Visszajelzések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Én tapasztalatból mondtam, hogy el lehet kerülni a veszteséget. Támadó egységekkel napok óta járom a közeli városokat, és nem esett el belőlük egy sem.
Tény, hogy alig hoznak valamit (nem feltétlen csak a bányák miatt, a teherbírásuk is rossz nagyon), de ha már vannak, legalább azt a kis pluszt termelik - mégis több, mintha otthon ülnének (éjszakai bónusz idején ők is erőt növelnek).
 

DeletedUser

Vendég
Itélkezünk mielőt ismeretre tennénk szert !

1.Van normális kereskelem,én 600 pontnál felépítettem a piacot,nem nagy ügy.

2.Neked mi a normális?Gondolom ikariamon megszoktad hogy az inaktívokat,a kicsiket meg a nulla katonával rendelkezőket támadod.Én személy szerint majdnem minden szigetemen lévő játékosból farmot csináltam,kivéve a szöviseket.Nem tudom ez nálad hogy van.

3.Az ikariamban max 11 várost lehet alapítani,mert a 12.-hez akkora raktár kéne,amit nem lehet felépíteni.Itt ellenben nincs max faluszám,és az elején nem is fontos a 2. falu.

Uff,beszéltem.

1.Nagyon ügyes vagy ha 600 pontnál már piacod van, a gond, ha velem egyszerre indultál volna egy szigeten, nem tudom ki kit farmolna, ha te a piacra gyurtál !!! Tippem azért lenne.

2.Ikariant megnéztem (kb 2 hét) nálam nem nyert, travianban elég széppen haladtam aki ott játszott talán emlékszik (ugyanezzel a névvel játszottam) .
Talán elég konkurencia eme játéknak az is, és a jó dolgok egynémelyikét onnan is át lehetett volna menteni. (pl. éjszakai bónusz melőzése) szerintem baromság. A harcászati játékok stratégijájához hozzátartozik az éjszakai meglepi is. -gondolom én. arrol nem is beszélve hogy mivel nincs napali bónusz igy egyoldalu is !

3.Kiváncsi leszek hogyan fogunk több száz falut kezelni egy idő után, szerintem egy ésszerü kezelhetőségü faluszám (kb. 50 szerintem elégséges lenne) után már nem olyan élvezetes a játék ha a játék arrol szol hogy kényszerüségböll többszáz falut kell kezelnem ha a topp játékosok között szeretnék lenni.

És végül hol a játék vége? mi a cél? mikor lesz vége ?-ha az unokánk fogja irányitani a mi általunk kezdett játékot ???!
Kérdések amire nem tudom a választ, remélem még azelőt megtudom mielőt megunom a játékot.
 

DeletedUser

Vendég
Épp ez a probléma a kh-val meg a grepolis-szal is valószínűleg... rengeteg falu lesz... számomra a travi az leginkább kiegyensúlyozott játék minden szempontból, bár ott is vannak logikátlanságok, de legalább emberi időn belül elérhető a cél, és pontosan tudjuk mi az, nem kell hozzá több száz falu, nem is lehet. Akinek egy normál szerveren 40-nél több faluja van, annak a serege látja kárát ennek, hacsak nem tömik persze.
Mindazonáltal a legjobb, leginkább átgondolt játékokat az InnoGames adja ki, tényleg gyakran és folyamatosan fejleszt, még nem ment el arra, amerre a GF már rég... de mégis valahogy túl nagyot, túl monumentálisat akarnak egyszerre, holott a kevesebb több lenne.
Kh-n nemrég ért véget az egyik német szerver, a legelső játékosnak 12 ezer (!) faluja volt. Hányan vitték azt a fiókot, és milyen életük volt? A 100 is sok véleményem szerint, főként ha akció van... egyik felét fejleszteni kell még, másik felénél anyagokat, katonákat csoportosítani, közben átgondolni a támadásokat... kész adminisztrációs káosz. Főként ha még klánvezér is vagy... Itt is nagyon könnyű új várost szerezni, és később még könnyebb lesz, de kicsi talán jobban van szabályozva, mint kh-n. Bár túlzásba nem vitték itt sem...

A cél gondolom ugyanaz mint kh-n... de majd meglátjuk.
Ez csak egy személyes vélemény, egyet lehet érteni, meg nem is, de megváltozni nagyon nehezen fog, mivel a több éves tapasztalat ezt mutatja számomra...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent