Akadémiai fejesztések

DeletedUser

Vendég
Csak küldj egy gyarmatosító hajót is a sereggel,és az már foglalásnak számít,nincs rá külön gomb.
 

DeletedUser

Vendég
A fene.Kár.Azt hittem át lehet majd verni ezt a könyvtáras dolgot:(.
 

DeletedUser

Vendég
ez hasonlít Esztergomra :p először lebontottuk a mozi fejlesztést, aztán bezártuk a művelődési ház fejlesztést és utána a városi könyvtár helyére egy hotelt kezdtünk el építeni a könyvtárat meg szépen becsomagoltuk egy pincébe ... tehát az életben is előbb hülyülni kell, hogy bonthass :D:D :p

(sajnos ez igazából nem vicces, mert tényleg így történt)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom hova írjam a kérdésemet ezért ide írom!

Kifejlesztettem a katapultokat le is gyártottam belőle ötöt!
Hogyan kell vele rombolni ??? Ez az opció nem adja magát egyértelműen!
Másik!
Küldtem támogatást x városba! Azokat a katonákat nem tudom visszahívni ,azt sem tudom élnek e vagy halnak?? A hajók sem érkeztek vissza!!

előre is jöszi a segítséget!
 

DeletedUser

Vendég
Küldd el a katapultokat TÁMADNI,csak úgy simán,mint a többivel szoktad.Rombol az magától is.

Agórán,a "Kívül" fülnél tudod őket visszahívni.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi!

Nem lehet beállítani úgy mint a traviánban , hogy mit romboljon???
 

DeletedUser

Vendég
AGÓRÁN??? Nem találom ! Bocsi a hozzá nem értésemért de egy kicsit pontosítanád!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Agora: A Szenátus mellett kis tavacska, közepén hegyes kőoszloppal.

Agorán belül a Kívül fülnél megtalálod a sereged, a felső, hosszú nyíllal tudod visszahívni az összeset, az alsóval egyenként .
 

DeletedUser

Vendég
Üdv Srácok!

Lenne egy nagy kérdésem! Megvan az Ellenséges Város Elfoglalása Fejlesztésem viszont sehol nem találom leírva h hogyan is kéne ezt csinálni! Valaki le tudná nekem írni lépésről lépésre?

Előre is köszönöm!

Üdv Veghtom
 

DeletedUser

Vendég
Üdv,

kérdésem a következő lenne, idézek a tanyán olvasható írásból:

"10 milíciát kapsz a tanya minden szintje után (15 fejlesztéssel: Városőrség)"

Ez a városőrség megegyezik az akadémián lévő városőrség fejlesztéssel?

thx
 

DeletedUser

Vendég
igen, megegyezik. ha a tanyaban besorozod a miiciat, akkor minden tanya szint utan 10 miliciat kapsz. ha az akademiaban kifejleszted a varosorseget, akkor minden tanyaszint utan 15 miliciat kapsz.
 

DeletedUser

Vendég
igen, megegyezik. ha a tanyaban besorozod a miiciat, akkor minden tanya szint utan 10 miliciat kapsz. ha az akademiaban kifejleszted a varosorseget, akkor minden tanyaszint utan 15 miliciat kapsz.

Ahh, most értettem meg. A "(15 fejlesztéssel: Városőrség)"-et úgy értelmeztem, ha 15ös szintű tanyát is felhúztam akkor megkapom a városőrséget. De így zöld, köszi... :)

szerk.: Monnyuk' szerencsésebb lett volna ha a zárójel közé a "Városőrség fejlesztéssel 15 milícia/szint" kerül, de én értelmeztem túl a dolgot...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1438

Vendég
Éjszakai védelem.

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a gépi falukat 1 nap hányszor lehet támadni? Rájuk is vonatkozik az éjszakai védelem, vagy csak az élő falukra?
 

DeletedUser

Vendég
Náluk nincs éjszakai védelem.
Annyiszor támadod őket ahányszor akarod, csak a hangulatra figyelj.
 

DeletedUser

Vendég
azt szertném kérdezni egy falubol lehet foglalni is meg gyarmatosito hajoval is falut csinálni pl foglaltam egy falut és utána ugyan abbol a falubol amivel foglaltam csinálok mégegyet gyarmatosito hajoval
 

DeletedUser

Vendég
igen, lehet. semmi akadalya nincs, keszits hajot es mehetsz ugyanabbol a varosbol. arra figyelj, hogy minnel tobb varosod van, egyre tobb kultur pontot kell szerezned es kulturalis szintet kell novelni.
 
Fent