Akadémiai fejesztések

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Nekem az lenne a kérésem hogy valaki elmagyarázná bövebben hogy mi az Áttörés (a fejlesztések közt van)

Mármint hogy mire valo és hogy megéri-e kifejleszteni vagy nem? :D
 

DeletedUser

Vendég
DE csak miután elmondtátok nekem a gyújtóhajós kérdésemet ami hasonló kérdéseket vett fel, és már egy hete izgulok :( :eek: kielégítetlenül :p
 

DeletedUser

Vendég
Az áttörés azt jelenti, hogy a harci hajóid áttörik a védelmi vonalat, ezáltal a szállító hajóid biztosan elérik a partot. Persze nem az összes, de jó közelítéssel a fele, ha kemény a védelem.
Eközben viszont a harci hajóid ereje a felére csökken!
Alkalmazás: sok a bárkád, tele katonával, viszont nem vagy benne biztos, hogy meg tudod őket védeni a harci hajóiddal. Így inkább a harci hajóidat szeretnéd bukni.

T0ga: A gyújtóhajó minden féle hajóból felgyújt egyet.
Bárkát, triremát, gyarmatosítót, mindent. Viszont vele bukik ő is.
Szerintem inkább 20 biréma :)
 

DeletedUser

Vendég
Az áttörés azt jelenti, hogy a harci hajóid áttörik a védelmi vonalat, ezáltal a szállító hajóid biztosan elérik a partot. Persze nem az összes, de jó közelítéssel a fele, ha kemény a védelem.
Eközben viszont a harci hajóid ereje a felére csökken!
Alkalmazás: sok a bárkád, tele katonával, viszont nem vagy benne biztos, hogy meg tudod őket védeni a harci hajóiddal. Így inkább a harci hajóidat szeretnéd bukni.

Kösz:D még gondolkodom hogy kifejlesztjeme:D
 

DeletedUser

Vendég
Köszi.
még annyit, hogy ez támadó/ védő hajó ? lehet utaztatni?
És támadásnál, ha nem küldök szállítóhajót (nincs szárazföldi harc) viszont az ellenfelemnek csak azok vannak, de vannak gyalogos védői is, tehát ebben az esetben működik a gyújtóhajó? (ugye máskülönben hasonló felállás mellett a támadó hajók nem bántják a szállítókat.)
 

DeletedUser

Vendég
Pontosítsunk: az, hogy "bántják-e a szállítókat", sok mindentől függ.
Valahol ezt már leírta Moira [post=3180]Itt találod[/post]

Kizárólagosan védő hajó.
 

DeletedUser

Vendég
Bocsáss meg, de azzal, hogy belinkeled Moira azon hozzászólását ahol ő maga se tudja a pontos választ és jelzi kivizsgálás alatt van , na azt nem nevezném pontosításnk. (sry)

egyébként pontosan azt a Moira reagálást (5/A) írtam följebb a saját szavaimmal...
 

DeletedUser

Vendég
Ebben az esetben az idézett hozzászólásnak nem az 5-ös pontja érvényes, így nem áll fent az -"ő maga se tudja a pontos választ"-esete.
Védő hajó. Támadásra nem jó.
 

DeletedUser

Vendég
Te most vagy félre értesz vagy direkt kiforgatod a szavaimat :confused: .
Maga az alapkérdés vonatkozott arra, hogy a gyújtó hajó tud-e támadni és ennek vonzatában érdeklődtem a felől, hogy módosul-e az 5/A példa. Még zárójelben hangsúlyosan mutattam is rá a "máskülönben" szóval.
 

DeletedUser

Vendég
"A tűzhajók arra szolgálnak, hogy ellenséges flottákat megközelítve, azon hajóit lángba borítsák, ám csak védekező egységként lehet őket bevetni. Minden tűzhajó egy ellenséges hajót borít lángba, ám maga is megsemmisül közben. A tűzhajók nagyon lassúak. "
 

DeletedUser

Vendég
Hogy ha épitek egy könyvtárat, elköltöm a pontokat, és utána lebontom, utána tudok termálfürdöt épiteni?
 

DeletedUser

Vendég
az biztos hogy fogsz tudni épiteni utána termálfürdőt az a kérdés hogy mi lesz azokkal a fejlesztésekkel amiket a plusz 12 pontból csináltál
 

DeletedUser

Vendég
az biztos hogy fogsz tudni épiteni utána termálfürdőt az a kérdés hogy mi lesz azokkal a fejlesztésekkel amiket a plusz 12 pontból csináltál

Ez a kérdés már több helyen fel lett téve, de úgy látszik eléggé fogós mert még sehol se jött rá válasz.:D
 

DeletedUser

Vendég
en valahol azt olvastam (lehet nem a magyar forumon) hogy egyszeruen nem enged konyvtarat bontani ha nincs 12 szabad fejlesztesi pontod. ennyi. :)
 

DeletedUser

Vendég
Városőrség

Nekem olyan kérdésem volna, hogyha már kifejlesztettem a városőrséget, annak kékes színnek kell lennie , és aktív??
 

DeletedUser

Vendég
A kifejlesztett találmányok ikonjai színesek, konkrétan a városőrségé valóban kékes színű. A hatását természetesen csak akkor fejti ki ha besorozod a milíciát.
 

DeletedUser

Vendég
könyvtár lebontása?

Itt a válasz a sokak által feltett kérdésre, lehet-e a könyvtárat lebontani, ha felhasználtad a 12 bónuszpontot.

Lehet, de elöbb fel kell szabadítanod azt a 12 pontot

konyvtar_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser

Vendég
Hali!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy kifejlesztettem a hóditás nevezetű fejlesztést, ám hiába próbálkozok, sehol nem találok olyan pontot, ahonnan elindíthatnám az idegen város elfoglalását.

Esetleg valakinek valami ötlet, hogy merre keressem?
 
Fent