Új világ - szövetségi taglétszám

A szövetségek maximum létszáma

  • 50

    Szavazatok: 52 17,7%
  • 100

    Szavazatok: 83 28,2%
  • 200

    Szavazatok: 46 15,6%
  • 400

    Szavazatok: 35 11,9%
  • több

    Szavazatok: 78 26,5%

  • Összes szavazó
    294
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Itt azt is szem előtt kell tartani, hogy a jelenlegi állás szerint a szerver sebessége 3, míg az egységsebesség 2 lesz. Ez azt jelenti, hogy korlátlan esetén(vagy 400 körüli) nem lehet rendesen megvédeni a szövetséget. A távoliak nem fogják időben megkapni a kért védelmet.
Miután a szerver jelenlegi állása szerint nem a kezdőknek fog kedvezni(úgy értve akik még nem játszottak a játékkal), ezért nem biztos, hogy a nagy szövetségek lesznek előnyben, inkább a "tömörek", és kicsik.
 

DeletedUser1598

Vendég
A tér abszolút lesz... Aprócska csoportok szerveződnek a nagy szövetségeken belül, akik elég közel vannak egymás segítéséhez. Ez egy plusz hátrány... A szövetség nem lesz EGY egység
 

DeletedUser

Vendég
Több legyen! Olyan 500 vagy 600 körül lenne a legjobb, mert szeretnénk hatalmas szövetségeket alapitani! Könyebb lenne egy nagy szövetséget karbantartania a vezetőknek, mint sok-sok kicsit külön-külön átnézni.
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem szabunk limitet (vagy csak nagyon-nagyot), akkor, aki kis szövetséget szeretne magának, még mindig csinálhat
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem jobb egy kis szovetseg, mint egy nagy es a forumot is konnyebb hasznalni.
 

DeletedUser

Vendég
Hi

Minél kevesebb annál jobb :D Unalmassá teszi a játékot a nagy szövetség. szerintem Minél nagyobb a szövetség annál jelentéktelenebb az egyén játéka.
 

DeletedUser

Vendég
nagy limit mellet létezhetnek, kicsi, ámde erős, valamit nagy szövetségek is. Ez fordítva nem igaz.
 

DeletedUser

Vendég
Egyértelműen eldöntöttük, hogy mindegy mennyi a taglétszám, mindig vannak előnyök és hátrányok. Ez természetes. Most azt kéne végre kitalálni, hogy melyiknek van a legkevesebb hátránya.
(...)
1 előny, 1 hátrány mindkettőnél... Lehetne még hozzá írni pár dolgot...

1,-Nagyobb maximális taglétszám = kis aktivitású játékosok előnyben.
2,-Kisebb max. létszám = aktívabb játékosok előnyben.

1,-Nagyobb taglétszám = előny: nincs szükség hozzáértő toborzóra(ritka mint a fehér holló)
2,-Kisebb létszám = előny: nem megy rá egy foglalásnyi időd a levelek és a szövetségi fórum átolvasására.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem ugy 400 taggal már érünk valamit ugyhogy bele kell huznunk.
 

DeletedUser

Vendég
A 100 és a 400< versenye nagyon szoros. Vajon ki kerül fel a dobogó legfelső fokára? :)
 

DeletedUser619

Vendég
Több legyen! Olyan 500 vagy 600 körül lenne a legjobb, mert szeretnénk hatalmas szövetségeket alapitani! Könyebb lenne egy nagy szövetséget karbantartania a vezetőknek, mint sok-sok kicsit külön-külön átnézni.
Te mégis mennyit játszottál ilyen játékokkal?
 

DeletedUser

Vendég
Ha kettő közül választani kellene, akkor mindenképp a 100at mondom, de az én meglátásom továbbra is az 50. Úgy szinte egy új játék lenne az egész. :)
 

DeletedUser

Vendég
Hát...

Aki okos, az nem gyűjti össze a szerver összes kezdőjét, had csináljanak 500 fős egyesületeket, az az ő bajuk...
Ettől jó a játék, senki se egyforma...

Viszont nézzük azt is, hogy van egy Ranglista is... Emberek vagyunk, muszáj versenyeznünk :D Ha mindenki ugyanolyan esélyekkel indul, 100 fővel, akkor izgalmas lehet kiérdemelni a szerver 'legjobb szövetsége' címet :)
Remélem értitek, mire gondolok :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Nekem is az a véleményem, hogy a kisebb szövetségek sokkal átláthatóbbak, és nem utólsó sorban könnyebben megvéthetők!Tapasztalatból beszélek!!!:D

50 fő a legjobb:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én is a kisebb klánok pártján állok, sokkal inkább átfogható, megszervezhető, és válogatható.
De azért az is fontos szempont lenne, hogy mi is a játék célja? Ismerve az InnoGames-t, megint valami hatalmas, elnagyolt dolog, akárcsak klánháború. Mert ha ugyanaz a célja, és ugyanaz a szerver vége, akkor minél nagyobb, annál jobb, de 500-nál több semmiképpen.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

A szavazás 2010.08.15-én 18:00-kor lezárul. Addig adhatjátok le a voksotokat, ha még nem tettétek meg.

Dragonrk
 

DeletedUser1884

Vendég
Ez a szavazás így nem jó...

Nem sértés, de azok akik nem tudnak játszani többen vannak, és ők mind a nagy szövire voksolnak, akik pedig az orruknál messzeb látnak kicsit azok kevesebben vannak, ők mind 50-100ra szavaznak.

Legyen 50 fő a limit, teljesen megváltoztatná a játékélményt.
A játék lényege a versengés, a mega szövik eltorzítják a ranglistát, az 50 fős limitnél hatalmas élmény lenne a vesengés az első helyért.


Dragonrk, normális esetben örülnék, ha szavazásra bocsájtjátok a szerver beállításait, viszont most ez megint nem lesz jó, gondolom az adminok közül is mindenki 50re voksolna, buheráljátok meg a szavazást!:D
 

DeletedUser

Vendég
én inkább a 100 főre szavazok, az még nem tömeg klán, viszont még annál is nagy hangsúly maradna az aktivitáson, igaz akor szegény kezdőknek esélyük sincs még egy átlag szövibe se kerülni (de ez gyakran így van:D) én is az 50-100 főre voksolok, viszont tapasztalatból tudom hogy az utolsó napon voksolnak a legtöbben, úgyhogy még fordulhat a kocka ;):cool:
 

DeletedUser

Vendég
A kis létszámot részesitem előnyben,sokkal könnyebb személyes kapcsolatokat kialakitani ,igy eredményesebben lehet összehangolni mindent a szövetségen belül,a diplomáciai kapcsolatoknak is megnőne az értéke.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent