Támadás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Ma lett frissítve a játék új verzióra, azóta van ez így.
Szerintem nem rossz. hogy a gépi faluk fosztásáról, meg erösítéséröl a jelentéseket külön mappában láthatom.
Én eddig is rögtön töröltem öket, mert nem fontosak :)
 

DeletedUser

Vendég
Ok, de hol???
Én kb. fél órája nem láttam egyetlen csata jelentést sem! A jelentések mellett nem jelenik meg az eddigi szokásos felkiáltó jel sem, amikor beérnek a csapatok!!
Csak onnan tudom, hogy volt valami, ha rákattintok a visszatérő csapat melletti ikonra, és kijelzi, mennyi nyersanyagot hoznak!

Tehát a kérdés: hová tűntek a jelentések??? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Jelentések menün belül a Fosztogatások pont alatt vannak a farm falvak elleni támadások.
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem teljesen jó.
Én szeretném tudni, hogy melyik egységem mennyi erőt emel és milyen összeállítású sereget hoz haza. Ez sajnos nem látszik és nekem kel itt sakkozni.
 

DeletedUser

Vendég
nem , nem tudod. sajnos.
ha uton vannak hazafele, akkor rakattintva a vissztero csapatokra akkor meg lathatod, de ha mar hazaertek akkor mar csak azt lathatod hogy osszesen mennyit vittek, azt hogy milyen aranyban kaptal nyersit azt mar nem.
 

DeletedUser

Vendég
És azt sem látom, hogy mennyi volt a seregek összkapacitása, vagyis mennyit lehetett volna elhozni, ha a faluban lévő nyersanyag mennyisége elegendő! :(((

Nem lehetne visszaállítani a régi rendszert???!!!
 

DeletedUser1438

Vendég
Kezdeti védelem

Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy , hogyan lehetséges az, hogy kezdeti védelem alatt 2x is megtámadtak?
Ma kaptam a szerver információt, hogy mostantól nem állok kezdeti védelem alatt. Ehhez képest tegnap is és 3napja is megtámadtak. Akkor ez most hogy is van?
 

DeletedUser

Vendég
Kezdeti védelem Gamma szerveren 5 nap. Ha ez letelik, onnantól tudnak támadni. Lehetséges, hogy a kikapcsolt oktatómódot bekapcsoltad, azért kaptad azt az üzenetet.
 

DeletedUser1438

Vendég
Hm. Ez lehet. De max véletlen kapcsolhattam ki. Mindenesetre köszönöm a választ. Így már mindent értek.:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent