új világ

DeletedUser8143

Vendég
A Support azt teszi, amit tud. Nyilván más a felfogása a német supportnak, és más a magyarnak. Ettől egyik sem lesz rosszabb.
Az InnoGames-nek valóban mindegy, melyik országban fizetsz nekik, úgyhogy ha jobb a német világ, mehetsz oda játszani, és nem kell itt veszekedned másokkal!
 

Gitta72

Member
Teljesen mindegy nyilván,hogy a prémiumot hol nyomja valaki. Hisz az egész az Immoé...
Viszont ha csak a szerver gyorsasága lenne a lényeg ahogy azt kedves Serafina próbálja lesarkítani akkor nem ide írnék (és nem csak Én), hanem akkor csak ott játszanék... Viszont a magyar grepon kezdtem a játékomat és a szívem ide húz vissza. (kérlek kímélj meg az újabb beszólásoktól) . A lényeg viszont az ,hogy a magyar grepon szeretnék egy gyorsabb világban játszani ami legalább 4-s sebességű és szerintem sokan vagyunk ezzel így. Magyar szerveren magyar szuppal ...
 

DeletedUser8984

Vendég
Gitta egyetértek!
Ráadásul belekötnek az emberbe, majd a reakció rá egyből azt teszi bűzözővé más szemében, aki csak válaszolt!:)

Hja, a pénz téma, szerintem ne turkáljunk senki zsebében, de azért a magyar szerverrel dolgozóknak fontos ez, support közül, aki pénzt kap ezért, mert egy valaki kap, nagyon helyesen mellesleg és semmi közünk hozzá, de ezért is fontos, hogy a magyarokat itt tartsák.

Megint csak nem kötekedésképp írom, de a német mellett az angol oldalra is regisztráltam, ahol valami 50-60 világ van, 2. generáció, 3. generáció is (mi még az 1. végétől is messze vagyunk) és összevetve azt a sok szervert, a 70%-a 1-2-es sebességű, kevesebb a gyors.
Természetesen, ha a többség szeretne gyors világot, legyen, ha van rá mód, de itt kb. 10-20 ember kéri ezt, a regisztráltak pedig több tízezren vannak. Nekem mondjuk a nű már túl gyors, én nem vagyok iskolás, vagy munkanélküli, így nem tudom non-stop figyelni, hogy mi van. Szerintem sokan így vannak vele, hogy nem olyan tragikus ám a lassú világ. Azt kell megszokni, ha egy csatában kiütöd valaki cuccát, bukod amivel mentél, Ő is amit ütöttél, de neki is annyi idő újraépíteni, mint neked. Bár, szerintem a lassú világnál az egységek sebességének is lassúnak kellene lenni, de ez nem probléma, így is jobb nekem az omicron, mint a nű.
 

DeletedUser8995

Vendég
Én is a gyors szerót kedvelem inkább. Felnéztem Omicronra: 500p-ig jó, utána meghalni az unalomtól.
Igaz, h lehet menni nű-re is, csak ott mivel nics morál, fél év késéssel...
Achillesre induláskor mentem, ott meg épp a morállal gyűlt meg a bajom elég hamar. :cool:
Vagyis sztem az a jó szerver ami:
- gyors,
- régi a foglalási rendszer,
- nincs morál.
Ha mind ilyenek indulnának, akkor mindíg lenne hová regelni. A harci szellem meg (legalábbis a "hősi" világba) elég nagy kikiszúrás.
 

DeletedUser

Vendég
A régi foglalási rendszer nem lenne jó, mert akkor 6(4-es sebességü szerveren) és ha jól tudom akkor 3-as sebességünél 9 óra alatt el lehetne foglalni egy várost!
Pl: este volt városod és reggel nincs városod!
 

