Támadási pontlimit

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Előbb-utóbb bevezetik a morált(Harci szellem néven), azzal megoldódik a problémád.
Ne keverjük bele a való életet, és főleg ne minősítsük más "kultúráját"! A játék fontos stratégiai eleme, a másik fejlődésének akadályozása.
Más szóval: ez a játék CÉLJA !
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözletem!

Vannak játékosok, akik később lépnek be, mégis arra a szigetre kerülnek, ahol már más játékos, sokat fejlődhetett. Illetve vannak olyan játékosok, akik csak kedvtelésből a legkisebb tagokat támadják (oda építenek új várost), pedig már nekik több ezer pontjuk van.

Ezért arra gondoltam, hogy egy pontlimitet be kellene vezetni, hogy egy fejlett játékos ne támadhasson meg egy kis játékost. Ezt nagyjából úgy képzeltem el, hogy a játékos a saját pontszámához viszonyítva, csak a saját pontszáma felét, birtokló játékost támadhatna meg minimum. Ez természetesen felfelé is igaz lenne, hogy a kicsik se tudjanak összefogni a nagyjátékos ellen.
Érthetőbben:
Ha egy játékosnak van 10000 pontja, az 5000 pontos játékost támadhatna minimum. És így a kezdő 5000 pont alatti játékosok biztonságban vannak, ezen játékos ellen.
Azért mert béééna vagy nem kell mindenkit magadhoz butítani . Tanulj meg inkább játszani és ne akard elrontani ezt a játékot
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Lassan elvi kérdést csináltok ebből az egészből.Itt politikának nincs helye.Ne vonjuk be a drága hazánkat és ne szidjuk a tagokat.Egyszerű kérdésből elvi kérdést csináltatok.Pedig egyszerű válasz kellett volna kapjon rá.Ez még mindig egy játék és tudni kell vesziteni és méltosággal elhagyni a csatateret!!
 

DeletedUser

Vendég
Azért mert béééna vagy nem kell mindenkit magadhoz butítani . Tanulj meg inkább játszani és ne akard elrontani ezt a játékot

Én a játék fejlődése mellett vagyok! Ezért próbálom ötletekkel feldobni egy kicsit. Sajnos a te fejődéseden nem tudok segíteni! Az üzeneted mutatja a mentális szintedet is. Szívesen segítenék ezen is de nem tudok, csak annyit tudnék neked javasolni, hogy mélyedj el egy pár könyvben (lehetőleg ne képregény legyen)! És tanulj meg kultúráltan beszélni!
 

DeletedUser

Vendég
Én meg amondó vagyok, hogy a téma eltért a tárgytól. Mindenki kifejthette a véleményét, pozitív és negatív oldalait is láthattuk a dolognak.
Egyelőre nem lesz olyan bevezetve, hogy kontrolláljuk a támadásokat. A játék szövetségekre épül fel, egy erős szövetség megtudja védeni a kisebb játékosokat, amíg azok megerősödnek.

Ami lemaradt: A kezdeti védelem jelenleg napban van meghatározva. A város pontszáma nem hadserege erejét mutatja meg. 5000-6000 pontos várossal jelenleg is lehetséges akár 13000 pontos város elfoglalása.

A fórumot zárom, az ötlet stand by üzemmódba váltott.(tehát nem kell neki újabb topic)

Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent