Akadémiai fejesztések

DeletedUser

Vendég
7es szintnél van egy olyan, hogy csapatok követelése
csapatok toborzása a falvakban

mi fog történni ha ezt kifejlesztem?
honnan tudok toborozni és mennyit?
ehhez külön emberkéket kel gyártani?
.
.
.
:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Már valahol volt róla szó itt a fórumon.

A szárazföldi falvakból tudsz embereket toborzni. Véletlenszerű egységeket fogsz kapni. Amikor kiadod a támadás parancsot megfog jelenni egy új ikon (miután ezt kifejlesztetted).
Ha ezt választod akkor nem fogsz nyersit kapni. A hangulat és erő ugyanugy csökkeni fog mint fosztogatáskor.
Nagyjából ennyi.
 

DeletedUser

Vendég
köszi

és azt nem tudod, hogy csak gépi falvakból lehet vagy más játékosoktól is?
 

DeletedUser

Vendég
Már valahol volt róla szó itt a fórumon.

A szárazföldi falvakból tudsz embereket toborzni...

Számomra ez alapján úgy tűnik hogy végtelen mennyiségű sereget lehet toborozni az npc faluktól.
Jó lene ha valaki megcáfolna mert ez így elég szívás lenne....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A farm lekorlátozza a katonák számát,így azokét is,amik az npc-ktől vannak.
 

DeletedUser

Vendég
Ez tény. Hát gondolj csak bele. Ugyanúgy működik mint a farmolás csak itt nem nyersit kapsz hanem egységeket. A hangulatot és az erőt viszunt ugyanúgy leviszi mint a farmolás. Tehát nem tudsz végtelen mennyiségű egységet szerezni, mert elöbb-utóbb fel fognak ellened lázadni a tanyalakók.

A másik meg az, hogy nem olyan egységeket kapsz (nagy szerencsével igen:)) amilyeneket szeretnél, hanem vegyesfelvágott.

Akkor lesz majd nagy jelentősége mikor gyorsan kell a katona és a kaszárnya termelési kapacitását tudod vele egy kicsit "megdobni".
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az npc falvakból toborzott katonák csökkentik a szabad népességet?
 

DeletedUser

Vendég
Szárazföldi falun azt értem ami a szárazföld közepén van.:) De nevezhetem tanyafalunak is. Hátha így ismerősebb:D
Part menti falvakon pedig a játékosok falvait.
 

DeletedUser

Vendég
farm falu = NPC falu (Non player character=Nem játékos karakter)

:) így is jó:)
 

DeletedUser

Vendég
NPC meg öreg ördög. Nem vagyok ángélus, hogy így beszéljek.:D:D
 

DeletedUser

Vendég
tényleg olyan "rendes" a progi, hogy szimplán elég csak 28. szintig emelnünk az akadémiát és már is foglalhatunk városokat (természetesen a járulékos költségeket nem számolgatom, mint sereg képzés meg hasonló badarságok) és nem is kell egyetlen egy fejlesztési pontot sem ráköltenünk külön a 12k/12k/16k nyersi mellett? nyugtassatok meg plz :p :D
 

Moira

Ex-CM
22. szinten van a gyarmatosító hajó, az szintén kell a város foglaláshoz.

Érdemes flottával is bevédened a frissen szerzett várost, de erről bizonyára születnek majd alapos útmutatók.
 

DeletedUser

Vendég
Visszatérve egy kicsit még a "Csapatok követelése" fejlesztéshez.

Eddig tisztázva lett sok minden. Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy kifejlesztem ezt a fejlesztést, DE nem fejlesztem ki sem a parittyást, az íjászt és a hoplitát sem. Elmegyek katonát követelni (és most jön a kérdés) Vajon akkor is kaphatok ilyen katonaságot? Vagy csak olyan harcos kapható véletlen szerűen amit amúgy is tudok kiképezni?
 
Fent