Új világ - szövetségi taglétszám

A szövetségek maximum létszáma

  • 50

    Szavazatok: 52 17,7%
  • 100

    Szavazatok: 83 28,2%
  • 200

    Szavazatok: 46 15,6%
  • 400

    Szavazatok: 35 11,9%
  • több

    Szavazatok: 78 26,5%

  • Összes szavazó
    294
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Dragonrk, normális esetben örülnék, ha szavazásra bocsájtjátok a szerver beállításait, viszont most ez megint nem lesz jó, gondolom az adminok közül is mindenki 50re voksolna, buheráljátok meg a szavazást!:D

Hülye ötleteim nekem is lennének. Számítson a szavazat a játékban töltött idővel arányosan (napi 1-2× 5-10 perc, kontra 8-10 on-line óra) :) A support könnyen kiszűrheti az egyes játékosok jelenlétét :) Mindjárt az 50 fős szövetséglétszám kerülne ki győztesen, úgy érzem :D

Na jó. Ez félig off volt. Bocs.
 

DeletedUser

Vendég
Taglétszám.

Szerintem az átláthatóság és irányítás terén a kis létszámú szövetség az ideális, ahogy sokan már ezt írtátok. Én vélemény szerint a 60-90 ember közöttit tartom az ideálisabbnak. Így én a 100-a szavazok, mert úgy is lesz lemorzsolódás.
 

DeletedUser

Vendég
Hát szerintem az 50 már nem nyerhet ezért akkor legyen 100 én úgyis egy kb 20 fős elitklánban leszek xD
-bocs ez off lett xD:):D:mad::(
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem a klánok legyenek korlátlan populációval bíró kis csoportok. Hiszen miért kéne megmonani, hogy egyik klánnak mennyi legyen. Főleg azoknak rossz, akik óriási klánokat szőnek. Végtelen. ~ ki tart velem?
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Bajnok!
Ha veszed a fáradságot és visszaolvasol, megérted, hogy miért szavazunk a kisebbre. Sok aspektusból leírtuk.
És NE írjátok: "lehet kisebb klánt is csinálni"
Ezt mi is tudjuk, de az nem ugyanaz, nem lesz egyforma esély továbbra sem.
 

DeletedUser

Vendég
hát ez már szoros, remélem még szavaznak páran a 100 fős létszámra:)
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól láttam a legfrissebb német világban 60 a limit. :)

Azt sem tartom kizártnak, hogy a németekhez csapódok, sajnos az angol nyelvű világokon nincs éjszakai bónusz. (Mondjuk a németek is csak 8 órát adnak többnyire.)


Végül is érettségiztem németből, így a játék "bonyolultságához" elegendő tudással bírok. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sajnálom de el kel mondjam:A nagy klánoknak is lehetnek megfontol vezetői, és hogyha van több vezetője a klánnak akkor egészen átlátható.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent