Város alapítás...

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Nekem is ugyanez a problémám, mindenem megvan, ami a foglaláshoz kell, ez lenne az 5. városom, tegnap foglaltam be szintén egy szellemvárost, az már az enyém. Most meg azt írja ki, hogy nincs elég egység a városban és nem enged elindulni. Azt nem tudom, hogy az 5. város foglalásához hány kultúrapontra van szükség, nekem 5 kultúrapontom van, lehet, hogy az nem elég?
 

DeletedUser

Vendég
alapitás

Szeva,rájöttem mi a baj,nincs 170 emberem.de a tanya szintem max,ilyenkor mit lehet csinálni?
 

DeletedUser

Vendég
Azt a hajót meg is kell építened, nem csak kifejleszteni. Ölj meg egységeket, ha nincs rá elég szabad lakosságod.
 

DeletedUser

Vendég
rendben van de még azt áruld el,hogyan öljem meg a saját katonáimat?
 

DeletedUser

Vendég
elküldöd valahova támogatni, vagy támogatsz egy kis poliszt ahol nincsen sok embere és megtámadod, vagy barbár falvak ellen is lehet veszteni
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Nekem is ugyanez a problémám, mindenem megvan, ami a foglaláshoz kell, ez lenne az 5. városom, tegnap foglaltam be szintén egy szellemvárost, az már az enyém. Most meg azt írja ki, hogy nincs elég egység a városban és nem enged elindulni. Azt nem tudom, hogy az 5. város foglalásához hány kultúrapontra van szükség, nekem 5 kultúrapontom van, lehet, hogy az nem elég?


Ha jól számoltam 18 kultúra pont kell az ötödik városhoz.
 

DeletedUser

Vendég
Kössz a segitséget! Sikerült alapitanom várost,végre.
 

DeletedUser3544

Vendég
Sziasztok!
Ha megalapítom a 2.városom, arra is van kezdőkvédelme? (5 nap - Epsilon szerveren).
 

DeletedUser

Vendég
Nincs. A kezdővédelem kizárólag a regisztrációt követő első napokban jár egy játékosnak.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!Miért nem tudok új várost alapítani?:(Van gyarmatosító hajóm,de amikor indítani akarom azt írja nincs elég egység a városban.Segítsetek légyszi!Köszönöm!!
 

DeletedUser

Vendég
Biztos, hogy van gyarmatosító hajód? Gyártottál? Ott hullámzik a nagy sárga csónak a kikötődben, amikor rákattintasz a városképre? (hányadszorra kérdezzük ezt már meg különböző formában? Hányadszorra "ja, tényleg, nem!" a válasz?)
 

DeletedUser

Vendég
Az lenne a kérdése ha új várost kolonizálok és nem egy másik játékostól veszem el a városát, akkor az a város milyen szintű épületekkel indul alapban?
 

DeletedUser

Vendég
Egy kb. 750 pontos várost kapsz, ha megalapítottad, hogy miképpen néz ki az összetétel, azt most nem tudom neked pontosan megmondani.
 

DeletedUser

Vendég
15-ös bányák, 10-es szenátus a többit nem tudom, sosem alapítottam még várost:(
 
Fent