városalapitás

DeletedUser

Vendég
ha a saját szigeteden szeretnél új várost,akkoris kell gyarmatosító hajó,
nem elég csak kifejleszteni?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Tudna vki segíteni nekem?
Kiváltottam a hódítást, de nem kijelölt várost sztnék alapítani, hanem elfoglalni egy várost, kirobbantom a felkelést, eltelik a 12 óra és itt megtorpanok! Előre is kösz!
 

DeletedUser

Vendég
Az első 12 óra(az ikon kék) letelte után kell odaérni a gyarmatosító hajóval, erre szintén 12 órád van(piros az ikon). Ekkor, ha bejutsz, azaz legyőzöl minden ellenfelet anélkül, hogy a gy.hajód elpusztulna, akkor tiéd a város.
 

DeletedUser

Vendég
Még zajlott a felkelés, volt 1 óra 30 percem gyarm,.hajó, száll.hajó, biremmával támadtam, lefarmoltam és vissza jött a csapatom. Nem értem akkor miért nem foglaltam el a várost?
 

DeletedUser

Vendég
Második 12 órában, lángolt az ikon, ha minden igaz a kulturális szintem: 2.
 

DeletedUser

Vendég
2-es kultúrszinten 2 városod lehet.
A 3. hoz hármas kell
 

DeletedUser

Vendég
alapítás

Sziasztok!

Az új város alapítása hogy zajlik, pl egy másik szigeten? Kell gyarmatosító hajó azt kalap-kabát?:) Elég a kettes kult. szint?
 

DeletedUser

Vendég
Súgó, Fórum és kalap-kabát. Ennyire ne legyetek már lusták...
 

DeletedUser

Vendég
Súgó, Fórum és kalap-kabát. Ennyire ne legyetek már lusták...

már próbáltam és se a városalapítás címszó alatt se a gyarmatosítás alatt se alapítás alatt nem talált semmit, nem lustaságból írtam ide hanem azért mert nem találom sehol
 

DeletedUser

Vendég
alapítás

igen ezeket láttam és akkor is ezt kell csinálni ha olyan várost akarok elfoglalni ami még senkié se?
pl.: mellettem a szigeten csak ilyen foglalásra váró városok vannak, és nincs gazdájuk
 

DeletedUser

Vendég
Bandybaa által linkelt leírás is kitér a te kérdésedre.
Shruikan mondta:
Mi a különbség a kolonizálás és a hódítás között? Kolonizálás, azaz új város létrehozása, ezt a térképen kalapáccsal jelölt városoknál tudod megtenni, ide nem kell sereget küldened, elég a Felfedezőhajó. Hódítás, más játékos városának az elszedését jelenti, amit csak nagy sereggel tudsz megtenni. Inaktív városokat(Szürke zászlóval jelölt) is csak Meghódítani tudod.

Tehát ugyanaz a követelménye, mint a sima hódításnak.

Ha várost akarsz alapítani: Város alapítás

Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
foglalás kérdés

Sziasztok.
Gamma világban szeretnék foglalni.Azt nem értem,hogy ha kirobbantom a felkelést,akkor ha támogatni küldöm a csapatokat az első 12 órán belül,akkor a külső behatásoktól védi a kiszemelt várost az én javamra,vagy még azt segítem akié a város éppen?
Olvasgattam a fórumot de erre irányuló témát nem találtam.

A válaszotokat előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Az első tizenkét órában (tehát amíg a kék háttéren nem túl harcos ököl látható a külső felkelések számára fenntartott pixeleken) ha támogatni küldesz, akkor a magad javára, másokkal szemben véded. Ha akarod.

Ha elég aktív a foglalandó város tulajdonosa, akkor érdemes már ebben a tizenkét órában is támadni, egyrészt azért, hogy ne tudjon sereget képezni a foglalásig, másrészt pedig azért, hogy az egyéb helyről - szövetségétől - apránként érkező támogatásokkal ne egyszerre találkozz szembe :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a gyors és teljeskörű választ.

Jó játékot.
 
Fent