szabi mód

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok..régi foglalási rend...ha vkit támadnak...és benn van már a gyarmi a városban....de viszont mielőtt véget érne a város foglalása 2-3 órával bekapcsol a szabadság mód....akkor mi történik a várossal????...:confused:
 

DeletedUser

Vendég
100%-ig nem vagyok benne biztos, de szerintem ilyen nem lehet. Új foglalási rend esetében biztosan nem. A szabadságmód úgy működik, hogy amikor aktivizálódna, akkor a város már nem támadható. Tehát szerintem ha bekapcsolta szabadságmód van, akkor gyarmatosítóhajót nem tud indítani az ellenfeled, ha az "belelóg" a szabimódba.
 

DeletedUser

Vendég
a helyzet az hogy a szabi módot mivel én még nem voltam nem nagyon tudom...de azt hiszem két nap amíg aktiválódik...ma este lesz 7-kor az aktiválás..viszont...már a támadások napok óta tartanak...és az egyik városban amiben már bent van a gyarmi a foglalási idő vége kívül esik a szabi mód kezdetén....vagyis előbb lesz az illető szabi módban mint ahogy a város foglalása lejár....és az a kérdés ugye hogy mi lesz ilyenkor a várossal???...:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Megkérdeztem nálamnál jóval tapasztaltabb játékost, és azt mondja, hogy ebben az esetben akinek a gyarmija benn van a városban, övé lesz a város. Ha a szabadságmód kezdetéig ki tudjátok ütni a gyarmit, akkor a város megmarad. A szabadságmód aktivizálódásának időpontjáig támadható a város.
 

DeletedUser

Vendég
ez nem jó hír....nagyon szépen köszönöm a választ...:)
 

DeletedUser9302

Vendég
Nos szerintem, de nem 100, egy ostrom legutóbbi értesülésem szerint 24 óra max.
A szabadságmód legutóbbiak szerint 2 nap tehát így egy esetleges foglalás nem kikerülhető, hacsak nem előtte két nappal jelölöd be :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!Ezzel a témával lenne kapcsoatos a kérédsem.Még pedig az,hogy ha vallakinek lejárt a szabi módja,mert már nincs több szabija akkor mennyi az az idő mikor szellemmé válhat a játékos?Köszönöm a választ előre is.
 

DeletedUser

Vendég
Szia Indián 82!
Amikor valakinek lejár a szabadsága, és utána nem lép be, akkor 2 hét kb. míg szellemmé válik. Amennyiben aktív prémiummal rendelkezik, ez az idő 4 hét.
 

DeletedUser102

Vendég
Hogy is van ez ???Be irom a szabi módot erre a egész ellenség támadni kezdi a városaimat kém ki zárt:Tehát a MAGYAR VEZTÉS KI ADTTA AZ IFORMÁCIÓT JOG TALANUL:EZÉRT FEL FOGOM JELENTENI A VEZETÉST MEG A GREPÓT IS HOGY MEG ENGEDIK HOGY ILYEN VEZETŐSÉG DOLGOZZON ITT????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

DeletedUser

Vendég
Szia Inaska!

Azért ekkora blődségeket nem kellene írnod! Mindig a legegyszerűbb kívűlálló okokra fogni dolgokat. Amennyiben szabadság módot aktiváltál, azzal nem kerültél hátrányba. A kémet soha nem tudod kizárni, addig míg nem egyszemélyes szövetségben vagy. Mi oka lenne bárkinek is arra, hogy információt adjon ki rólad? Nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy ez alapján a stat alapján bárki azt a következtetést szűrje le, hogy nem aktív a tag:
http://hu.grepostats.com/world/hu18/player/6974/history
Persze lehet, hogy másik szerverre gondoltál. Viszont bizonyítékok nélkül vádaskodni....
 

DeletedUser102

Vendég
Nem kéne neked butaságokat irni:A stat egy nap utn mutattja ha nincs fent valaki nem 1-2 óra után Tehát nem kérek a ki oktatásból Más szövi társaim is jártak igy :tehát várom a ki vizsgálását az ügynek De semmi reményem mert itt mindent szeretnek el tusolni egy pár szövinek :Le irjam melyek azok????

Ja mi okaha a különböző szövknek vannak bizonyos helyen barátai aki iformációkat ad ki ilyen egyszerű:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nézd meg a statisztikát amit belinkeltem! Az alapján az elmúlt 1 hónapban 2 azaz kettő darab védőpontot kaptál, támadópontot 0-t, nem építettél semmit. 1 hónap alatt! Ez mire utal ha nem arra, hogy inaktív vagy? Azt is mondd még el, milyen hátrány ér téged amiatt, hogy a szabadságmód aktiválása után megtámadtak? Nyugodtan mondd el kinek és hol vannak barátai! De könyörgöm érvelj, ne vádaskodj! Amennyiben meg nincs bizonyítékod, akkor ne írj ilyeneket. Ha pedig van, ott az ügyfélszolgálati rendszer és keresd meg a supportot, biztosan kivizsgálják. A pí szerverről van egyáltalán szó?
 

