Akadémiai fejesztések

DeletedUser

Vendég
én arra lennék kíváncsi, hogy nálam van csak ez vagy ez a játék... azaz most foglaltam frissen 4000 pontos falut 20as akadémiával, de csak 4 fejlesztés van az "uj" akadémiában míg az eredeti sajátom majdnem full...
azaz annyi lenne, hogy nem úgy van hogy az uj akadémián megjelennek a már kikutatott fejlesztések?
ez számomra egy elég jelentős kérdés hisz rengeteg nyersit jelent kutatgatni a dolgokat... újra...
 

DeletedUser

Vendég
Minden városban külön-külön ki kell fejleszteni mindent.
Ez as lehetőséget,- többek között-, a különböző városok kialakítására.
 

DeletedUser

Vendég
de rossz! sokkal egyszerübb lenne ha nem kéne minden városban kifejleszteni külön-külön mindent... akkor legalább lenne úgy hogy minden kifejleszthetö legyen 1 városban... áhh nagyon rossz :D
 

DeletedUser

Vendég
nem olyan drágák azok a fejlesztések, meg mondjuk foglaláshoz is: kifejleszted egyik faludban a 30(28) akadémiát és foglalsz, és a további foglalásaidat is onnan vezényled ha meg elfogy onnét a sereg a többi utánpótlás faludból írtod az ellent. Nincs ezzel semmi baj. Am.meg a legdrágább fejlesztésre is kevesebb mint fél nap alatt össze lehet szedni a nyersanyagot csak NPC falvakból, bár erosen javallott az emberi farmok tartása is... :p
 

DeletedUser

Vendég
diplomácia

hello lenne egy kérsésem ha az akadémiában kifejlesztem a diplomáciai fejlesztés ott azt irja hogy a falvakban az ellenállás 20% -kal csökken akkor farmolhatok 50% alatt ??? és arra kell ugyelnem hogy ne menjek 30% alá?/CENTER]​
 

DeletedUser

Vendég
Ha ki akarod nyíratni az embereidet, akkor igen.
Diplomáciával se menj 56% alatt fosztani, vagy erősíteni.
 

DeletedUser

Vendég
Kevesebb, de még úgy is számottevő esélye van, hogy az egységeid csatába bocsájtkoznak a helyiekkel, ami 100%-os erőnél nagy veszteségeket jelent.
 

DeletedUser

Vendég
xxx

:eek:k és azt nem tudja vaki hogy miért mindig csak 2265 nyersit hozok összesen amikor a k majdnem 3000 ret is hozhatnáK ? a több katonát küldök akkor is csak 2265 öt hozok nincs több nyersi a faluban vagy miért van ez nem tudja vaki?


:eek::confused::mad:
 

DeletedUser

Vendég
xxx

meg lenne még egy kérdésem nemtudja vaki hogy max a hangulat egy támadáskor emnnyire csökkenhet le mondjuk ráküldö maz egész seregemet ak nemlehet tudni mennyit fog esni le pl 100 % van a falu husége és mindenböl ráküldök mindden gyalogosbol mondjuk 100 és ak mennyire esik le ?

nincs ilyne határ valahol olvastam hogy max 48 at eshet le ez igaz?
 

DeletedUser

Vendég
az erot tamadas elott mindig vidd fel 100%-ra. egy csapat egyszerre max 15% erot tud novelni. 75 tanyahelyet foglalo csapat emel 15% erot, mindegy hogy 75 kardos, vagy 25 lovas vagy vegyesen, ennel tobbet egy csapatban ne kuldj.

ha az ero maximumon van, akkor tudsz elhozni 6000 nyersit es akkor csokken maximum 48%-ot az ero.
 

DeletedUser

Vendég
ezt most nem nagyon értem hogyan tudnék 6000 nyersit hozni egy faluból? érthetöbben letudod irni kösz am hol tudom megnézni hogy a támadásnál a csapatomnak 100% kon van az ereje

kezdem érteni nem ugy értetted hogy 75 tanya hely emel 15 százalék eröt igaz ak a annyi katonát kell küldenem hogy 75 tanya = 15% erő 750 tanyahely ami opersze mind katona lényegtelen hogy mi = 105% erő lsekkor hozok 6000? és iylenkor megy le a hüség 48% ot ugye jól értem?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A hangulat esik 48%ot.
Az erő max 18%-ot esik, ha 100% nál elhozod a 6000 nyersit.
6000 nyersit akkor tudsz elhozni, ha az ERŐ 100% on van, és a csapatod elbírja
 

DeletedUser

Vendég
xxx

de a zöld falukbanaz erö mindig csak 50% az nem lesz ott soha 100% nem? és én honna tudom megnézni hogya aktonáim ereje 100% e ? é ha az össze seregemet rákültöm ak lemegy 48% ot igaz minegy hogy menyi sregem van nem? csak annyit eshet le ugye?

csapatai mereje mikor lesz 100% on ,í hol tudom megnézn iez a lényeg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
leirom meg egyszer de utoljara, szerintem mar legalabb 10x elmagyaraztam tobb helyen is...

van a szigeted...a sziget kozepen vannak a gepi falvak, npc-k, robot falvak, kihogyan nevezi oket. ezek a falvak nem jatekosok altal iranyitott falvak.

amikor rajuk klikkelsz akkor 3 adatot latsz ezeknel a falvaknal:
1. hangulat
2 ero
3.arány, egy ajanlat, hogy mivel es milyen mertekben kereskedhetsz ezzel a faluval.



vegyunk egy konkret esetet: raviszed az egerrel a nyilat a falura, peldaul ezeket az adatokat kapod:
1. 81% hangulat
2. 46% ero
3. falu ajanlata: ko, igenye: ezust, ilyen aranyban 1:1.25

en ebben az esetben a kovekezo dolgot csinalom:
-eloszor elcserelem a kovet ezustre, en mindig ezust hianyban szenvedek.
-ezutan kuldok 75 ijaszt erositeni, ami az erot 61%-ra fogja felvinni. ennek semmi koze nincs a katonak vagy minek az erejehez!!! mikor erorol beszeluk az npc falvak erejerol van szo!!!
-majd ismet kuldok 75 katonat, ami mar 76%ra felviszi az erot
majd ismet 75 katona vagy 25 lovas, ami mar 91%raviszi az erot
-majd egy utolso csapat, amivel 100% felviszem az erot. (termeszetesen en nem igy kulon megyek, hanem egyik csapat a masik utan, par masodperc kulombseggel, de nem mindenkinek van anny katonaja. )
-amikor a gepfalunak az ereje 100%-on van akkor kuldok 193 ijaszt vagy 65 lovat rabolni, tamadni nyersiert ilyenkor kapok 6000 nyersit. az ero max 16%-ot fog csokkenni, a hangulat max 48%-ot.

az hogy mennyi a hangulat nem befolyasolja a maximalisan elhozhato nyersi mennyiseget, a hangulat csak azert van hogy tudd, lazadnak vagy sem a falvak.

ajanlom, mindenki kiserletezzen, nekem 500 katonam rament arra hogy kitapasztaljam, mikor lazadnak, mennyi a max nyersi amit elhozhatok, milyen idokozonkent erdemes menni, stb.
ez nem most volt, aki nem szeret kiserletezni, az minden infot megtalal a forumon, csak keresni kell...az meg hogy mindent ennyire reszletesen el kell magyarazni...nem hiszek a csodakban... cudod, eroltesd meg magad egy kicsit, ne vard a sult galambot hogy a szadba repuljon...halottad az a mondast: tapasztalat teszi a mestert? :p
 

DeletedUser

Vendég
xxx

kösz mostmár értem de akkor amit a faluba küöldtem egységeket azok nem fognak meghalni ugye ha másik egységgel rátámadok azok továbbra is élni fognak nem? és utána csak vissza kell hivnom öket ugye?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egyrészt ne idézz feleslegesen, másrészt az odaküldött katonák nem maradnak ott, csak megpálcázzák a parasztokat.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi, hogy hol találom/láthatom hogy mennyi kultúrpontom van?
Nem rég kezdtem és még nem látok tisztán minden téren a játékban...úgy hogy még azt is feltenném kérdésnek, hogy van-e olyan a harcban, hogy valamelyik egység ellen pont az az egység jó(üti)??
Ha valaki adna egy felvilágosítást e téren annak köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Agóra->Kultúra fül: itt tudod megnézni a kultúra pontodat/szintedet/szerzési lehetőségeket.
Az egységekről pedig a Sugó->egységek rész alatt tájékozódhatsz.
 
Fent