Áldás generálása

DeletedUser

Vendég
Tengeri vihar

Sziasztok kérdésem az lenne, hogy a tengeri vihar varázslatot hol és mikor kell alkalmazni. Egyik támadásomnál alkalmaztam és az én hajóimból pusztított el néhányat. Előre is köszönöm a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, az védekező varázslat. A rád érkező seregre varázslandó. A súgó Istenek oldaláról kiindulva (az egyes istenek képeire kattintva) valamennyi varázslatról olvashatsz részletesen.
 

DeletedUser

Vendég
george78: egyszerű a válasz, a béta szerveren játszol, ahol a szerver sebessége 2, vagyis minden értéket 2-vel fel kell szorozni.
Üdv!
Ami engem illet, én - SAJNOS - az alpha világban játszom. Ez - ha jól értelmezem - hátrányt jelent a sebességre nézve, mert nekem 9.szintű templomra 3,0 áldáspontot ad. Vagyis hátrányban vagyok azzal szemben, aki béta világban játszik! :mad::mad:
Mit érdemes ilyenkor tenni? Regisztráltassam magam a béta világban, vagy muszáj papnőt alkalamaznom?
Ez azért fontos, mert jelenleg kevesebb áldáspont generálódik, mintha másik világban lennék... :mad:
(remélem, nem veszik ezt OFF-nak)
 

DeletedUser

Vendég
Az Alpha az egy világ, a Beta az egy másik, semmi köze egyiknek a másikhoz.
 

DeletedUser

Vendég
nem, lények maradnak, áldás megy a levesbe

tévedés. anno cserélgettem a városaim közt az isteneket, attól függően, hogy épp melyikből mennyi nafta kellett. Ha figyeltem arra, hogy MINDEN istennek legyen még városa, akkor nem vesztettem egyetlen áldást sem.
 

DeletedUser

Vendég
Hát most veszítesz :DDD

Zola mondta jól: az áldáspontok eltűnnek az adott isten vonatkozásában, mindegy, hogy hány másik városban imádják még őt.
 

DeletedUser

Vendég
és ezt a hibát mé rakták bele???? kevéssé se logikus :(
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiba. Az isten megsértődik, ha csak egy templomát is átszenteled.
 

DeletedUser

Vendég
miért van az hogy ha két városban van ugyan az az isten és kérek egy áldást akkor az adott városra megkapom de a másik városnál is levonódik a pont. Tulajdonképpen ha sok városom van egy istennel akkor egy áldás rohadt sokba kerül nem ???:confused:
 

DeletedUser

Vendég
egyszerű, mert az nem külön külön raktározódik, hanem egy közösbe, de ezt már 100.000X leírtuk, szerintem ezen az oldalon is már 1X
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Athéné-nél az 5 véletlenszerű földi 1ség az lehet harci szekér vagy katapult is akár? (Persze ha már aktív a fejlesztéseknél) Esetleg mitológiai lény is?

Köszi!!! ;)
 

DeletedUser

Vendég
mitológiai lény nem, de ha nagy mákod van a többi igen
 

DeletedUser

Vendég
Ár-érték arányban még így is jobban megéri, mint Kentaurt vagy Pegazust gyúrni nem?
 

DeletedUser

Vendég
hát, attól függ.
Ha távol van valaki akkor kentaurokkal és pegazusokkal nem érsz sokat, támadásnál is jobban megéri az áldást használni mert olcsóbb de védésnél már igen
 

DeletedUser

Vendég
hát, attól függ.
Ha távol van valaki akkor kentaurokkal és pegazusokkal nem érsz sokat, támadásnál is jobban megéri az áldást használni mert olcsóbb de védésnél már igen

Jah, és a lényeg. Ilyenkor a szabadnépességből levonódik a hozzá szükséges ember? Tehát ha kapok 5 hoplitát, akkor -5 a szabad népességből?

Köszi!;)
 

DeletedUser

Vendég
mitológiai lény nem, de ha nagy mákod van a többi igen

Edem, csak az 1 lakost érő egységek jöhetnek védelmezőnél.
Lovas és szekér sose jön, még ha az 5-be bele is férne.

Általában 1:1:1:2, néha 1:1:3 arányban kapsz egységeket (véletlenszerűen kardforgató, íjász, parittyás, hoplita)
Más arányban 1:4, már nagyon ritkán jönnek. :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Akkor jöhet 5:0:0:0 arányban is :)
Velem még asszem csak négyes volt, de az is max. 1-2-szer.

De lovas és szekér akkor sem jön.
Bár lehet azért mert nem szoktam (magamon) olyan sokszor használni ezt az áldást.
 
Fent