új világ

DeletedUser

Vendég
sziasztok! a kérdésem az új világhoz kapcsolodik! a szövink indulna az új világban hogy lehetne megoldani hogy mikor rgisztrálunk közel kerűjűnk egymáshoz? ha valaki tud segiteni nagyon sokatt segitene nekűnk! elöre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Valaki regisztrál, alapít egy szövetséget, és a szövetségen belüli meghívásnál hívja meg a társait, és akkor az alapító közelébe tudnak beregisztrálni, automatikusan a szövetség tagjaként.
Vagy megpróbáltok egyidőben egy égtájra regisztrálni, de az első szerintem egyszerűbb. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez amit leirtál ez nagyon jó.Esetleg nem tudjátok,hogy mikor indul?
 

DeletedUser132

Vendég
Omicron,hát ennél lassabbat nem is csinálhattak volna ....
Nah ide se regelünk elég már a lassú világokból kérünk egy gyorsat ,de megint hónapokig várhatunki,és semmi se lesz belőle.
 

DeletedUser

Vendég
Jó ez! :p
Mások ennek örülnek!
Legalább lesz 1,5 év elfoglaltság, úgy mint Kappán! :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Kellene már egy gyors világ is. Hármas, négyes sebességű.
Ez csak azoknak kedvez akik tele vannak pénzzel. Gyorsítanak építkezést, képzést, termelést. Gyorsabb világokban nem kapnak olyan nagy előnyt a prémiumosok mint egy lassúban.
Ha erre van szükség, ilyen lassú világra, akkor mondja meg valaki, hogy miért vannak tele magyarokkal, sőt magyar klánokkal a külföldi szerverek, dántól a norvégig? Olyan szerverek ahol a sebesség 4 től fölfelé van. Gondolom itt is lenne igény hasonlóra és akkor nem idegen szervereken játszanának.
 

Moira

Ex-CM
Nos, nézzük csak.
Regisztrálásra nyitva álló harcos világok:
Nű - világ sebessége: 3
Xi - világ sebessége 2
Sajnálom, de nem győztetek meg abban, hogy jelenleg többségben vannak a lassú harcos világok.
Az Omicron világ ezért 1-es sebességű, mivel ilyen jelenleg nincs nyitva a regisztrációra.
A következő világ gyors lesz, a tervek szerint. Nagy eséllyel 3-as sebességű.

Viszont kérek mindenkit, hogy maradjunk a tényeknél, miszerint aktív harcos világok nem 1-es sebességűek, hanem egy 3-as és egy 2-es sebesség mellé érkezett egy 1-es sebességű.

Köszönöm.
Moira
 

DeletedUser8984

Vendég
Szerintem jó ez a lassú! Én az időhiány miatt abbahagytam a Nű-t, mert vagy tudtam sokat lenni, vagy nem, de ezt nem lehetett kiszámítanom.
Az jó, hogy az egységek nem lassúak!

Kedves Moira!

Meg tudnátok oldani, hogy prémiummal sok-sok nyersit is lehessen venni? Tudom, ott a kalmár, de az nem dolgozik rendesen, pedig kap egy csomó lóvét. Kirúgnám, de nincs helyette más. 25 arannyal tudjuk felezni az időket, mi lenne, ha a raktár megtöltésének idejét is 25-el le lehetne felezni? Aztán, ha 10X felezem, akkor annyiszor, tök mindegy. Fontoljátok meg, lassú világoknál különösen jó és Ti is a profitért vagytok, különben nem fejlődne ez sem!:)

Másik: Április elsején nem csináljátok meg, hogy a föniciai kalmárt össze lehessen verni, majd kirabolni? Végül is harcos világok, ne ússza már meg Ő sem! Kis humort a játékba! Ha kérdezel, felbolygatom én ezt szívesen!:) Tudom, már felbolygattam mást, de ezért vagyok:D
 

DeletedUser

Vendég
Bár nem vagyok Moira, de válaszolok! :)

Kérlek ötleteidet és javaslataidat dolgozd ki részletesen és a megfelelő sablon szerint tedd közzé az Ötletek részben.

Egyébként ha bevezetnék a nyersanyagok megszerzését aranyért cserébe, biztosan én is aktiválnám a prémium funkciókat. :)
De evvel ismét romlana a játék tisztasága... :(
Ha ezt bevezetnék akkor jelentős előnyöket szerezhetnének egyesek, a szegényebb felhasználóknak pedig egy életre elmenne a kedve a játéktól.
Az is lehet, hogy csak én vagyok túl borulátó és szociáldemokrata, az új prémium funkciók pedig nem váltanák ki a már említett hatásokat... :)
 

DeletedUser8984

Vendég
Persze, ebben igazad van, de erre való a prémium!:) Jelenleg is így van, hogy előnyöket szerez, aki megveszi, hiszen ezért kerül pénzbe. Amerika is előnyökre tesz szert, mert gazdagabb!:)
Hátránya az előnye is lehet, mint az életben, a pénzesek sokszor buták, tehát felhúz egy várost, a nem előfizető pedig befoglalja. Mindegy, lehetne ragozni, de, ahogy írtad, ez nem ide való téma!:)

Köszönöm!
 

Gitta72

Member
Kedves Moira!

Valóban több magyar grepon gyorsabb világ vannyitva regisztrálásra. Azonban a hozzászólok többsége és ha megnézem az ötletek témában lévő hozzászólásokat akkor ennél jóval gyorsabb szerveren szívesen játszana.... Nem volt még 3-nál gyorsabb világsebességű magyar szerver és tény az is ,hogy sokan épp ezért jó ideje külföldi szervereken játszunk. És most nem egy két játékosra gondolok, hanem komplett magyar szövetségek vannak... Viszont biztos vagyok benne, ha magyar szerot is indítanának ilyen gyorsaságúban akkor sokan visszatérnének ide játszani. És lényegesen több lenne az aktív játékos is ezeken a szerveren. Hiszen lasabb nyitott szerver van nyitva több is mindkét foglalási rendűben. Így azok akik egy nyugisabb lassú szerveren játszana vagy egy közepes gyorsaságú azok tudnak választani... De aki igazán gyors világban szeretne játszani annak erre nincs lehetősége és így külföldi szerverekre távozik...
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Írta Moira,hogy a következő világ gyorsabb lesz,esélyes a 3-mas sebesség is!A szavazás eredményeit pedig a következő világnál(Pi-nél) veszik majd figyelembe!Ameddig nem indul a Pi szerver,addig játssz más szervereken,vagy várj! :)
 

Gitta72

Member
Szia!

Tudom mit írt Moira... És részemről ez észrevétel volt ...
A 3-s sebesség sem hű, de gyors.. Jelenleg 5-s sebességű szeron játszunk külfölfön és nem csak 1-2 ember...
 

DeletedUser

Vendég
Aranyosan naivak vagytok, szerintetek az Innogamesnek nem hót mindegy, hogy melyik szerveren fizettek prémiumért a játékban?
Nekik az nem hátrány, hogy másik ország szerverén játszotok!
Több hozzászólást is olvastam melyben kifejtitek, hogy ilyen olyan külföldi szerveren is nyomjátok mert az gyorsabb, hát hajrá kérdés az, hogy kit érdekel?
Énis írjam le, hogy milyen játékkal játszom mert az ebben jobb meg abban jobb?
 

DeletedUser8984

Vendég
Hidd el, sokan nem a sebesség miatt játszanak külföldi oldalakon, hanem azért, emrt ott nem ez a support van és akinek nem inge...
Az itt olvasottak alapján tegnap beregeltem a német szerverre, ott a fórumon hiba nélkül beszélgetnek drogról, csúnya szavakat is írnak, senkit nem zavar. Nem, ebbe ne a drog szót vegyétek észre, nem ez a lényege!:) Itt már cannabis városnévért kivágnak:D
 

DeletedUser

Vendég
megszoksz vagy megszöksz, nem fogok sírni mert nem káromkodhatsz nyakra főre...
 

DeletedUser8984

Vendég
Egyszer sem káromkodtam, még a supporttal sem!:) Mi nem is találkoztunk, és itt nem is hiszem, hogy fogunk, akkor miért is ez az együttérzés?:) Mellesleg örülök, hogy értetted, amit írtam!:D Pfúúú, a lényeget megtaláltad! Nem a káromkodás volt a mondanivalója. Drog mellé odaírtam a magyarázatot, nem gondoltam, hogy emellé is kell!
Kéne egy szerver ahová csak egy intelligencia teszt után lehet regisztrálni.

Hjaj, bírom azokat, akik írnak csak azért, hogy észrevegyék őket!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent