városalapitás

DeletedUser

Vendég
Hello,

az volna a kérdésem, hogy miután megalapitottam egy várost, hogy lehet törölni?
 

DeletedUser

Vendég
Az lenne a kérdés,hogy ha foglalják a várost,de közben elindult a kolonizációs hajó.A város elfoglalása után mi lesz a hajóval?Megy tovább a klonizáció,vagy eltűnik a hajó?
 

DeletedUser1598

Vendég
Ha más elindította már a gyarmatosítóhajóját, akkor te ezt nem teheted már meg. Így nincs soha ütközés
 

DeletedUser

Vendég
Az egyik szövetségi társam városát foglalják,de Ő már elindított egy kolonizációs hajót,hogy nyugodtabb vizekre evezzen onnan.Ezért kérdeztem,hogy a hajójával mi lesz ha elfoglalják a városát.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy ha egy üres szigeten akarok új várost alapítani, akkor megjelennek-e majd falvak?
 

DeletedUser1598

Vendég
Nem, nem jelennek meg. Azok csak azokon vannak, ahová az újonnan regisztrált játékosok kerülnek, értem ezeket a "zöldszászlós, szigetközepi" falvakra....
 

DeletedUser

Vendég
Várható volt... Akkor nem is érdemes ilyen szigetre költözni. Vagy van előnye?
 

DeletedUser

Vendég
Város

sziasztok!!

az lenne a kérdésem,hogy most csak én vok hüle vagy tényleg kapta ingyen helytartót,mert és nem kértem semmit prériumi aranyért. de én nem is vásároltam prériumot.
ezt az üzenetet azért ide írtam,lehet hogy nem ezért ,de lehet,na mindegy elmondom.most alapítottam meg a 3. városom,és lehet hogy ezért kaptam a helytartót??

ha valaki tud választ adni, azt nagyon megköszönném!!


Üdv.:NULL
 

DeletedUser

Vendég
a télünnepi hibákért kaptad "kárpótlásul", de ez ki van írva a kezdőlapon is
 

DeletedUser6273

Vendég
Város alapítás

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a városalapítással kapcsoltban.
Nem vagyok szakértője ennek a témának, azért is kérdezem.
A város alapításnál küldött katonák elvesznek vagy mi történik velük?
Tudjátok ez lesz az első városalapításom.

Előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Amit elküldesz katonát, az megmarad (hacsak el nem foglalják a városodat, bár bízzunk benne, hogy ez nem történik meg), a gyarmatosító hajó mindig eltűnik ha a foglalás/alapítás befejeződött.
A többi egység megmarad, de ott maradnak támogatóként abban a városban.
Ha vissza akarod hívni őket azt az agórában teheted meg.
(a régi városodnál a "kívül" fülnél, az új városodnál meg a "védelem" fülnél --- alapból ezt nyitja meg)
 
Fent