Requiem

DeletedUser

Vendég
Hát én azt néztem, hogy az angoloknál is be lesz vezetve (sajnos) a 2.0 mindenhol.
Gyanítom ez vonatkozik a publikus bétára is.
 

DeletedUser

Vendég
Publikus bétán biztos, hogy 2.0 lesz teljesen. Ha végiggondolod, az a tesztelésre van, de ha sehol nincs 1.x, akkor azon már nincs mit tesztelni.
Ha az angol alatt az en.grepolis.com-ot értitek, akkor ott is lesz, ha jól értem dec. 8-tól
 

DeletedUser

Vendég
Elvileg minden európain lesz. :( (a japánt nem néztem) :)
 

DeletedUser

Vendég
Az angol grepolison dec. 8-án lesz az átállás... Ha még akartok egy kicsit nosztalgiázni, még most tegyétek meg! :(
 

DeletedUser6544

Vendég
Nem tudom, hogy az új verzió miben jobb, mint a régi, de én tisztelem a játék alkotóit. Ők csinálják a játékot. Nélkülük nem lenne Grepolis. És ha azt mondják hogy váltanak, akkor mi nem tehetünk semmit, bele kell törődnünk.
 

DeletedUser

Vendég
Dragonrk egy régebbi hsz-éből tudnák kicsiparni egy dolgot, mivel a többit már megtárgyaltátok. A következő mondatról szeretnék kicsit beszélni:
Nem élhet az örökkévalóságig egy szerver, és nem is lehet elvárni az InnoGamestől, hogy egy játékon belül két játékot fejlesszen az örökkévalóságig, mert az 100%, hogy a másik rovására megy.

Mivel nem akarok más játékot reklámozni, annyit mondok, hogy egy Vámpír vs. Farkasember-es játékban sikerült megcsinálnia ezt egy másik cégnek. Mégpedig hogy? A játékot a frissítés előtt 2 játékköre bontották. Régi és új játékkörre. A régi játékkör maradt minden ugyanolyan (ez ma 3 szervert jelent), az új játékkör pedig megkapott minden csicsát, amit kitaláltak a frissítéshez (az újban is további 3 szerver található). Hogy miért is jó ez? Mert aki a régebbi verziót kedvelte, az maradt ott, ahol van és nem rombolták le a játékát, aki meg ki akarta próbálni az új verziót, az is megtehette. Nem volt szavazás, mert minek? Maradt minden a régi, csak a játék kapott plusz 3 szervert. És azóta is hibátlanul működik mindkét játékkör.

Egyébként a 2.0 legnagyobb hátulütője nem a sarcolás volt, nem is a világcsodák (bár elég radikális dolog volt egyik pillanatról a másikra bevezetni egy olyan dolgot, ami a játék értelmét gyökerestül megváltoztatja), hanem az, hogy temérdek barátot és játékélményt vesztettem el emiatt. Nekem az fáj a legjobban, hogy akikkel egykoron játszottam, esetleg akik ellen csatáztam, velük nagyon jól éreztem magam és ez az érzés elszállt, többek között azért, mert a Grepo-s ismerőseim 90%-a abbahagyta a játékot.

Ennyit az én véleményemről, köszi a figyelmet.
 
Fent