DeletedUser9645

Vendég
Hogy is van ez ???Be irom a szabi módot erre a egész ellenség támadni kezdi a városaimat kém ki zárt:Tehát a MAGYAR VEZTÉS KI ADTTA AZ IFORMÁCIÓT JOG TALANUL:EZÉRT FEL FOGOM JELENTENI A VEZETÉST MEG A GREPÓT IS HOGY MEG ENGEDIK HOGY ILYEN VEZETŐSÉG DOLGOZZON ITT????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Inaska, ez csak gyerekes vádaskodás amit írtál, most őszintén, minek adnák ki hogy berakod a szabiadság módot?
Inkább ők is olvassák a fórumot!
Szóval ne vádaskodj oktalanul, ha lehet!

A Stats pedig nem hazudik, ez van.
Szóval ennyit erről :eek:
 

DeletedUser102

Vendég
tehát le irom snem érdelel mi volt előtte mert napi 6-8 támadás kaptam volamikor egyetse egy hónap alatt meg védekeztem meg majdnem minden városom max Nagy tévdés valamelyik nap kaptam meg a nap védője el ismerést akkor miről is beszélünk mert én achilles szerveről beszélek tehát ne keverjük a dolgokat:Le irtam értelmesen alig volt támadásom :Be irtam a szabit s rá 1-2 ra múlva ami soha nem volt 103 támadást kaptam:remélem érthető Szabin én 4 éve nem voltam most szembesültem hogy milyen hibás a szabadság mód ami tönkre vágja a játékot s ez eddig mért nem lett jelezve ki javitva kérdezem a Geró vezetőséget????????????????????,Tehát ha én szabi módott kérek azzonnal meg kapjam s engem ne tudjanak támadni de én se senki? Tehát aki szabira megy védje be 120 városát totál mert két nap alaat el is tuják foglalni 24 óra alatt igaz??Igy bütetteve van az a játékos aki el mer menni szabira :tönkre vágva igy a játék Ha nem tesznek ez ellen valamit be fejezem 4 év utá:(
 

DeletedUser102

Vendég
Miről beszélsz nem érte dream hgy lehetel ilyen naiv az ellen hol ovasta bár hol hogy én szabira megyek szinte még a szövi tagoknak sem irtam mert hirtelen el kellett utazni:Másik meg hogy nem adják ki a bizonyos szövi tagoknak az értelüséket te ezt el tudod hinni:Akkor te nem itt élsz hány panasz ment már itt hogy sok szövetséges sok mindent meg tud dolgokról:????Honan tudod vagy ugye nem is gondolod hogy hány ember játszik más több fiókakal is ugye Be lehet bizonyitani mert igen kevés játékos bukott még le:(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Inaska! Gondolkozz már kicsit! Hihetetlen, hogy 4 éve játszol és ilyen "remek" ötletekkel állsz elő! Mit gondolsz miért van az, hogy 48 óra kell ahhoz, hogy a szabadságmód aktiválódjon? Képzeld el, hogy foglalni akarsz valakit. A gyarmid már csak 20 mp-re van a várostól és a támadott fél látja, hogy semmi esélye. Ekkor elegánsan nyom egy szabi módot, és megoldódott minden problémája. Azt hiszem a falat kaparnád, és ennél cifrábbakat irnál. El kell olvasni a szabadság aktiválásának feltételeit, menetét és akkor nem ér ilyen meglepetés. Tehát nem fröcsögni kell, és butaságokat irogatni, hanem picit tájékozódni. A vádaskodásod meg mindaddig egy sértett, felkészületlen és dühös ember kisstílű bosszúja, míg bizonyítékokat nem társz fel.
 

DeletedUser102

Vendég
Nem kel itt nekm magyarázni világos Okko mard s jászál h ha neked igy jó a szabi :(
 

DeletedUser102

Vendég
meg ki kérem magamnak az ilyen hangot mit képzelsz magadról ki vagy te Fröcsögni te szoktál de nem én Villágos s ne sérteges:(
 

DeletedUser102

Vendég
tehát javasoljál valamit ha olyan okos vagy mert ez igy nem jó :betolnak egy városodba 50 szárazföldit meg 100 birkát s te nem tudod ki ütni:Leggalább a támadásit hagynának meg:Mit szolná hozzá ha te igy elveszitenél 20 várost mert én annyit fogok mert 1-2 órán belül meg indultak a támadások:S szövivel ne gyere ha nem vagyok gép előőt a szövi mit tud segiteni:)Hisz ezért megyek szabira:(
 

DeletedUser8461

Vendég
Inaska,

gg-nek igaza van, a hangnemed nem megfelelő itt. Nekem is volt egy vitám veled tavaly a forge of empires fórumán, ahol ugyan ez játszódott le, a figyelmetlenség következtében.

Kérlek fogadd el, hogy ezek a játék szabályai, és figyelmesebben olvasd el a kattintás előtti szövegeket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent