéreztek az egységeid (4 milicista maradt).
Ennek a feltétele csak az volt, hogy neki ki legyen fejlesztve a phalanx míg neked nem, vagy pusztán 2 harci szekérrel többje legyen (de phalanx nélkül).
 

DeletedUser

Vendég
Lehet prémium parancsnokot aktivált, ami +20% eröt ad a csapatoknak támadáskor és védekezéskor is
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
kereskedés

gondom van
kereskedtem NPC faluval, tőlem levonta a fát , de nem kaptam meg az ezüstöt
a jelentés jött a nyersanyag nem
mi történt????????????????????
 

DeletedUser

Vendég
üdv! Csapataid más istennek hódolnak, mint Karpolis, ezért az egységek visszatérnek Spárta városába. ekkora hülyeséget hogy lehet elkövetni egy játékban? 1klánnak 1istent lehet csak imádni? ezen változtassatok mert abba fogom hagyni a játékot!!!! ez egy lol!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Szépen, nyugodtan... Eloszoris, mit szerettél volna csinálni, támadni, vagy támogatni? Másodszor, szövetségest vagy semlegeset?
Talán csak te cseszerintettél el valamit.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent