Áldás generálása

DeletedUser

Vendég
george78: egyszerű a válasz, a béta szerveren játszol, ahol a szerver sebessége 2, vagyis minden értéket 2-vel fel kell szorozni.
 

DeletedUser

Vendég
Az rendben van, hogy közös az áldás, mert játékoshoz kötődik.
Viszont ha úgy van ahogy írod(hogy a templomok szintje adódik össze és nem az áldás mennyisége), az még inkább csökkenti a templom-szint növelésének értelmét.
Nálam különböző Istent imádnak a városok, így nem tudom megitélni.
Remélem megnyugtat valaki, akinél ugyanazt az Istent imádják több városban.
Igazából sok városnál lesz jó szerintem. :) Amikor majd 10 helyen egy istent imádnak kimaxolt templomokban pl. :D
 

DeletedUser

Vendég
Én attól félek, ha megnézed a #14-es hsz-t, hogy esetleg őszesen 66 szintet fog számolni.

Továbbra is az a véleményem, reálisabb és hasznosabb lenne az áldáspontokat összeadni. Sőt, ha valaki több városban is egy istent imád, lemondva ezzel a többi isten segítségéről, azt jutalmazhatná az imádottja progresszíven növekedő áldásal.
 

DeletedUser

Vendég
Nemtudom, szerintem mondjuk nem fog megállni 66-os szintnél, hanem akkor már valami kerek értéknél.:D Nembeszélve arról, hogy akkor nincs értelme templomokat építeni egy idő után, mégis alap épület és nem választható mint a szobor, őrtorony, ilyesmik.:rolleyes:
Másik felét meg nem értem... imádhatsz több istent is és 4 isten mindegyikéhez van egy 500-as áldás tárad.

Utánanéztem és ezt találtam:
http://wiki.de.grepolis.com/wiki/Tempel
Itt 79-ig összeadja, de gondolom ennek nincs vége, a többiről egyszerűen nincs adat, meg gondolom a városokat is úgy foglalgatják és nem tudnak szintenként infót mondani. :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Arra gondolok, hogy most, ha van egy 20 as szintű templomod, az ad 4,5 áldáspontot.
Ha két 20 as szintű templomod van,ugyanazzal az istennel, akkor 6,3 at kapsz.
Tehát nem 9.0 et.
Így nem jutalmazza a játék azt, hogy több helyen imádod ugyan azt az istent, hanem bünteti.
Reális lenne: 2x20 as templom= 10.0 pont
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Én is pont ezt szeretném megtudni úgyhogy egy válasz 2 kérdést megold! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
sajnos így van ,azonos isten esetében összeadja a templomok szintjét és annak megfelelően kapod az áldást plusz összesen lehet 500 áldásod. Míg külön istenek esetében nem így van és istenenként lehet 500 áldásod.

Tehát ez azt jelenti, hogy nem templomonként, hanem istenenként ötszázas a limit áldásból? Ez alapvetően kérdőjelezi meg a formállogikai szabályokat!
Az azonban kétségtelenül jó kiegyenlítő mechanizmus, hogy a templomok mennyisége nem szorzatot, csak szintnövekedést eredményez.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor tehát érdemes több templomot tartani?
Ugyanazzal az istennel
Az én meglátásom szerint a második templommal olcsóbban tudok magasabb álldáspontot kicsikarni.
Jó látom?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Célszerűbb több istent imádni. Az ötödik városnál már választhatsz :)
 

DeletedUser

Vendég
Áldás visszavonása

Ha lehet akkor hogyan kell vissavonni a varázslatot mert véletlenül leromboltam a városfalamat és most tök nyomi lett:(
 

DeletedUser

Vendég
sajnos visszavonni nem lehet, más nem marad, csak hogy visszaépítsd azt az 1-3 szintet
varázslás elött nagyon oda kell figyelni, hogy kire mit küldesz, mert utána már késö a bánat
 

DeletedUser

Vendég
Isteni "varázslatot" nem lehet visszavonni, ezért jól meg kell gondolni, hogy kire és mit teszünk rá. Amennyiben leromboltad a faladat, akkor az egyedüli megoldás, hogy újra felépíted.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Héra elégedettség

Lehet egyszerre két Héra elégedettsog varázslatot kuldeni egy városra? Es akkor 100 százallékkal novekszik a termelés?
 

DeletedUser

Vendég
nem lehet, várnod kell, amíg letelik a hatása és csak azután varázsolhatsz újra ugyanazt ugyanarra a városra
 

DeletedUser

Vendég
Ha az 5 véletlenszerű egység varázslatot használnám, némi mázlival mitológiai lényt is kaphatnék?

Más: a katapultról nem találtam semmit. Feltételezem, hogy falrombolásra van.
Ha igen, akkor mire képes?
Vagy csak egy tetű lassú, viszont erős egység lenne?
Köszi.
 

DeletedUser

Vendég
Nem, mitológiai lényt nem kaphatsz.
A katapult használása támadáskor falrombolással jár. a szimulátor meg is mutatja mennyivel. A lassúság meg úgyse számít, ha másik szigetre mész pl foglalni és szállítóhajókat használsz.
 

DeletedUser

Vendég
A Védelmezö varázslattal csak kardost, íjászt, hoplitát és parittyást kapsz véletlenszerü arányban 5 egységet összesen. Egyébbként ha figyelmesen megnézed az ikonját, ez a négyfajta egység található rajta.
 

DeletedUser

Vendég
Aldas

Ha két városomban ugyanaz az isten van és az eggyik istent megváltoztatom akkor a másik városomban ahol meghagyom az isten ott is elvesznek a lények meg az áldás?
 
Fent