Bug, vagy csak hülye lennék?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Ma reggel ki akartam építeni az Akadémiát, kiírta hogy 7 perc 45 mp.
Jólvan nekivágok. Erre 1 órát kell várnom hogy befejezze.
Ez miért van?
1 óra múlva nem leszek itthon már, 3 napig nem leszünk itthon.
Jó lett volna ezt most kiépíteni...:(:mad::confused:
 

DeletedUser

Vendég
Eltünt sereg..

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kapni a következőkben.
A problémám mégpedig az,hogy elküldtem egy nagyobb sereget fosztani,ez rendben is van,meg is jött a jelentés,semmit nem ír,nem vesztettem sereget,nem hoztam semmit,és a seregem is eltünt.
Nincs hazatérés,hova lett,mert a kaszárnyában jelzi,hogy ott van.:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Ha a kaszárnyában jelzi hogy ott van,akkor ott is van.Mellesleg az elején azt írtad nincsenek meg,utána meg ott vannak a kaszárnyában?o_O
A többire nem tudok magyarázatot adni.
 

DeletedUser

Vendég
Arra értettem,hogy ameddig odaértek meg voltak!:)
Amint jött a jelentés semmi infó nem volt benne,és nem látom a visszatérő seregem sem.
Kaszárnyában ott van a létszám,de gyakorlatilag nincs.
 

DeletedUser

Vendég
Jaaa,az más.Ezesetben jelentsd a hibát,ha tényleg eltűntek,az már nagy baj.
 

DeletedUser

Vendég
Ide írom. Igazából nem bug, de eldobom az agyam ettől a rohadt csuszkás megoldástól a seregképzésénél.:mad:

Bemegyek hogy gyártok 1 db szállítóhajót. Felugrott hogy 14-et gyárthatok alapból (már ezt is rüheltem benne mindig). Átírom 1-re, lenyomom azt a bánatos pipát mellete és bevág nekem gyártásra 1-et, majd közvetlenül utána még 13-at. Azt hittem agyam eldobom. Vissza is vontam a 13-at, mert mi a bánatot kezdjek annyi szállítóhajóval most, de így meg ezreket buktam.

Szóval nagyon örülnék ha ezt a csuszkás nyavaját kivennétek a játékból, mert rettentő kezelhetetlen. Legalább is nekem.

Na most megnéztem a kardosnál is. Beírom az 1-et gyártásra és mikor rákattintok a zöld kis pipára kapásból feldobja a max. gyártható mennyiséget megint. Tehát ha véletlenül kétszer klikkel az ember akkor beszopta. Ezt azért jó lenne valahogyan korrigálni mert hogy én ezt még a jövőben be fogom szívni többször is az tuti.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
hiba.

sziasztok,olyan hibáim vannak,hogy hiányos a kép.pld.nincs sziget kép,nem tudok kilépni,az építési idő helyett számsort ír,el csúszik a kép le vagy fel..
 

DeletedUser

Vendég
Milyen fajta és milyen verziója böngészőt használsz?

Így látatlanba azt mondom, hogy IE-d van és valami 5-6-os verzió.
 

DeletedUser

Vendég
hiba.

mellé friss Mozilla az összes frissítéssel.
Oan a hiba mintha megállna a letöltés ( kommunikáció )

Mintha a bannerek megakadnának 1 köztes értéken
 

DeletedUser

Vendég
telepítsed újra, én az új Operával jártam hasonlóan, valamiért nem volt tuti bár nem láttam semmi hibát az operában, próba alapon újra tettem és most már szheret..
 

DeletedUser

Vendég
A Tenger hívása áldásnál az rendben van, hogy a már folyamatban lévő képzések nem gyorsulnak fel? Mert ez így eléggé gázos...:(
 

DeletedUser

Vendég
Tengeri utkozet.

Sziasztok!

Harci hajoval hogy hogy nem lehet kart tennia szalito hajokban? Szerintem ez konstrukcios hiba. Ezek a hajok nem korhazi hajok hogy a Nemzetkozi Hadijog vedje oket.
 

DeletedUser

Vendég
A Tenger hívása áldásnál az rendben van, hogy a már folyamatban lévő képzések nem gyorsulnak fel? Mert ez így eléggé gázos...:(

Az csak hajo képzésre jo, de én elnyomtam a népességes dolgot Hérával.. nem vettem észre gyorsaságot:) De kitudja.. a következőben emgkell figyeljem:)
 

DeletedUser

Vendég
Az csak hajo képzésre jo, de én elnyomtam a népességes dolgot Hérával.. nem vettem észre gyorsaságot:) De kitudja.. a következőben emgkell figyeljem:)

Bocsánat, ha nem volt egyértelmű, de term. a hajóépítésre gondoltam:)
 

DeletedUser

Vendég
én a szenátussal voltam így.. úgy tünt ha kettő is bent van az építési listában akkor a másodiknak nem írja át az elkészűlési idejét ezért inkább megvártam amig elkészül az első és csak útána raktam be a többit.
Szerintem amig nem kasz biztos választ addig te is haonlóképpen használd a varázslatot!!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Mielőtt tényleges hibát jelentenék, hátha csak én nem tudom használni, vagy nem értem a felületet, keresőt...
Ranglista/Játékos pontok/Saját tenger felületen, automatikusan, korrekten megjelennek a tengeremen lévő játékosok. Lent van egy keresés, melybe játékos "Helyezés"-ére vagy "Tenger"-re lehetne keresni. Ha más tenger játékosaira keresek, akkor a bal alsó sarokban, megjelenik egy sárga háromszögben piros felkiáltójel = Hiba az oldalon!.
Valahol értem is, hogy a Saját tenger nézetben más tenger játékosait ne akarjam megnézni, de ..... gyanítom más baj lehet, mert ha a saját tengeremen bármilyen játékosra is keresek, akkor is jön a hibaüzenet!
Ez a hibaüzenet jön a Szövetség menüpont keresésben is!
Más keresési felületeken korrekten megjelennek a kért adatok!

Öteletet kérek szépen, hogy hol lehet úgy keresni játékosokat, hogy tengerenként vannak "összefogva" azok?

Köszi előre is a válaszokat!
Dorkaa
 

DeletedUser

Vendég
Megnéztem és nekem normálisan működik. Próbáld meg másik böngészővel
 

DeletedUser

Vendég
Támadási bug?

Sziasztok!
Számomra ismeretlen problémával fordulok hozzátok!
Tegnap este elküldtem a katonáimat támadni egy másik játékos falujába, igazán nagy sereggel. Nos a játékos aki szerintem már nem is jáccik 830 pontja van, nekem 3190, a lényeg az hogy hajnali fél1re értek oda a katonáim és szokás szerint jön a jelentés és nézem hogy neki semmi védője nem volt csak egy rohadt kérdőjel volt helyette és minden katonámat megölte, ez tudja valaki hogy miért hogyan?
Üdv:Citrancs

itt a kép róla
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent