Áldás generálása

DeletedUser

Vendég
Áldást a megépített templom ad, a mennyiségét növeli a templom szintje és a Főpapnő alkalmazása prémiummal.
 

Moira

Ex-CM
A fentiekhez annyit tennék hozzá, hogy mivel az áldás istenhez kötött, onnantól termeli csak a templom, hogy istent választottál.
Valamint, hogy istenszoborral is lehet növelni a regeneráció mértékét.
 

DeletedUser

Vendég
Az Isten szobor mennyivel növeli az áldástermelést? Én ezt nem találtam.
 

DeletedUser

Vendég
+20%-ot ad.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
4es szintű templomom van, 140 áldás pontom, de nem tudom beváltani, ha az ikonra kattintok.
Hogy lehet az áldást generálni ha megvan hozzá a szükséges pont?
 

DeletedUser

Vendég
Térkép módban kell a saját vagy a kiszemelt városra kattintani és azon belül van az "Isteni erő használata" választható parancsra.

Vagyis, ha Athéné bölcsesség varázslatát szeretnéd használni akkor NE a saját városodra kattintsál !!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszi a segítséget!
Elég hülye helyre rakták.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem feltétlenül. Vagyis ez a legbiztonságosabb megoldás a félrenyomás ellen.
Ha a templomra vagy az áldás ikonra kéne először menni akkor utána kellene térképen választani esetleg beírni valahova az adott célpont nevét/ elérési koordinátáit.
 

DeletedUser

Vendég
alapból hogy termelődik az áldás?óránként vagy szintenként?
 

DeletedUser

Vendég
Srácok ez valami vicc?

25-ös szinten 2x !annyi áldást termel a templom mint 6-os szinten?

Remélem elírás
 

DeletedUser

Vendég
Egész pontosan 23-asnál van dupla annyi mint 6-osnál.

istenikegytermels.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Egész pontosan 23-asnál van dupla annyi mint 6-osnál.

Egy dolgot még nem láttam sehol leírva, de tapasztaltam: mint látható amúgy a súgóban, az áldástermelésnél nincs megállás a 25. szintnél, pedig a templomot csak 25-ik szintig lehet építeni. Ennek oka, hogy a városokban lévő templomok szintje az áldástermeléskor összeadódnak, tehát nem városokra vonatkoznak (csak a lények kötődnek a városhoz). Közös lesz az áldástermelés értéke mindenhol. Tehát ha egyik városban van 12-es a másikban 6-os templomod, akkor annyit fog termelni mintha csak egy darab 18-as templomod lenne.
Tehát ha egyik városban gyártasz egy mitológiai lényt, akkor az a közös áldásból vonódik le, azaz mindegyik városnézetében kevesebb lesz az áldásod, elvégre mindegyik városban ugyanaz az áldás..
 

DeletedUser

Vendég
Az rendben van, hogy közös az áldás, mert játékoshoz kötődik.
Viszont ha úgy van ahogy írod(hogy a templomok szintje adódik össze és nem az áldás mennyisége), az még inkább csökkenti a templom-szint növelésének értelmét.
Nálam különböző Istent imádnak a városok, így nem tudom megitélni.
Remélem megnyugtat valaki, akinél ugyanazt az Istent imádják több városban.
 

DeletedUser

Vendég
Nem fognak megnyugtatni mivel az én már valahol olvastam, hogy ha pl. két Zeuszt templomod van (egyik 12-es, másik 6-os) akkor azok úgy termelik az áldást mintha 1 db 18-as templomod lenne (ahogy fentebb is elhangzott).
 

DeletedUser

Vendég
sajnos így van ,azonos isten esetében összeadja a templomok szintjét és annak megfelelően kapod az áldást plusz összesen lehet 500 áldásod. Míg külön istenek esetében nem így van és istenenként lehet 500 áldásod.
 

Moira

Ex-CM
Az áldás regenerálása nem egy lineárisan növekvő képlet. Ha valaki kételkedik benne, hogy a helyes értéket kapja, a konkrét esettel kapcsolatban kérddést intézhet a supporthoz, aki meg fogja vizsgálni az esetet. Képlet kiadására azonban nincs mód.
 
Fent