DeletedUser8995

Vendég
Ha a bánya/gyártás/építés gyors, csak az ostrom idő marad 12óra, akkor jó a régi foglalás is.
Ha jól tudom, ez a Szerver seb / egység seb.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok...

felrebbent egy hír miszerint indul egy új foglalási renddel egy hösök világa? kérdésem mi igaz ebböl... vagyis utolsó tudomásaim szerint a német szervereken más megy is a kérdésem hogy itt is lesz e ilyen? ha igen mikor... lassan pár napon elül elindul a csodák kora a Nü szerveren, és bevallom elég jo kis csapat lett és tudni szeretném indul e ilyen mert szivesen rászerveznék...

Válaszokat köszönettel:DilisKaB
,,Nem szeretek idiótákkal vitatkozni, mert lehuznak szintjúkre és ott már elönyben vannak,,
 

DeletedUser1598

Vendég
Ajánlom figyelmedbe az aláírásom olvasását. Vagyis: Amíg konkrétan nem mondják, hogy ekkor, és ekkor indul egy új világ ilyen és ilyen paraméterekkel, addig mi sem tudhatunk semmit. Új világ akkor indul, amikor azt mondják. Ha csak "felrebben egy hír", az még nem jelent semmit.
 

DeletedUser8681

Vendég
Sziasztok!
Szerintem ideje egy tökéletes világot létre hozni!
Március 15-én a Szabadságharc tiszteletére egy gyors világot létrehozni!
Szerver segessége 4 -es
Katona sebessége 3 -as
Morál 0
Új Foglalási Rendel.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Gitta, kijavítlak, mert volt 3-asnál gyorsabb magyar szerver, ugyan sokat nem játszottál rajta :)
Ez az Epsilon volt, amit nagyon sokan sírunk vissza.

Moirát is kijavítanám, ha nem probléma: a 2-es nem gyors szerver. a 3-as már kezd jobb lenni. Nagyon várjuk az igazán harcos epszilonos világot, gyorsat, kegyetlent :)
 

Gitta72

Member
Kedves Sandysos!
Valóban tévedtem :)
Olyan rég volt már esp...
De azért egy epses gyorsaságú és legalább 2-3-s egységsebességű világ jó lenne...
 

DeletedUser7447

Vendég
Így van nagyon jó lenne megint egy 4x-s sebességű szerver mint anno epsilon volt de kombinálva a 2x-s egység sebességel mint lambdán és természetesen régi foglalással :D

sok vélemény van de felesleges ezen rágodni lassú vagy gyors világ legyen régi vagy új foglalási rend mert vkinek ez jön be vkinek az a lényeg aki ahol van jól érezze magát és jókat hacoljon
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Szerintem ideje egy tökéletes világot létre hozni!
Március 15-én a Szabadságharc tiszteletére egy gyors világot létrehozni!
Szerver segessége 4 -es
Katona sebessége 3 -as
Morál 0
Új Foglalási Rendel.

Egyetértek,jó is lenne :)
Egy gyors harcosvilág már hiányzik nekem :)
Most,hogy bezárult a Nű,lehet,hogy indítanak majd egy gyorsat.
 

DeletedUser

Vendég
Tudom,hogy most indult csak az Omicron,de...Egy gyors világot akarunk!! :)
 

DeletedUser

Vendég
Én is szeretnék egy gyors világot! :)

Ezekkel a paraméterekkel:
Világ sebesség 4.
Egység sebesség: 3.
Kereskedelem sebessége: 3.
Szövetség max taglétszáma: 75.
Hóditási rend: Új.
Kezdővédelem: 5 nap.
Morál: nincs.
Béke: van (Karácsony)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én is szeretnék egy gyors világot! :)

Ezekkel a paraméterekkel:
Világ sebesség 4.
Egység sebesség: 3.
Kereskedelem sebessége: 3.
Szövetség max taglétszáma: 75.
Hóditási rend: Új.
Kezdővédelem: 5 nap.
Morál: nincs.
Béke: van (Karácsony)


erre 1000% hogy mindenki vevő lenne:)
 

DeletedUser

Vendég
nem mindenki. :(
van aki a régi hóditási rendet kedveli te szerintem az már nem lenne jó, mert 6 óra alatt már el lehetne foglalni egy várost és este még van városod de reggel már semmid sincs..
 
Fent