Télünnepi béke

DeletedUser

Vendég
A télünnepi béke idején a gépi falvak sarcolása megengedett?:)
 

DeletedUser

Vendég
Az igen.
Legalábbis tavaly én még tudtam farmolni a béke alatt is :)
 

DeletedUser

Vendég
Azt továbbra is engedni fogja a rendszer, csak játékos nem tud játékost megtámadni.
 

DeletedUser5451

Vendég
És azt lehet már tudni, hogy mettől meddig fog tartani ez a békeidő?
 

DeletedUser6544

Vendég
2011. december 24. 18:00 - 2011. december 26. 23:00
2011. december 31. 12:00 - 2012. január 1. 18:00
 

DeletedUser1598

Vendég
Könyörgök:) Pl. pont téged nem úgy ismerlek, mint egy kezdő játékos... Ha NEM LEHET TÁMADNI, akkor a válasz egyértelmű, nem?
 

DeletedUser

Vendég
Már hogyan volna egyértelmű?
Ha benyomod a szabadságmódot (tételezzük fel, a példa kedvéért), akkor nem tudsz támadni, igaz?
Kivéve szellemvárost.

Tehát a kérdés újra, lehetőleg konkrét választ várva: szellemvárost lehet-e támadni béke alatt?
 

DeletedUser

Vendég
Szellemvárost (ha minden igaz) lehet támadni. Lehet támadni és elfoglalni az NPC falvakat. Lehet nyersanyagot begyűjteni az NPC falvakból.
 

DeletedUser1598

Vendég
De akkor ezt is írják le, ne csak azt, hogy a harcok föl lesznek függesztve...
 

DeletedUser

Vendég
Ennyit tudunk írni, mást nem. Mi sem kapunk róla több információt, amit meg kiderítünk, azt mindenivel megosztjuk.
 

DeletedUser

Vendég


Eszerint a mai napon 18:00 előtt indított és a holnapi nap (24-e) 18 óra előtt érkező gyarmatosítóhajók normálisan viselkednek.

Én most két gyarmit indítottam, az egyiket fél 6 előtt pár perccel, a másikat 6 előtt fél perccel. Ez utóbbinak menetideje 27 perc volt, annak rendje és módja szerint megérkezett, viszont a másik, ami negyed 10-kor csapódott az üres városba, visszajött azzal az üzenettel, hogy békeidőben látogatam el a városba!
Kérdem én miért???? Korábban indultam, mint 18 óra, korábban érkeztem, mint 24-e 18 óra!!!
Akkor miért békében látogattam el a városba???

Én nem értem, hogy miért kell félreinformálni az embereket minden évben?:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Ennyit tudunk írni, mást nem. Mi sem kapunk róla több információt, amit meg kiderítünk, azt mindenivel megosztjuk.

Valamit nagyon rosszul tudtatok, vagy nálam valami ronda bug volt.
Ha ez utóbbi, akkor jóvátételt kérek :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól tudom a gyarmathajó a békeidő elkezdése előtt 24 órával már visszafordul.
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól tudom a gyarmathajó a békeidő elkezdése előtt 24 órával már visszafordul.


Igen, én is így tudtam. Békeidő 24-én 18:00-kor keztődik.
Én a gyarmit 23-án fél 6 körül imdítottam és 23-ám negyed 10 körül (este) ért be. tehát közel sem volt a béke időszakához.

Mint fönn olvasható: 23-án 18:00-ig lehet gyramit indítani, ami 24-én 18
:00-ig meg kell hogy érkezzen, mert utána már béke ven.
Az én gyarmim ezeknek eleget tett.

A másik gyarmim, indult hat óra előtt fél perccel és fél ór múlva érkezett. Rendben el is foglaltam a várost.

Semi olyasmiről nem volt szó, hogy 23-án mondjuk 21:00-tól nem érhet be gyarmi.. De az sem igaz, ami logikus lenne, hogy 23-ám 18:00-tól nem lehet gyarminak megérkeznie, hiszen a másik hajóm beért 18:00 után.

Na, szóval magyarázatot kérek!
 
Fent