Omikron világ - A véleményetek tükrében

  • Témaindító DeletedUser8461
  • Kezdés ideje

DeletedUser8461

Vendég
Tisztelt InnoGames Grepolis Szupport.

Az epszilon világ lezárultával az eddigi leggyorsabb világ zárult le. Természetesen tisztában vagyunk azzal, hogy a játék fejlesztéséről, és világainak paramétereiről az InnoGames BmbH. dönt, azonban kérjük önöket, amennyiben bármilyen mód van rá, eleinte szerény számú támogatónk ellenére, hogy továbbítsák a fejlesztők felé ezen kérésünket, soha nem múló hálánkat vívnák ki. Biztosan vannak olyanok, akiknek alapjában nem tetszik az ötlet. Ez természetes. De mi garantálja azt, hogy a következő világ paraméterei ellenben jobban fognak nekik tetszeni. Nagyon örülnénk egy esetleges szavazásra bocsájtásnak is, hogy így is hozzájáruljunk a többi játékos iránti tisztességes játékmódhoz.

A Kívánt Paraméterek:

Sebesség: 4
Egységsebesség: 2
Morál: NINCS
Hódítási rend: ÚJ
Szövetségi létszám: 100
Kezdővédelem: 5 nap
Éjszakai Bónusz: 22:00-06:00

Előzetesen is köszönjük megértésüket, és Kívánunk Önöknek Sikeres Új Évet!

Kérek mindenkit, akinek tetszenek a paraméterek, jelezze!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem nagyon jó ötlet, végre egy gyors világ :D
 

DeletedUser

Vendég
Én szerintem is jó ötlet, csak támogatni tudom. Bízzunk benne, hogy a support is így látja majd. :)
 

DeletedUser8859

Vendég
Díjaznám én is! Jó lenne újra egy gyors világ!
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon jó lenne,támogatom! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem is nagyon jó, és is biztosan játszanék :rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8867

Vendég
Udvozletem az uj evben mindenkinek
Palyafutasom az Epilonon kesztem gyors sebese , moral mentes, es azota sem volt ilyen beallitotsagu vilag.
nagyon tetszik az otlet es tamogatom a fentt leirt parameterekkel
Kellemes jatekot mindenkinek
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,
Jó pörgősnek néz ki, szerintem nagy sikere lesz az igazi Grepo-cápák körében, akik napi 24-ből 36 órát vannak on-lány :)))
Várjuk a javaslat testet öltését, kedves szupport!
Mindenkinek kellemes napot a valódi, vagy a virtuális világokban!
 

DeletedUser

Vendég
Rendben, akkor adjuk ennek normális keretet.

Írjatok verziókat lehetőleg megfontoltan (ésszel), több ember nevében, hogy te illetve társaid milyen világban játszanátok a legszívesebben.

Várunk egy hetet, utána csinálok egy szavazást, és ha kellő számú részvétel lesz egyeztetünk az Innogames-sel.

Magyar Grepolis csapat, Khíméra

ui.: amennyiben valakinek nagyon elszállnak az elképzelései sajnos kizárjuk a "versenyből"
 

DeletedUser8461

Vendég
A szövetségem a világ paramétereivel egyetért, leszámítva a hódítási rendet, amelyről a szövetségen belül szavazást írtunk ki.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én is szívesen játszanék egy ilyen világban amit - TyRioN BlacK - leírt.
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel nincs is gond, mint említettem lesz majd szavazás! Arra várunk hogy esetleg más paraméterekkel szeretne-e valaki játszani.
 

DeletedUser

Vendég
Tetszik az ötlet, én 100%, hogy mennék. Bár nekem a 100-as szövetségi létszám egy kicsit szűk.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2434

Vendég
Várjuk az indulást!

Minden jó, esetleg a hódítási rend lehet a régi.
 

DeletedUser7734

Vendég
Üdv!

Támogatom az ötletet,nagyon jó lenne egy új világ az említett paraméterekkel.Személy szerint epsilonon kezdtem,és az a világ tetszett a legjobban.Szerintem sokan örülnének neki.Akinek meg nem,az csak kötekedni akar.


Black.
 
Fent